panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

usta

Głębokie…

| 3 Comments

 

Atmosfera zrobiła się nieznośna, powoli wszyscy opuszczali  imprezę. Angela podeszła do okna, patrzyła jak wsiadają do auta i powoli znikają za zakrętem. – Chciałam dobrze, ale wyszło jak zwykle! Tak się kończą próby pogodzenia na neutralnym gruncie. Najpierw wszyscy próbują dyplomatycznie unikać siebie nawzajem i udają, że się świetnie bawią. Niewtajemniczeni też dobrzy! Dopóki się nie orientowali się co się dzieje, było fajnie, a  później dołączyli do antagonistycznie nastawionych grup i powstała jeszcze gorsza awantura…

Ktoś podszedł do niej, Angela odwróciła się gwałtownie, niespodziewała się, że jeszcze ktoś jest. Roger  delikatnie dotknął jej ręki i pocałował ją czule w policzek. Angela spojrzała na nigo jeszcze bardziej zaskoczona. Tego się niespodziewała po facecie, który nigdy na nią nie zwracał uwagi. Angela spojrzała mu w oczy – A może to ja jego do tej pory nie zauważałam? A co to za różnica? Facet niczego sobie…

Zauważyła wahanie w oczach Rogera.  Angela uśmiechnęła się do niego, wyciągnęła rękę i położyła na ramieniu. Roger zdjął klamrę z jej włosów, chwilę bawił się jej długimi lokami i delikatnie przytulił do siebie. Pocałował ją jeszcze raz, tym razem odważniej i ich usta spotkały się, przylgnęły do siebie na moment i delikatnie uchyliły się.

Wilgotne wargi rozpłynęły się we wzajemnych pieszczotach, zapraszając zniecierpliwione języki do zabawy. Głębokie pocałunki i łapczywe ręce rozpaliły żądzę ciała. Roger zdarł z Angeli i bluzeczkę i nie krył narastającego pożądania. Na moment przylgnął policzkiem do jej biustu i zadarł spódnicę Angeli wysoko w górę. Dźwignął dziewczynę na stół, jedną ręką głaskał jej uda, a drugą zsuwał majtki. Rozłożył jej nogi szeroko i chwilkę patrzył na cipkę, po czym zatopił w niej swe usta.

Angela jęczała i wzdychała, gdy jego język i usta przesuwały się po jej szparce. Roger lizał jej cipkę, aż dreszcz przeszył jej ciało, wtedy wbił się w nią i kutaskiem pieścił od wewnątrz, dłońmi mocno ściskając jej cycki. Angela wiła się na stole z rozkoszy, nawet nie pamięta, kiedy Roger ją odwrócił i jak długo stała oparta na blacie, jęczała i drżała na każde popchnięcie od tyłu.

Później Roger ściągnął ją na podłogę, kochali się długo turlając po ziemi i zmieniając ułożenie ciał. Pod koniec Angela siedziała na nim i długo falowała pupą, aż opadła ze zmęczenia w ramiona Rogera. On pocałował ją czule i delikatnie zepchnął z siebie, przez chwilkę leżeli bokiem, przytuleni do siebie, później Roger podsunął się wyżej i jego kutasek dotknął twarzy Angeli. Jej usta wciągnęły jego czubek i zaczęły ssać delikatnie.

Angela pieściła kutaska namiętnie liżąc i wargami pobudzając jego czubek. Bawiła się i obserwowała swojego kochanka. Oczy mu błyszczały i pojękiwał. Angeli wydawało się, że Roger powoli dociera do granicy. Nie znosiła smaku spermy, ale jego rozanielona twarz nie pozwoliła jej wypuścić członka z buzi. Ssała go dalej, głębiej wciągając go mocniej do buzi, językiem poprowadziła go po podniebieniu, aż kutasek zaczął się wciskać na próg gardła.

Rogera zaskoczyła ta nagła zmiana, patrzył jak Angela wypuszcza jego kutaska z buzi i przechyla szyję, ustawiając usta w równej linii, co jej gardło, patrzył jak powolutku wysuwa język i otwiera szeroko buzię jakby szeroko ziewała. Jej oczy zapraszały go z powrotem do środka. Wepchnął kutaska do jej ust, najdelikatniej jak potrafił wślizgując się po języku, spłaszczył go zupełnie jak lekarz przy badaniu gardła. Angela szybko pochłonęła cały penis i językiem podrażniła jego jajka. Mężczyzna szybko stracił orientację, czy Angela doi go ustami, czy zaczęła ssać go przełykiem, czy nadal dopieszcza językiem. Roger chciał tylko, aby ta chwila nigdy się nie skończyła, ale  jęknął głośno i  poczuł jak nagromadzona sperma wylewa się wbrew jego woli.

Udostępnij na:

3 Comments

  1. Cholera też bym tak chciał ale wszystkie gardelka sa płytkie a ja jestem wielgas-kutas.

  2. Ta Angela to szkolona laska i wie co potrzebuje męska laska

  3. Masz podobne doświadczenia seksualne, czy wiedzę teoretyczną, że takie teksty piszesz?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .