panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

orgazm_dwojga

Jakie są rodzaje orgazmu? – Kobiecy, męski i analny! Część I – orgazm kobiecy.

| 1 Comment

Już wiem, dlaczego u mnie w pracy wymyślili długą przerwę obiadową! Zawsze myślałam, że jest to układ do dupy, bo mam niepłaconą godzinkę i rozwalony dzień, a przecież mogłabym coś bardziej pożytecznego zrobić. Tak jak przypuszczałam chodziło o dupę! Przerwa jest po to, aby ludzie:

  • którzy muszą się wygadać o swoich przeżyciach, problemach, pochwalić się co kupili itp. mieli godzinę, aby pozawracać dupy wszystkim dookoła.
  • a Ci, co uwielbiają plotki i życie towarzyskie mieli czas, aby obsmarować wszystkim dupy.
  • no i oczywiście jest też dla tych, których myśli kręcą wokół nieprzyzwoitych tematów by mieli czas, aby podyskutować co kręci dupy.

Już wiem, że ta trzecia grupa jest najciekawsza, bo przynajmniej można się podnieść na duchu, ciągle odkrywam, że jeszcze nie jestem całkiem zboczona i przybywa pomysłów jak urozmaicić doznania własnej dupy.

Dziś miało być krótko o orgazmie, ale na samym początku dokonano podziału na orgazm kobiecy, męski i analny, później na strefowy i wielogniskowy, zrobił się temat rzeka, więc dyskusja się ciągnie dalej, ukratkiem po długich korytarzach budynku. Jedni rzucają nazwami, inni opisami, są też tacy co dziela się osobistymi doznaniami, a ja zaczynam się w tym wszystkim gubić i przypominają mi się słowa: „nasz uniwersytet jest bardzo mały, ale wymiana łóżek bardzo ożywiona”, albo „a ta wojna to czyja?,  a czyja za to pójdzie szyja?”, no i oczywiście „panie Krzyś, to nie stójka, to jest zwiś!”(słowa wyniesione z „Teatru Stu” w Kraku, o ile dobrze pamiętam, to grali „Kur zapiał dwa” Dymnego)

Wracając do tematu orgazmu mogę tylko pokusić się o posumowanie, długość i jakość szczytowych doznań zależy od umiejętności partnerów, no chyba, że sam sobie robisz dobrze to zależy od twojej wyobraźni i wprawy, albo zabawek wspomagających. Tak czy owak intensywność wzrasta, gdy odpowiednio wybierzesz miejsce i masz sprzyjającą atmosferę np. romantyczną muzykę.

Orgazm kobiecy.

W tej dyskusji króluje orgazm łechtaczkowy, pochwowy i sutkowy – dla jasności stymulacja łechtaczki, dopieszczanie cipki od wewnątrz, masaże i dojenie cycków. Każdy ma swój ulubiony sposób i dopóki nie wypróbujesz wszystkiego, nie wiesz, co cię najbardziej rajcuje! Tu są tradycjonaliści, czyli zwolennicy: języczka, palców i kutasków, naprzeciw tych nowatorskich, co idą z duchem czasów. Twierdzą, że wszelkiego rodzaju eksperymenty dozwolone, więc wszyscy już odchodzą od niemodnych kostek lodu, ogórków i bananów. Kupują coraz to nowsze wibratory i gadżety z seks-shopów!

Najciekawsze pogadanki dotyczą znanych punktów G i C, czyli jak kobiety odczuwają orgazm..

Punkt G to sekretne i czułe miejsce w każdej kobiecie. Jedni wątpią czy w ogóle istnieje punkt G, a inni zapewniają, że jest to najbardziej erogenne miejsce wewnątrz pochwy. Zgadzam się z drugimi, warto to miejsce odkryć, bo znalezienie tego czułego punktu pozwala na wydłużenie orgazmu i często jest bramą do wielokrotnych uniesień, a kto by nie chciał mieć orgazmu jednego za drugim, niech przyłączy do pierwszych i dalej wątpi w punkt G!

Już chciałam zdradzić tajemnicę jak znaleźć punkt G, gdy zadzwonił telefon i przywołał mnie do porządku, czyli do pracy.  Sposób na punkt G jest taki prosty, a tak mało bab go stosuje! Wystarczy, aby twój partner pieprzył cię dalej podczas orgazmu, dlatego ci co szczytują równocześnie najczęściej nie znają tej rozkoszy!

No i nie zdążyłam powiedzieć… Jeżeli facet wypuści kobietę pierwszą, dobrze rucha podczas orgazmu i doprowadzi ją do punktu, gdy cipka sama ma dość. Później wsadzać i wyciągać kutaska, albo wpakować paluszki do środka, najlepiej dwa zaraz pod kością łonową, wykonywać koliste ruchy wewnątrz i naciskać na ściankę pochwy, wtedy  bez problemu znajdzie punkt G i wyśle swoją partnerkę na szczyt orgazmu.

Wielka mi tajemnica! Jak facet jest dobry w te klocki to wie, że cały sekret powodzenia to mocny ucisk całego palca na ściankę wewnętrzną, a ci co bawią się w naciskanie samą końcówką palców nic nie osiągną, co najwyżej mogą dostać w łeb od kochanki. Wielka mi tajemnica! Po pierwszym orgazmie obrać kierunek na godzinę dwunastą i od wewnątrz rozmasowywać kość łonową, najlepiej wkładać lub ruszać fiutka posuwistym ruchem i mocno uciskać ściankę, nie odrywając go np. do połowy i z powrotem.

Najłatwiej wypieścić punkt G palcami wystarczy zapewnić silny równomierny nacisk i okrężne ruchy. Kochanka zaliczy całą serię rozkosznych uniesień, a kutasek odpocznie i pokochają się jeszcze raz. Do tego niektórzy, tj. najlepsi, albo najlepiej obeznani w tej kwestii drugą ręką stymulują coś innego np. łechtaczkę, pupę albo cycki…

Ucisk punktu G  powoduje nagły wytrysk śluzu, który nie jest tak gęsty jak sperma, ale kolorem dość mocno ją przypomina, oczywiście jest lepki. Tyle się mówi o wilgotnej cipce, a ci co uwielbiają jak cała cipka jest mokra, wcale nie kwapią się , aby znaleźć sekretne miejsce, paranoja!

Punkt G jest bardzo blisko punktu C, czyli w pobliżu pęcherza moczowego! Wytrysk z G nie jest moczem, a obfitym śluzem! Gdy kochanka siusia oznacza, że dotarliśmy do punktu C, tj uderzyliśmy lub rozpieściliśmy za bardzo ujście cewki moczowej, stymulacja seksualna koncentrowała się na dole pęcherza, a nie wzdłuż kości łonowej!

Jak widać są różne rodzaje orgazmów. Kobiety różnie go odczuwają, jedne bardzo mocno, a inne słabiutko, to nie tylko zależy od  nich samych, ale również od starań partnera.

 

Część II. Orgazm męski oczami kobiety.

Część III. Orgazm analny.

 

 

 

Udostępnij na:

One Comment

  1. Bardzo ciekawe podejście do tematu.

    Pozdrowienia

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .