panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

hotel

Hotel.

| 0 comments

Uciekli z przyjęcia, poznali się kilka godzin temu, nie wiadomo, czy alkohol czy dobra muzyka ich zbliżyła. Trzymając się za ręce przyśpieszonym krokiem przemierzali ulicę, pukając od hotelu do hotelu, żebrali o wolny pokój. Jak na złość nie było miejsc. Na końcu ulicy był ostatni hotel, jedyna ich nadzieja, że nie będą się pieprzyć w bramie, albo na ławce pod drzewem.

Ordynarny neon błyszczał zapraszająco. Weszli do skromnego holu i poprosili o pokój. Usłyszeli to co wszędzie, kobieta chciała zrezygnować i jechać do domu, mężczyzna głośno zaklął – Kur…, za dwie godziny zacznie mnie szukać żona! Recepcjonista uśmiechnął się chytrze – A to od razu trzeba było mówić, że na dwie godziny! – i wyjął klucze z pod lady.

Wpadli do pokoju, o dziwo był czyściutki i nie taki skromny. Olbrzymie łoże na środku zachęcało do nieprzyzwoitych figli. Wpadli sobie w ramiona bez żadnych ceregieli. Namiętnie się całując, w pośpiechu ściągali ciuchy. Po chwili ona już naga leżała na łóżku, otwartymi udami zapraszała go do środka.

Mężczyzna drżącą ręką dotknął jej cipki i szybko utopił w niej palce. Siedząc na brzegu łóżka całował pożądliwie jej piersi. Kobieta wzdychała głośno. Mężczyzna położył się obok niej i ustami podążał do jej pępka, by w końcu utopić twarz między udami kobiety.  Wtedy ona zaczęła pojękiwać jeszcze głośniej i szukać rękami jego kutaska. Gdy chwyciła go w dłoń, był już mocno wyrośnięty, prężył się i twardniał z każdym przesunięciem napletka.

Chwilkę turlali się po łóżku, aż kobieta zatrzymała się leżąc okrakiem na mężczyźnie. Ssała i lizała jego kutaska, wkładając coraz głębiej do buzi. On języczkiem i spragnionymi wargami pieścił jej rozpaloną cipkę. Już nie śpieszyli się tak bardzo, rozkoszując się smakiem swoich intymnych miejsc. Jej dłonie wędrowały po jego jajkach, gdy doiła mu kutaska. Jego dłonie wpychały się do dziurki, gdy językiem rozpieszczał jej cipkę. Lizali się dość długo, a po pokoju rozchodził się donośny odgłos mlaskania i posapywania.

Później mężczyzna wszedł w uda kobiety, a ona pojękiwała cichutko z radości. Szybkie uderzenia kutaskiem jeszcze bardziej rozochociły jej cipkę. Kochali się w coraz to innych pozycjach, to ona leżała na nim, to on na niej, to siedziała na jego kutasku to on przypierał ją do ściany, wpychając hujka między jej szeroko rozstawione nogi…

Po chwili usłyszeli głośno dzwoniący budzik w komórce telefonu, mężczyzna odezwał się głośno – zostało nam tylko 15 minut! – i rzucił kobietę na łóżko. Leżała na brzuchu, a on gwałtownie i szybko wbijał kutaska w jej cipkę. On przyśpieszył i wbijał się coraz głębiej, ona drżała coraz mocniej. Mężczyzna gwałtownie wyjął kutaska, gęste krople spermy poleciały na jej nogi, spływając bokiem uda połączyły się ze strużkami śluzu spływającego z jej cipki.

Usiedli na pościeli spoceni i zasapani, uśmiechając się do siebie ciepło wymienili numery telefonów i sięgnęli po ubrania porozrzucane na podłodze.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .