panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

konski_ogon_seks_zabawka

Herta.

| 0 comments

Pan Kreg poprosił sekretarkę, aby mu nikt nie przeszkadzał. Siedział w biurze i rozmyślał. W poniedziałki zazwyczaj przychodziła Herta, a dzisiejszy poniedziałek bez niej wydawał się wyjątkowo dziwny. Pan Kreg sięgnął po kolejny łyk kawy.

Herta zupełnie nie przypominała jego żony.  Żona była drobniutka, nawet po dzieciach nie przytyła. Pan Kreg zbyt często marzył, aby miała większą pupę czy biust, albo żeby chociaż kochali się dłużej. Pani Kreg nie bardzo lubiła seks, a o częstych i ekstrawaganckich ekscesach w łóżku nawet nie chciała słyszeć.

Wtedy w życiu pana Krega pojawiła się Herta.   Gdy zobaczył ją pierwszy raz poczuł się dziwnie. Herta była dużo wyższa od niego, mocno zbudowana, jak to mówią przy kości i naprawdę sprawiała wrażenie potężnej baby.

Stanęła na środku biura i zaczęła się powolutku rozbierać. W jej ruchach było coś hipnotyzującego, niepozwalającego przestać patrzeć. Pan Kreg dobrze zapamiętał obraz Herty całkiem nagiej z uśmiechem bogini. Jej potężne nogi, rozłożyste biodra i ogromne piersi były niesamowicie proporcjonalne. Stała przed nim niczym posąg i czekała na jego ruch.

Pan Kreg nie wiedział, co ma robić, poczuł się bezradny jak dziecko, jedyne co chciał to modlić się, aby nie zniknęła i pozwoliła się dotknąć. Pamięta jak podszedł do niej i wyciągnął rękę, położył na jej okrągłej piersi i opuszkami palców krążył po jej ciemnej i wielkiej brodawce.

Chwycił jej pierś dwoma rękami i podsunął do ust. Herta uśmiechnęła się cieplej i delikatnie przyciągnęła jego głowę. Ssał jej wielkiego cycka, krążył ręką najpierw między pępkiem i wzgórkiem łonowym, a później zjechał w dół. Tam gdzie spotykały się uda czuł delikatne, króciutko przystrzyżone włosy.

Na samo wspomnienie kutasek stanął mu sztywno jak wtedy, gdy całował i dotykał Herty. Pan Kreg rozsunął rozporek i położył na nim rękę. Myślami znów wrócił do spotkań z Hertą.  Oczami wyobraźni widział Hertę klęczącą u jego stóp, w ustach miała jego kutaska i poruszała wargami, jej usta pochłaniały go głęboko, aż dotykały jego jajek.

Pan Kreg przypomniał sobie jak pierwszy raz poprosił Hertę, aby się przebrała. Uśmiechnęła się jak by chciała powiedzieć „dla ciebie złotko, zrobię wszystko” i wskoczyła w cichy króliczka z playboya. To samo, gdy zachciało mu się posuwać pielęgniarkę, kocicę, czy pokojówkę, ostatnio nawet ubrała dla niego ordynarnie różowy lateks.

Pan Kreg uchylił szufladę, wyjął na biurko koński ogon, uzdę, lejce i bacik. Wyobrażał sobie jak rozbiera Hertę i zakłada jej ball-gag. Widział jak skórzane paski krępują jej policzki, a czarna spłaszczona kula wchodzi do jej ust niczym końska uzda.

Pan Kreg miał zamknięte oczy, ręką na kutasku ruszał coraz szybciej, widział jak Hertę na czworakach z uzdą w buzi, z wypiętym tyłkiem w jego stronę, jego dłoń wmasowywał lubrykator w jej dziurkę i po chwili mocno wbiła w nią koński ogon.  Gładził dupcię Herty , przesuwał ogon i dotykał jej wilgotnej cipki.

Pan Kreg też miał przygotowany zestaw dla siebie i rozmarzył się jak przebrany za ogiera dosiądzie swojej klaczy. Poderwie ogon do góry, zarży głośno poliże cipkę i natychmiast wbije w nią swojego kutaska, rozpoczynając długi i dziki maraton.

Pan Kreg niczym młody ogier posuwał i ciągnął Hertę za włosy, aż  jego kutasek prysnął plamiąc zrzucone na podłogę dokumenty. Nagle zadzwonił telefon, pan Kreg klnąc pod nosem w pośpiechu podniósł słuchawkę, jego „halo” zabrzmiało jak dziki bełkot. Wtedy pan Kreg oprzytomniał i dotarło do niego, że w buzi wciąż ma ball-gag, a mówienie z uzdą w zębach jest niewykonalne.

– Panie Kreg Herta wraca z urlopu w piątek, przysłać panu inną dziewczynę na zastępstwo?

– Nie dziękuję, poczekam.

– Ok, rozumie, a może jednak. Jeżeli pan tak jak większość klientów Herty, ma bardzo gadatliwą żonę i milczenie Herty najbardziej pana rajcuje, to mogę zapewnić panu dziewczynę, która na życzenie ani słowa nie przemówi, chociaż niemową jak Herta nie jest…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .