panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

depopulacja_świata

Kontrola liczebności ludności na świecie ? – depopulacja cytaty znanych osobistości.

| 0 comments

 

„Ludność krajów wysoko rozwiniętych musi być podtrzymana na poziomie 1,2 miliardów do roku 2050.”
– Oświadczenie ONZ z 2005 r.

 

„Nowotwór jest niekontrolowanym namnażaniem komórek, eksplozja demograficzna jest niekontrolowanym rozmnażaniem ludzi. Musimy włożyć nasze wysiłki z leczenia objawów do wycinania nowotworu. Operacja będzie wymagać pozornie wielu brutalnych i bolesnych decyzji.”
– Oświadczenie Klubu Rzymskiego, „The Population Bomb

 

„Idealny zrównoważony poziom populacji będzie wynosił więcej niż 500 milionów, ale mniej niż miliard.”
– Oświadczenie Klubu Rzymskiego, Goals for Mankind, 1976.

 

„Musimy mówić więcej o seksualności, antykoncepcji, aborcji, o wartościach kontroli populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest kryzysem populacji. W wyniku zredukowania populacji o 90% nie będzie wystarczającej liczby ludzi do wyrządzenia katastrofy ekologicznej.”
– Sam Kenn, podczas State of the World Forum.

 

„Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji. ONZ postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie”
– Jacques Cousteau, UNESCO, Bank Światowy, Amerykańska Akademia Nauk (NAS), Francuska Marynarka Wojenna (Marine nationale), weteran II wojny światowej, 1991.

 

Nawet jeśli prawdą jest, że radykalna polityka eugeniczna będzie przez wiele lat politycznie i psychologicznie niemożliwa, będzie to ważne dla UNESCO, aby spostrzec, że problem eugeniczny jest badany z największą starannością, a umysł opinii publicznej informowany o omawianych kwestiach tak bardzo, że to co aktualnie jest nie do pomyślenia, stanie się ewentualnością.”
– Sir. Julian Huxley, pierwszy Sekretarz Generalny UNESCO

 

„Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna.”
– Ted Turner, właściciel CNN, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR).

 

Ludność Wielkiej Brytanii musi być zredukowana z 60 do 30 milionów aby zrównoważyć przyrost populacji.”
– Jonathon Porritt, Doradca Premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna, członek Towarzystwa Królewskiego.

 

„Obowiązkowe przepisy dotyczące kontroli populacji, nawet te wymagające przymusowej aborcji, mogą zostać utrzymane w ramach istniejącej konstytucji, jeżeli kryzys populacji stałby się wystarczająco poważnym zagrożeniem dla społeczeństwa (…) Dodawanie sterylizującej wody pitnej i żywności jest sugestią, która wydaje się przerażać ludzi bardziej niż większość propozycji przymusowej kontroli płodności. Rzeczywiście, będzie to stanowić bardzo trudne warunki polityczne, prawne i społeczne, nie mówiąc już o problemach technicznych (…) Program sterylizacji kobiet po drugim lub trzecim dziecku, mimo relatywnie większej trudności zabiegowej niż wazektomia, może być łatwiejszy do wdrożenia niż próba sterylizacji mężczyzn (…) Być może agencje w połączeniu z Programem Środowiskowym Organizacji Narodów Zjednoczonych i agencjami ONZ ds. populacji, mogą ostatecznie stworzyć Planetarny Reżim: międzynarodową superagencję dla ludności, zasobów i środowiska. Taki kompleksowy Planetarny Reżim może kontrolować rozwój, zarządzanie, ochronę i dystrybucję wszystkich zasobów naturalnych, odnawialnych i nieodnawialnych, przynajmniej w zakresie istniejących międzynarodowych implikacji. W ten sposób system mógłby mieć prawo do kontrolowania zanieczyszczenia nie tylko w atmosferze i oceanach, ale także w takich częściach środowiska jak rzeki i jeziora, które przekraczają granice państw i wpływają do oceanów. Reżim może również być logiczną centralną agencją regulacji całego handlu międzynarodowego, a tym samym całej żywność na rynku międzynarodowym. Planetarny Reżim może być odpowiedzialny w zakresie optymalnej populacji na świecie i dla każdego regionu oraz dla rozstrzygania akcji różnych krajów w ramach swoich regionalnych limitów (…) Jeżeli by to osiągnąć, bezpieczeństwo może być zapewnione przez organizację międzynarodową, globalną siłę policyjną (…) Pierwszym wymaganym krokiem jest konieczne wyrzeczenie się suwerenności dla organizacji międzynarodowej.”
– John Holdren, Doradca Naukowy Prezydenta USA Baracka Obamy i członek Klubu Rzymskiego, „Ecoscience: Population, Resources, Environment„, 1977.

 

 

„Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent”
– Bill Gates, członek Klubu Rzymskiego.

 

„Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

 

„Kontrola urodzeń nie jest jedynym sposobem na wzrost populacji. Wojna okazała się nieskuteczna pod tym względem, ale wojna bakteriologiczna może być skuteczniejsza. Jeżeli Czarna Plaga może się rozprzestrzeniać po świecie raz na pokolenie, ocaleni mogą się rozmnażać bez przeludnienia świata. Nie byłoby w tym nic, co obraziłoby pobożne sumienia i ambicje nacjonalizmu. Stan rzeczy może okazać się nieco nieprzyjemny, ale co z tego? Prawdziwie szlachetni ludzie są obojętni na szczęście, zwłaszcza innych ludzi (…) Istnieją trzy sposoby aby zabezpieczyć społeczeństwo w odniesieniu do utrzymania stabilności populacji. Pierwszym jest kontrola urodzeń, drugim jest dzieciobójstwo lub bardzo destrukcyjne wojny, a trzecim jest utrzymanie ogólnej nędzy, z wyjątkiem potężnej mniejszości.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo„, 1953.

 

„Pierwszym zadaniem jest kontrola populacji w rodzinie. Jak się za to zabrać? Wielu z moich asystentów uważa, że jakiś obowiązek kontroli urodzeń byłby konieczny, aby osiągnąć taką kontrolę. Plan obejmuje zaopatrzenie sterylizujących dostaw do wody pitnej i żywności. Dawki antidotum byłyby starannie reglamentowane przez rząd w celu uzyskania pożądanego rozmiaru populacji.”
– Paul Ehrlich, członek Klubu Rzymskiego, „Population Bomb„.

 

„Dla idei politycznej można poświęcić połowę ludzkości.”
– Mao Tse Tung.

 

„Jest człowiek – jest problem. Nie ma człowieka – nie ma problemu.”
– Józef Stalin.

 

„Dlaczego miałbym się przejmować tym, jak wielu ludzi umiera? Nawet Chrześcijańska Biblia mówi, że to Bóg powinien się zatroszczyć o człowieka. Dla mnie człowiek to nic innego jak głowa na jednym końcu i fabryka gówna na drugim.”
– Aurelio Peccei, były włoski faszysta i założyciel Klubu Rzymskiego.

 

Istnieje prawdopodobieństwo, że epidemia AIDS została wywołana przez kampanię masowych szczepień mających wykorzenić ospę. Światowa Organizacja Zdrowia, która sterowała 13-letnią kampanią szczepień, bada nowe dowody naukowe wskazujące na to, że szczepionki na ospę obudziły niespodziewaną epidemię wirusa HIV (…) Dalsze dowody pochodzą z Walter Reed Army Medical Center w Waszyngtonie. Chociaż szczepionka przeciwko ospie nie jest już przechowywana do celów zdrowia publicznego, nowi rekruci Amerykańskich Sił Zbrojnych zostali zaszczepieni dla ostrożności w przypadku ewentualnej walki biologicznej. Rutynowe szczepienia wywołały u 19-letniego rekruta chorobę AIDS (…) Dane Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że największe zakażenia wirusem HIV w Afryce Środkowej przypadają największej ilości szczepień, dane są następujące: Zair 36,878,000; Zambia 19,060,000; Tanzania 14,972,000; Uganda 11,616,000; Malawi 8,118,000; Rwanda 3,382,000 i Burundi 3,274,000 (…) Brazylia, kraj ujęty programem zwalczania ospy, ma najwiekszą zachorowalność na AIDS w regionie Ameryki Południowej (…) AIDS po raz pierwszy został zgłoszony w San Francisco w 1981 i było to dwa lata po wizycie w Afryce. Obecnie wiadomo, że państwa te stały się rezerwuarem AIDS już w latach 70.
– London Times, 11.05.1987

 

„Wewnętrzne dokumenty Bayer ukazują, że kiedy wiedzieli w 100% o tym, że mają lekarstwo zainfekowane wirusem HIV, wycofali produkt z amerykańskiego rynku i wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Lek o nazwie Faktor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię (…) Oficjele rządu we Francji, którzy pozwolili, aby do tego doszło, poszli do więzienia, a w Ameryce nie zostało nawet wszczęte postępowanie kryminalne przeciwko ani jednemu kierownikowi firmy przez Ministerstwo Sprawiedliwości (…) Jest o wiele gorzej: rząd Stanów Zjednoczonych i Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) wydali na to zezwolenie.
– Serwis Informacyjny CNBC.

 

 

„Epidemia AIDS nie jest plagą, to pozytywna zmiana w nieuniknionym spadku populacji ludzkiej. Gdyby nie to, radykalni ekolodzy musieliby się namyślać.”
– David Brower, członek Klubu Rzymskiego, czołowy działacz ekologiczny, założyciel Friends of the Earth International.

 

„W przypadku, gdybym przeszedł reinkarnację, chciałbym powrócić jako śmiercionośny wirus, aby rozwiązać problem przeludnienia.”
– Książę Filip, członek Klubu Rzymskiego, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

 

„Jeśli młodzież jest zadowolona odrzucaniem swoich dotychczasowych towarzyszy, partii i władców, jeśli wynikną z tego wszelkie przykre solidarności, rządzący mogą niechętnie dojść do wniosku, że nie mają innego wyjścia jak tylko wtrącić ich do komór śmierci, zanim niezdyscyplinowani mieliby czas do rozpowszechnienia buntu. To będzie bolesny obowiązek rządzących, ale myślę, że nie uchyliliby się od jego wykonania.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „The Scientific Outlook„, 1931.

 

„Podobnie jak aztecki kult słońca żądał bolesnej śmierci tysięcy ludzi rocznie, tak i nowa religia naukowa będzie żądać całopalnych ofiar…Być może za pomocą zastrzyków, leków i chemikaliów populacja może być poświęcona niezależnie od tego, czy władcy naukowi zdecydują się na jej dobro.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „The Scientific Outlook„, 1931.

 

 

„Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

 

„By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne (…) Reinterpretacja i ewentualne wykorzenienie koncepcji dobra i zła, które były podstawą wychowania dzieci, substytucja na wiarę w pewniki starszych osób, są spóźnionymi celami.”
– Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

„Najprostszym sposobem na uzyskanie kontroli nad populacją jest przeprowadzanie aktów terroru. Społeczeństwo będzie domagać się takich właśnie praw, jeśli ich osobiste bezpieczeństwo jest zagrożone.”
– Józef Stalin

 

Więcej szczegółów i inne cytaty dotyczące NPŚ (NWO) znajdziesz w Nowy Porządek Świata

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .