panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

łańcuchy_niewolnictwo

Kontrola umysłu – zestawienie wszystkich odcinków

| 24 Comments

 

Potrzebujemy psychochirurgicznego programu dla politycznej kontroli naszego społeczeństwa. Jego zadaniem jest fizyczna kontrola umysłu. Każdy, kto odstaje od nadanych norm, może zostać chirurgicznie okaleczony …” („We need a program of psychosurgery for political control of our society. The purpose is physical control of the mind. Everyone who deviates from the given norm, can be surgically mutilated …“ Jest to cytat z zeznania doktora Jose Delgado przed amerykańskim kongresem w 1974r.)

 

Wszystkie odcinki w cyklu Kontrola umysłu:

(Seria w trakcie rozwoju, tytuły jeszcze bez linka oznaczają, że planuję ich publikację w najbliższym czasie)

 

1. W cieniu programu MK-ultra. (podprogramy MK-Ultra, stosowane techniki, wykorzystanie leków i narkotyków, niewyjaśnione sprawy )

 

2. Amerykańskie eksperymenty na ludziach (hipnoza, cukierki, program MK-Ultra, francuska wioska w niewoli, ESP, promieniowanie ELF)

 

3. Masowe działania psychotroniczne –  eksperymenty nazistów i ich spadkobiercy (fale mózgowe, prjekty w Montanuk, MK-Ultra, Monarch, Bluebird, program Papierclip i Artichocke, Poszerzone Spectrum Dźwięku, Zdalne Monitorowanie Neutronowe, odrobinę HAARP i GWEN)

 

4. Masowe działania psychotroniczne – urządzenie LIDA i rosyjski dzięcioł

 

5. Masowe działania psychotroniczne  – HAARP, GWEN i inne do nich podobne stacje na świecie. (HAARP, GWEN, Meridian, EISCAT, HIPAS, SURA itp itd)

 

6. LSD, radiacja, CIA  i eksperymenty  z kontrolą umysłu w innych krajach i zacieranie śladów  – kontrola umysłu od programów Bluebird i Mk-Ultra wprost do Milab, UFO i projektu SEPRO, szczegóły stosowanych technik i tortur.

Uwaga ten odcinek składa się z kilku części i opublikowany jest pod  krótszym roboczym tytułem:

Masowa kontrola umysłu część 1 (program Paperclip/Spinacz, projekty Bluebird, MK-Ultra itp itd)

Masowa kontrola umysłu część 2  (Milab, Ufo i projekt  Serpo)

Masowa kontrola umysłu część 3 (od Auschwitz do Ameryki , czyli program Paperclip, jak naziści wraz z amerykańskimi współpracownikami i spadkobiercami robili doświadczenia na ludziach, szczegółowo o technikach kontroli umysłu – drastyczny materiał tylko dla dorosłych)

Masowa kontrola umysłu część 4 (projekty typu MK, czyli mind contol:  Artichoke/Bluebird, MKULTRA, MKDELTA, MKNAOMI, MKSEARCH i elektryczna stymulacja mózgu, dr. Jose Delgado, dr Ewen Cameron, sygnał  moskiewski i projekt Pandora)

 

7. Broń psychologiczna i psychotroniczna (PSYWAR i PSYOP) tekst publikowany w kilku odcinkach

PSYWAR i PSYOP część 1 (tzw. wojna papierowa)

PSYWAR i PSYOP część 2 (tzw. wojna megafonów)

PSYWAR I PSYOP część 3 (tzw. cicha wojna, techniki psychotroniczne, psycho-generatory, pole akustyczne, technologia SSSS/„Squad”)

PSYWAR I PSYOP część 4 (Kontrola populacji, czyli to, o czym głośno mówić nie wolno)

PSYWAR I PSYOP część 5 (mikrofale)

PSYWAR I PSYOP część 6 (fale radiowe)

Zachęcam również zajrzeć do innych tekstów na ten temat, nie należących do tego cyklu o kontroli umysłów jak np. Broń psychologiczna i inne koszmarne wynalazki lub Super wojownicy

 

8. Declassified, czyli dokumenty, które już odtajnioniono…

 

9. Kontrola umysłu – co się dzieje teraz? ( m.in. implanty, promienie mikrofalowe, tajne projekty DARPA)

 

10. Jak się bronić przed narzuconą kontrolą umysłu?

 

Poza tym w dalszym planie rozwojowym  w cyklu Kontrola umysłu ukażą się:

– Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i inne religijne programowanie umysłu

– Symbolika i ślady kontroli umysłu (motyl, lustro, lalka, maska, tęcza, szachownica, klatka dla ptaków,  kot, wzór panterki, potłuczone szkło, styl Marilyn Monroe i inne cuda)

– Kontrolowane Media (m.in operacja „Mockingbird”, celebryci projektu MK-Ultra i Monarch, kreskówki i filmy manipulatorów, inne aspekty kontroli umysłow w mediach itp)

– Żywność i woda umożliwiająca lub  wzmacnająca kontrolę umysłu

– Lekarstwa i metody leczenia, do kontroli umysłu

 

Udostępnij na:

24 Comments

 1. Witaj, czy mógłbyś poruszyć realnie istniejace zagadnienia kontroli umysłu, w bardzo zaawansowanym stadium są wśród nas stosowane mikro implanty, Remote Neural Monitoring, voice to skull wraz z hipnotycznym, podprogowym przekazem, cała ta konspiracja większości urzedników, wszyscy wszystkich kryją,a jak ktoś zacznie sie oorientować co sie z nimi wyprawia, manipuluje swiadomoscia, czytają nasze myśli, modyfikują podświadomość hipnozą, odtwarzaja nam zmodulowane myśli, zawieszają je a teraźniejszość jest od nas jakby odseparowana , dopiero zmodulowana komendami w hipnozie dociera do swiadomosci… myśli sa nam odtwarzane jak pokaz slajdów, w psychiatrii nazywa sie to dezintegracja myśli, potrafia nam po prostu odtwarzac zdekodowane myśli! Nazywa sie nas schizofrenik, im bardziej mam swoje zdanie na ten temat, tym bardziej terroryzuja hipnoza, obrzydliwsze programowanie sie przechodzi… to sa niewyobrazalne tortury, moze miałbyś odwage o tym napisać? Targeted individual, gang stalking, zorganizowane osaczanie…

 2. Nie dokonczylem mysli.. chodzi o to ze jak ktos sie przebudzi ze przez jakis czas ktoś manipuluje werbalnie jego życiem, o ile sie zorientuje, to na siłę, z całą mocą rodziny jest mu przypisywana jednostka chorobowa, schizofrenia paranoidalna, bez wzgledu na fakty, nikt nie podejmuje sie zbadania sprawy, wszyscy moga być narkotyzowani psychotropami, zapedzani jak bydło do psychiatryków, bo nikt nie chce, nie może nam udzielić pomocy, REALNEJ POMOCY, zbadać nasze dowody, ze mamy wstrzykniete mikroimplanty… jedyne co otrzymuja ofiary kontroli umysłu, zwłaszcza w Polsce, to zapewnienia, ze kontrola umysłu nie istnieje, ze to urojenia, bez wzgledu na naukowe dowody. Proceder jest kryty przez wszystkich z którymi moze miec kontakt sama ofiara, czy to sie wydaje prawdopodobne czy tez nie, tak wlasnie sie dzieje. Wszystkie wnioski, pisma do prokuratury o śledztwo w tej sprawie nawet nie są z należytą uwagą rozpatrywane! A co dopiero śledztwo, przebadanie przez niezależne osoby, wszyscy zastraszeni? Nikt nie widzi ze ludzi sie doprowadza do smobójstw, manipuluje wpływowymi ludźmi, ale tez zwykłymi, jak to sie im wmawia” jestem tylko zwykłym czlowiekiem, kto chciałby kontrolować moj umysł?” A moze ktoś chce kontrolować umysły wszystkich którzy biorą udział w skrytym kontrolowaniu, torturowaniu, mordowaniu takich jednostek jak ja?

 3. Są osoby , które na prawdę są chorzy schizofrenikami i są tacy, którzy się nimi stają, bo poddano ich praniu mózgu i narzucono kontrolę umysłową. Wszystkich wrzuca się do jednego wora psychicznie chorych, łatwe i wygodne pozbycie się problemu.

 4. admin

  Bardzo dziękuje za Wasze komentarze.

  Zgadzam się z Wami, że niektóre osoby ze zdiagnozowaną schizofrenią to ofiary eksperymentów kontroli umysłowej. Problem w tym, że nie wiadomo dokładnie jaka jest skala „sztucznie” wywołanych zaburzeń i fakt, że większość społeczeństwa nie wierzy, aby takie manipulacje na umysłach działy się na prawdę. Seria „Kontrola umysłu”, która zaczęłam pisać to właśnie próba pokazania, że takie rzeczy czasem dzieją się w rzeczywistości tuż obok nas.

  Krzysiek nie zawsze muszą być zaaplikowane implanty, aby przejąć nad kimś kontrolę, w tym momencie więcej się robi za pomocą lekarstw, fal elektromagnetycznych i technik hipnozy, pewnie po to, aby nie pozostawiać śladu i łatwiej zdyskredytować te osoby, a wszystkim wokół wmówić ich chorobę.

  Cały proceder i techniki kontroli umysłu polegają na rozszczepieniu osobowości, pytanie tylko pozostaje, czy jeżeli po przeprowadzonych manipulacjach te osoby na zawsze pozostają ludźmi o kilku osobowościach, na ile jest to proces odwracalny, na ile możemy im pomóc?

  Kolejna sprawa to jak to udowodnić, że osoby te poddano praniu mózgu i nadal są pod wpływem środków kontroli umysłu, ich zeznania z góry są niewiarygodne, jako, że to co mówią osoby uznane za psychicznie chore nie jest traktowane zbyt poważnie. Z tego powodu śledztwa najczęściej prowadzą do nikąd, poza tym jeżeli weźniemy sprawę na logikę to Ci co za tym stoją nie muszą wstrzynać dochodzeń, oni dokładnie wiedzą co jest grane, ich zadaniem jest tylko przekonać podległych urzędasów, aby jak najszybciej wyciszyć sprawę, nim ktokolwiek ze społeczeństwa uwierzy, że maczali w tym palce.

  Krzysiek jak masz czas to wrzuć parę szczegółów, dlaczego uważasz, że przejęli nad Toba kontrolę? W jaki sposób to robią/zrobili?

  Pozdrawiam, Jagoda

  • Niestety skala zjawiska jest powalająca, tak olbrzymia że trudno w to uwierzyć przecietnej osobie, ofiar oczywiscie jest mniej niż zobojetniałych ludzi sterujących tymi „blokadami”, biorących udział w sterowaniu werbalną hipnozą połączoną z elektromagnetycznymi i mikrofalowymi częstotliwościami wywołujacymi dowolne objawy psychiczne, fizyczne, choroby. Jest wiele odważnych osób, które mówią prawdę na ten temat, część z nich wystąpi na konferencji 20 Listopada w Brukseli http://www.covertharassmentconference.com/
   Jedno jest dla mnie pewne, ze ludzie, nadużywają swoją liczebność, kryją ten proceder wszelkimi sposobami, najczesciej „nie bo nie”, jesteś chory to powinieneś sie leczyć, nikt nie chce porozmawiac o przyczynach, to jest taki spektakl w głowie ofiary, zdala od świadków, jest tylko ofiara i z oddali najczesciej osoby które terroryzuja, steruja hipnozą bo znają podświadomość ofiary z kilkusekundowym wyprzedzeniem, a wiec mają przewage, bo słyszą coś co ich ofiara jeszcze sobie nie uświadomiła, maja czas na sprowokowanie ofiary gdy zrozumie podświadomośc, czesto prowokacja ma wiele etapów ktore są prowadzone równolegle… chore zaprzeczanie, przeciwko pojedynczej ofierze, gdy otaczają ją ludzie albo tak zmanipulowani że nie przemyślają swoich słów i sami zapadają w trans przy nas, albo robią to w pełni świadomi, ale nadal podatni na trans, na wybuchowe reakcje, gdy brakuje im przekonania do tego co robią staja sie bardzo agresywni, prosta reakcja na komende „nie wytrzymam”. Ważne by zrozumiec jak oni sie zachowuja, mowia w mojej głowie w liczbie pojedynczej, w pierwszej osobie, ale wiem ze dzialaja według klucza, są szkoleni z obsługi umysłu jezykiem perswazji, podobnie jest nie tylko w całej Polsce.
   Bede pisal etapami, bo lubia restartowac mi przegladarke bez uprzedzenia.

 5. admin

  Ok pisz w odcinkach, interesuje mnie ta historia i generalnie tematyka.

  Ps. Krzysiek właśnie się zastanawiam, czy masz coś wspólnego z witryną internetową, tą z obrazka w awatarze, czy tylko ich działania popierasz?

  Jagoda.

  • Jest to założona przeze mnie strona, potrzebna do stowarzyszenia ofiar kontroli umysłu w Polsce, które mamy zamiar zarejestrować. Jesteśmy też na fb wpisz Targeted Individuals from Poland

 6. Zgadza sie, nie musza być implanty, ale tu chodzić może o mobilność ich zastosowania… jeśli cel nie jest w zasiegu jakiegoś pola elektromagnetycznego, ktore mogli by wykorzystć do skanowania jego mózgu, czytania myśli, zachowań, stopnia przebudzenia. Do pewnego momentu jest do tego wykorzystywany własny telefon kom. który wszedzie ze sobą zabieracie, generują nim (twierdze to na podstawie własnych doświadczeń, do czego im służył mój tel) elektromagnetyczne zakłócenia pracy waszych mózgów, to zdaje sie niezauważalne, stopniowo, ucisk głowy, bóle w młodym ciele, ja pierwszego dnia mojego końca dostałem jakby telepatyczną informacje by wyłączyć telefon, wyjąć z niego baterie, nagle poczułem niesamowitą ulgę, w tym transie nawet nie czulem ze tak źle mi w moim ciele, ze cos mnie tak uciska… nie włączalem telefonu przez co najmniej tydzień lub dwa. Nic to nie dało bo na następny dzień obudzilem sie z głosami w głowie, miejscowe osoby, jak na jakimś wesołym połączeniu konferencyjnym zaczeli sie komunikować w mojej głowie, znałem ich wszystkich, zachowywali sie naturalnie, tak jak ich znam, nie ma mowy zeby to były halucynacje. Mam od tamtego dnia coś w kanałach słuchowych wstrzyknięte, nazywaja je słuchawki, one piszczą z różna czestotliwoscia a co za tym idzie głośnościa, czasem niemal na granicy słyszalności, zakłada sie ze jest to ok 14,5 kHz. Nie chce wspominać o technologii mikrorobotów bo wiem ze trudno bedzie uwierzyć, że ludzie w tym ja, mamy wprowadzone do organizmu mikroroboty, ktore swobodnie przemieszczaja, najczesciej w sposób niewyczuwalny, ale ofiarom takim jak ja poruszaja nimi bym je dodatkowo czuł. Teraz gdy to piszę zadają mi bardzo silny, pulsujący ból w górne plecy, łopatki, barki, kość udową pośladka, swędzą w innych miejscach, zamrażają dłonie i stopy mimo iż ciepło jestem ubrany (jako ciekawostka, zamrażają mnie w kilka sekund na kość! Jak próbuje ogrzać dłonie np o grzejnik, to zamrażaja intensywnie górną część ciała, w lato jak wychodzilem na dwór w koszulce i spodenkach bo było ciepło, potrafiłem bardzo zmarznąć, co nie było niczym nowym biorąc pod uwagę co jeszcze mi wyrządzali nimi)

 7. Czyli sprostuje, do pewnego momentu, gdy ofiara nie jest świadoma, ze ktoś ingeruje jej zachowaniem, myślami, nie przeszkadza jej to i nie zaczyna nad tym medytować by odnaleźć w sobie odpowiedź, to nie ma piszczących słuchawek, mikrorobotów też ma zdecydowanie mniej (mi je z czasem uzupełniali, obecnie mam ich bardzo dużo, rozstawione na całym ciele, w każdym wrażliwym miejscu, przy niemal każdym stawie, mięśniu przy stawie, powodując skurcze prądem, lub delikatnymi impulsami, manipulują układem szkieletowym). Oni ciagle powtarzaja, ze musza sprawic bym byl „bezpieczny”, oczywiście w tym sensie, ze cały czas utrzymywany w takim transie, takimi komendami, bym utracił świadomość ale nie umarł zapominając jak sie oddycha, bo dosłownie we wszystko ingerują, nawet rytm i glębokość oddechu, mruganiem oczami, czy sie zaczne dusić bo postanowią zamrażać mi oskrzela… tak wiele tego było, to jest ograniczone tylko wyobraźnią tych psychopatów.

  Nie jest już potrzebne rozszczepienie osobowości, ale nadal wywołują traume, lub raczej symulacje w umyśle hipnozą, to jest naprawde obrzydliwe do czego są zdolni gdy wydaje im sie ze nie ma w tym kraju nikogo kto im wymierzy sprawiedliwość, bedzie ścigał, śmieją mi sie w twarz ze stwierdzeniem ” ale co ty nam udowodnisz!?”

  Obecnie wygląda to w ten sposób ze wywołują coś hipnozą, jak najgorsi zwyrodnialcy używają programów które pokrótce mozna nazwać pedofilia, pedalstwo, zmiany płci, morderca, itd wszystko co najgorsze, przełączaja sobie takie programy wprowadzanej w trans osobie, ktora dosłownie może sie zmienić tak jak zapiszą w tym programie, myśli tak jak chcą zeby myślał, jeżyk perswazji i podprogowe przekazy wszystko tłumaczy. Po takim programowaniu, po prostu odtwarzają ofierze wzorce biometryczne, fale mózgowe przechwycone, zdekodowane z takiego programowania, skojarzone z konkretnymi werbalnymi komendami w hipnozie.. (wszystkich by nie zapamietali ale maszyna do której jesteśmy podłączeni robi to za nich, pokazuje im programy jakie przeszła każda ofiara, oni tylko powtarzają na głos to co im pasuje w danej chwili, zeby mnie zablokować czymś chorym, dlatego gdziekolwiek sie udamy, wiedzą co mają powiedzieć, wiedzą wszystko co najlepiej nas stresuje, denerwuje, o czym przy nas mówić, a jak trzeba to zaczną na nas wymuszać hipnozą pytania i odpowiedzi których nie wytrzyma) poprzez stałe przechwytywanie elektryczności z kory mózgowej tzw elektroencelofalograf, ale to działa w dwie strony bo dodatkowo narzuca na umysł myśli ktore chcą mu odtworzyć, elektronicznie stymulują mózg.

 8. admin

  Jeżeli ktoś ma coś wstrzyknięte np. implant, to jak mu go zaaplikowano? Czy mając coś obcego w organiźmie nie jest mu łatwiej udowodnić, że coś nim steruje, lub przeszkadza w normalny sposób funkcjonować? Nie mogą tego lekarze wykazać np. na prześwietleniu i usunąć?

  Czy jeżeli kimś manipulują za pomoca hipnozy to czy w ten sam sposób nie można tego zatrzymać np poprzez autohipnozę lub autosugestię, lub za pomocą hipnozy usunąć reakcję na wyzwalacz?

  Czy ofiary kontroli umysłu u których stwierdzono zaburzenia psychiczne nie mają możliwości wyrwania się z pod manipulacji? Dlaczego? Leki, które im aplikują uniemożliwiają to, czy są jakieś inne powody? Świadkowie, których ujawnia Camelot, jakoś się wyrwali i odzyskali pamięć, jakim doświadczeniom zostali poddani.

  Przy kontroli umysłów tej „odgórnej” narzuconej przez podwykonawców w/Wielkiego b/Brata, raczej niezbędne jest wytworzenie w umysłach ofiar nowych tożsamości, gdyż są one przełączane na nie, gdy są potrzebne do wykonywania określonych zadań i w ten sposób możliwe jest ukrycie ich obecności u ofiar, przecież ofiary najczęściej przez lata są nieświadome, że były manipulowane.

  Rola marionetki ma jakiś cel, który kiedyś musi się ujawnić. W jakim celu programuje się zwykłych „Kowalskich”? Kobietom często przypadała rola seksualnych niewolnic (Brice Taylor, Cathy O’Brien). Mężczyznom – rola żołnierzy i skrytobójców (Duncan O’Finioan, David Corso). Niektórzy ludzie byli programowani w innych celach, takich jak wprowadzanie opini publicznej w błąd, czy udział w satanistycznych rytuałach (Arizona Wilder). Do czego teraz mają być wykorzystane ofiary?

  Jagoda

  • Implanty się najzwyczajniej wstrzykuje igłą, okoliczności są różne, zabieg w szpitalu, ale też w mieszkaniu ofiary, usypia się ją hipnozą przed pójściem spać w nocy, znieczula ciało paraliżując całe ciało poza głową i robią wszystko, wstrzykują, podłączają pod jakieś aparatury generujące prąd do organizmu przez podłączone do skóry klemry… sposób w jaki dostają się do pomieszczenia ofiary jest na osobny temat. Są w tych społecznościach osoby które pełnią funkcję dystrybucji najnowszych implantów, za które ktoś płaci, przywozi na zamówienie kurier, wszystko jest załatwiane na miejscu, także instrukcje w jaki sposób, w które miejsca implantować, słyszałem jak o tym rozmawiaja, szkolą sie z procesu wgrywania programów, jakie mi odtwarzają podczas snu w nocy, budzą kilka razy w ciągu nocy żeby sprawdzić czy wszystko dobrze sie wgrało i tak nawet kilka razy podczas jednej nocy. Polecam film na yt „Zew Otchłani”

   Mogę Ci podać kilka kontaktów, zeby Ci powiedzieli jak sie nas traktuje, w szpitalach i innych „służących” człowiekowi miejscach… nas sie nie traktuje jak normalnych ludzi za to co wiemy, nawet nie trzeba zbyt wiele mówić, odsyłają z problemem do innego lekarza bez przeprowadzania jakichkolwiek badań, najpierw do psychiatry a tam to już wogóle badań nam nie potrzeba, od razu silne, często 200% dawki leku za to że zadajemy pytania. Objawy kontroli umysłu są idenrtczne podobne do schizofrenii paraoidalnej, tu też należałoby sprawdzić czy nie ma to powiązania, diagnozy z tym procederem. Definicja schizofrenii to początek lat 90, najstarsza ofiary w Polsce które znam to koniec lat 70 lub 80 nie przypomnę sobie teraz, nazywano to System Dezintegracji Osobowości i wdrażało to WSI, wcześniej Informacja Wojskowa. Dodatkowo trzeba patrzeć na ofiary w ten sposób, że wszystich nas, gdziekolwiek sie znajdujemy, usiłuje oddać na badanie do psychiatry, dlatego też tam trzeba szukać zdecydowanej większosci ofiar. Wystarczył by skaner podsłuchów radiowych i jakaś klatka farradaya…. jeśli chodzi o prześwietlenie, implanty są bardzo małe, niektóre mają pół milimetra sirednicy i ukrywają je za kośćmi.

   • admin

    Krzysiek to o czym piszesz jest możliwe, ale chyba tylko w pojedynczych przypadkach, nie na skalę masową, tylko u wcześniej wybranych ofiar. Tak małe czipy, aby były niewykrywalne przez zwykły sprzet medyczny są aplikowane tylko wybranym, zwykły Kowalski musi być dla wojska czy rządu w jakiś sposób interesujący, bo np. ma szczególne zdolności, albo wyjątkowo rzadkie schorzenie, czy jest jednostką która może stanowić zagrożenie np polityczne – krótko mówiąc nie zainwestują takiej fortuny w byle kogo.

    Założenie implantu, który jest wykrywalny tylko ich sprzętem wiąże się z kosztami nie tylko jego zaaplikowania, ale obsługi i przede wszystkim utrzymania zamkniętej gęby przez tych, którzy go na polecenie założyli. Gdyby nie byli pewni swoich pracowników biorących udział w procederze, za szybko by się ludzie dowiedzieli i mieli by dowody w ręku. Przygotowanie takich specjalnych dostarczycieli oznacza zainwestowanie w nich, selekcja, trening, wypranie mózgu i przejęcie kontroli umysłu, plus sprzęt na początek.

    Po założeniu chipa trzeba zawiadomić bazę centralną, który chip delikwent dostał i uruchomić procedurę jego obserwacji np przez satelity GPS itd itp, a więc narażają się znów, że ktoś przechwyci wiadomość podczas jej nadawania, a do tego nie można użyć zwykłych urządzeń i połączeń internetowych, muszą być chronione, aby byle dziennikarz nie kupił sensacyjki od byle hakera – znów koszty i zaangażowanie osób postronnych.

    Gdyby tak nie było, to ciągle by nie zachęcali ludzi, aby przyszli założyć implant, tu gdzie mieszkam w Wielkiej Brytani się zakłada bardzo dużo implantów na życzenie rodzinki. Oficjalnie czipuje się dzieci i ludzi starszych ze sklerozą, a nawet chorych szczególnie cukrzyków. Ze względu na koszty robi się to drogą oficjalną. Media zmanipulują, że to dla ich dobra i bezpieczeństwa, a później zakłada się im za darmo (jak nie masz skierowania od lekarza i robisz na własne życzenie to płacisz 5-20 funtów).

    Dzieciom zakłada się to na życzenie rodziców, ale u dorosłych to wymaga czasu i formalności np. wcześniej trzeba wykazać niezdolność do podejmowania samodzielnych decyzji, czyli trzeba mieć formalne pisemko, albo decyzję o ubezwłasnowolnieniu, a to jest monitorowane i z przekrętami trzeba się nastarać i sporo czasu im poświęcić. Ten chip wbrew zapewnieniom mediów, że nie to jednak działa jak tracker, czyli implant śledzący, ale oprócz lokalizacji pobytu niektóre implanty mogą mierzyć dane biometryczne np. ciśnienie czy poziom cukru we krwi. Faktycznie aplikuje się go igłą, przypomina to pistolet do przebijania uszu. Są jeszcze na życzenie implanty RIFD umożliwiające płatności i obsługę bankową, je dają za darmo bogatym, a biednym zależy czasem za darmo, a czasem trzeba zapłacić ekstra jako, że to dodatkowa obsługa.

    Wg. mnie obecnie zbyt trudno i drogo, byłoby aplikować implanty bardzo wielu jednostkom utrzymując to sekrecie, za duże ryzyko. Jeżeli robią to w tajemnicy to musi być coś, przez co warto ryzykować i za co warto płacić. Na masową skalę to raczej mogą, albo objąć tym pewne grupy np. wszystkich pacjentów jakiegoś doktora, czy pewnego ośrodka albo robić to zupełnie bez implantów, tylko za pomocą urzadzeń do kontroli umysłu np. wysyłając fale ELF, albo jakiś substancji np. wrzucając odpowiednią chemię do żywności… Mniej kłopotu i ryzyka do tego taniej i „hurtowo”, kto by się bawił w jednostkowe akcje, jak można mieć olbrzymi zasięg stosując inne metody?

    Jagoda

    • Sprostuje sprawe hipnozy, bo ja cały czas mówie o działaniu które nie ma narodowości, jest ponad konstytucją, ofiary są sterowane hipnozą nie bezpośrenio, ale GDZIEKOLWIEK się znajduje, nie musi być nikogo w pobliżu, robią to na wiele kilometrów bez opóźnień. Mówię o hipnozie werbalnej wraz z całym zestawem narzędzi informacyjnym, audio i wideo, Remote Neural Monitoring bardzo dobrze do tego procederu pasuje.

     Tak mały sprzęt produkowany w milionach sztuk jest tani i łatwo dostępny dla osób które to rozprowadzają gdy znajdą kolejnego przebudzonego, przebudzającego się, nie powinno sie na to patrzeć w taki sam sposób jak na informacje podawane publicznie, to wielki błąd. Satelity, podłączanie do gps, a ja bym tylko chciał przypomnieć że satelity do użytku cywilnego to tylko niewielka część satelit jakie sie wysyła na orbite, militarna technologia, militarne satelity, tajne projekty, trwa to od wielu dekad, coraz wiecej osób jest w to zamieszane, ponieważ sam jestem świadkiem że dorośli, nawet rodzice własne dziecko szkolą i wspólnie sterują mój umysł, werbalnymi komendami, uczą sie najleosze zwroty, jak wierszyków w szkole, mój umysł i ciało jest sterowane przez takich zwyrodnialców i to absolutnie nie wyjątek, proszę zapoznaj sie z innymi, w stanach wiele jest ofiar które piszą, nagrywają filmiki i mówią podobne informacje… poczytaj o DOMINT, SIGINT, to że muszą posterować kimś stało się elementem ich codziennosci, tych często obcych względem siebie ludzi łączą luźne relacje, posługują się wprost komendami bym słyszał że pokazują obcym ludziom co mam zaprogramowane, jak mnie sterują tu gdzie mieszkam, oni słyszą reakcje mojej podświadomości na takie komendy, gdybyś to usłyszała co oni słyszą, lub nawet co ja sam słyszałem, byś nigdy w to nie uwierzyła.. wiesz że mózg cały czas mówi? Myśli mówią, tylko narząd mowy decyduje czy coś powiemy… ale z samej podświadomości je słyszą, są dla mnie bardzo przytłumione, ukryte przez te nakładane, odtwarzane, jak muzyka którą można zapisać ścieżką, tak myśli, sekwencje reakcji na komendy zapisują i za chwile gdy nie pamiętam słów, odtwarzają samą ścieżkę jakby fal mózgowych…

     Są pewni swoich pracowników, oni są wszędzie, ze to ci „normalni” ludzie, widujesz stalkerów na codzień, może znasz, przyjaźniesz się z nimi, mówiłem że to jest przerażające, zachowują sie jak tajni agenci, a my, ofiary jak szpiedzy, jak usłyszymy coś, wiemy coś, ci ktorzy nas sterują, nasłuchują nasze myśli jak na głośnomówiącym połączeniu tel, słyszy to otoczenie, to są dla nich blokady,żeby mi nie pomagać, bo wszystko udowodnią przeciwko tym co chcą nam pomóc chociaż są stalkerami, nagrywa się wszystko a to są tchórze, pewnie też sypali na siebie, ale gdy wiedzą jaki możliwości ma technologia po prostu tego nie robią, jest dyscyplina, wolą się śmiać ze swoich ofiar zamiast zastanowić dlaczego tak wiele krzywd wyrządzają, ze ich dziecko też może sie przebudzić… Ludzi którzy to robią jest bardzo dużo, chciałbym Ci to udowodnić, żebyś była w moim umyśle na chwile, bo słowami nie przedstawię w Twoim umyśle pełnego obrazu, o tym co jest zaprzeczeniem człowieczeństwa i robione mi celowo, w sposób zorganizowany, wiem że bardxo wielu osobom.. technicznymi możliwościami nie powinnaś sie przejmować, chodzi o fakty.

     Dużo się mowi o przeczłości, mało lub wcale o teraźniejszości, ile osób jeszcze zginie bo postanowią manipulować jego życiem wbrew jego woli. Jeśli ktoś ma honor powinien z tym walczyć, pomagać, badać tą sprawę, ale tak się nie dzieje oficjalnie, media milczą, prokuratura służy obcym interesom itd.

     Pozatym ludzie wiedzą, zobacz ze są ludzie którzy mowia o tym ze sa manipulowani i sterowani, zobacz ilu jest pacjentów w psychiatrykach… ludzie mówia takie realne, bliskie mi sytuacje, moźe źle je interpretują, żeby nie byli wiarygodni, ale zobacz co sie z nimi robi? Otaczają nas Judasze? Co sie stało z człowieczeństwem? Wielu wie, to siedza cicho, bo mają etapy, jak w grze, misje, cele, wsadzić do psychiatryka, z diagnozą nikt mu nie uwierzy… czy nie jest tak? Mówi sie że ludzie nas prześladują na ulicy, kierują naszą uwaglą na to co mówia, gesty, wiedzą o nas słysząc nasze myśli a nieświadome technologii ofiary czują sie jak paranoicy, wmawia im sie chorobę… czy to nie ludobójstwo? Oczywiście najpierw tortury, bo każdy chce mieć czyste ręce, przysłużyć sie, pobawić kimś, wzamian za swoje życiowe porażki, mało takich osób? Media piorą głowę, uczą jak żyć, ale to jest dla mas, niektórzy nie są podatni na takiem manipulacje i właśnie z takimi się walczy, idealistami, patriotami, aniołami w ludzkich ciałach.

     A co jeśli nie ma osób które im w tym procederze przeszkadzają? Gdyby wszyscy dookoła spali, manipulowani, o niczym nie wiedzą, a nawet jeśli to krótkie kasowanie pamięci hipnozą i dalej śpią… co jeśli oni nie muszą sie nikomu tłumaczyć, kontaktują sie ze swoimi, mówią otwarcie o tych programach… ja już mowilem, ze to stało się elementem ich życia…

     Wg mnie to jak reklamuje sie rfid, ma na celu oswojenie następnych pokoleń, dzieci, ze chip jest modny, że fajnie go mieć, to są jakieś cele o których się mowi że maja być zrealizowane, a zwykle bywa tak że w momencie ogłaszania, one już od dawna są wdrażane. Mówi sie o tym by zaprogramować umysły, że chip to coś dobrego, a o jego innym zastosowaniu, do kontrolowania układu nerowowego, być może są kompatybilne z jakimiś nano implantami, jest wiele możliwości, żadnej nie wykluczam.

     Właściwie to masz rację, kto by sie bawił w pojedyncze ofiary kontroli umysłu, jeśli można wszystkich którym daje się poczucie wolności, że mogą kimś sterować, implantując im dokładnie taką samą technologię… daje to do myślenia, bo tak to wg mnie wygłada, niby pojedyncze, liczone w tysiącach cele, a tymczasem miliony które tego pilnują, podprogowo generuje się im agresję, bezwzględność, brutalność… to jest możliwe już teraz. Implantują bez pytania o pozwolenie, w UK też jest sporo ofiar, nawet z Polski, jeśli mieszkasz blisko londynu i chciałabyś z jedną z nich porozmawiać mogłbym Cie zapoznać…

  • Hipnoza nie działa bez elektroniki, wg mnie wystarczy wyłączyć źródło by uwolnić być może tysiące, wg mnie jest wiele tysięcy ofiar w naszym kraju które oczekują naszej pomocy. Nie mamy programowania jak kiedyś traumą, wszystko odbywa się programami komputerowymi, ja osobiście jestem odporny na wszelkiego rodzaju programowanie, nie potrafię tego wytłumaczyć, jak mi to wyłączą poczuję sie poprostu nowo narodzony, szybko zapomnę o tym, tak bardzo kocham życie, jeszcze nie w tej chwili…

   Wielu pomoże regresja hipnotyczna i inne uświadamiające ćwiczenia, ale sami sobie świetnie radzą, wystarczy że pozwoli im się normalnie, po swojemu myśleć.

   Żeby sie wyrwać, wg mnie raczej to przetrwać, nie dać się depresji i myślom samobójczym to już sukces, bo nas sie naprawde stawia nad przepaścią, tyle bólu fizycznego i psychicznego nikt wrażliwy nie powinien doświadczyć.. a właśnie tacy ludzie stają sie ofiarami, bo mają dobre serce, ponadprzeciętną empatię, zawsze to powtarzam, nie spotyka to praktycznie żadnego zwyrodnialca, tylko dobre dusze muszą tu i teraz cierpieć, z każdą minutą, często przez wiele lat.

   Można wyrwać się od manipulacji, ale nie lekami, to w najlepszym przypadku iluzja wolności, jeśli ktoś sie naprawdę przebudził, zawsze będzie ofiarą, bo nie potrafi wbrew swojej duszy sprawiać by cierpiała widząc to co sie dzieje na tym świecie… psychotropy mogą mieć wpływ na kontrolę umysłu, zaleca się ich unikać, tak piszą wszystkie stowarzyszenia i fundacje ofiar kontroli umysłu, tzw electronic harassment, organized stalking. Wiedz, że oni do pewnego momentu sterują swoj ofiarą zupełnie bez jej świadomości, oni podczas brania leków po prostu przestają torturować, sterować w sposób zauważalny, przestają straszyć osaczaniem, tym że wszystko o swojej ofierze wiedzą, w każdej chwili, są nawet w snach swojej ofiary nad ranem, kreują sny.

   Nie znam ofiar z programu Camelot, ale być może stosowano na nich stare techniki.
   Dokładnie, ofiary przez lata nie wiedzą o tym że żyją wśród swoich przyszłych oprawców, przygotowuje się ich często w ten sposób że jest wyalienowana z otoczenia, znajomych i myśli że to jej wina. To jest częste, jesteśmy indywidualistami i dobrze nam z tym, ale nikt nie stanie w naszej obronie bo mało jest świadomych, wystarczająco oczytanych na temat tego procederu ofiar, ogólnie osoby które ją otaczają są przeważnie świadomi ale nie dają tego poznać samej ofierze, a pozostali raczej uznaja za wariata bo sami śpią w transie tak jak sama ofiara zanim jej uświadomili że ma włączoną „paranoje”, trudno o zrozumienie że coś takiego włączono i jaki mają rozmach.. nie mówię o wszystkich, a o większości.

   Tożsamość w hipnozie sama z siebie jest jakby różna, przełączają nas prostymi komendami, sam odczuwam w sobie część narzuconej osobowości, lub jakiegoś pasożyta kierującego moją uwagą, który jest często poza moją kontrolą, gdy stracę świadomość, w głębszy trans zasnę… to jest tak jakby ktoś w tobie, na jawie, z Twoją świadmościa przepytuej cie z najskrytszych tajemnic, tych które sie wstydzisz i powtarza je wielokrotnie na głos, przez kilka osób, ciągle odtwarza ci tą myśl im bardziej się bronisz, tym dłużej bedą komentować komende która będzie ci to przypominać, bedą drążyć bardzo boleśnie… oni po prostu jak hipnotyzer pytają się Ciebie, ale nie czekają na to co powesz, bo to słyszą, Twoją podświadomość, zanim sama o tym poczujesz o czym podświadomość pomyślała.. rozumiesz?

   Z tego co mi serce podpowiada, mamy czasy globalnej transormacji, ludzkie serca się budzą i widzą ten system antyrozumny, będą chcieli żyć po swojemu, zmienić przeznaczenie dla ludzi, nie chcą być niewolnikami systemu, antyrozumu. Kontrola umysłu zatrzymuje przebudzające sie osoby, już od samych narodzin, globalna depopulacja szczepionkami okaleczają noworodki a jak czegoś takiego sie dopuszczają to logiczne że są zdolni do naprawdę strasznych rzeczy, żeby zatrzymać ludzkość przed tym co i tak sie wydarzy. Nie mam siły by inaczej to napisać, to wymaga innego spojrzenia, nie tylko rozumem, ale emocjami z serca. Każdy w koncu to poczuje i zapragnie być bliżej Boskiej doskonałości, nie jestem katolem, brzydzę sie tego co reprezentują czołowe religie, które przyczyniają się do zadżumienia społeczeństwa.

   • admin

    Camelot to organizacja założona przez Billa Ryana and Kerry Cassidy, ujawniająca m.in. tego typu działalność w/Wielkiego b/Brata, wspierająca ofiary eksperymentów rządowych, pomagająca informatorom i ludziom prześladowanym za ujawnianie przekrętów i tajnych sposobów wykorzystywania ludzi przez rząd, wojsko, koncerny farmaceutyczne.
    http://projectcamelotportal.com/

    Wg mnie hipnoza działa bez elektroniki, z elektroniką jest tylko za jej pomocą łatwiej i szybciej wykreować odpowiednie postawy ludzi, zmienić ich nastrój czy zachowanie, wprowadzić poddatność na wyzwalacze itd.

    Nie wiem o co chodzi z wyłączeniem, czy o wyłączenie implantów, czy zdalnego sterowania za pomocą sprzętu elektronicznego np. wielkich anten nadawczych typu HAARP, albo usunięcie programowania kontrolii umysłu za pomocą mediów np. zakaz przekazów podprogrowych.

    Jagoda

    PS. co do depopulacji to się nie dziwię, że poruszasz ten temat. Czytelników nie do końca łapiących o co chodzi zapraszam do przeczytania cytatów znanych ludzi, dotyczących właśnie tej kwestii http://moje3po3.com/kontrola-liczebnosci-ludnosci-na-swiecie-depopulacja-cytaty/

    • Zamiast HAARP, może to być np ECHELON na mazurach, polecam film NTV „komentarz na temat ECHELON w Polsce” na YT.

     Ja u siebie zauważam pulsowanie być może mikrofalowe, które spowalnia prędkość mierzoną w Hz mojego mózgu, widzę to dosłownie gołym okiem, to jak obrazy z moich oczu są odbierane jest tego dowodem, dosłownie klatkuje wszystko, jak w obrazie wideo w którym jest bardzo mało klatek, dla zobrazowania to jak kamera w telefonie z włączonym trybem nocnym, tak wszystko widzę od punktu do punktu, tak cały organizm sie zachowuje, umysł pracuje jak w głębokim śnie, wolno. O hipnozie elektronicznej przez głosy przesyłane do głowy bym wysłał plik, ale nie mam Twojego maila. Powiem jeszcze że to wygląda w ten sposób że na czas wypowiadania komend/wyrazów, cokolwiek w mojej głowie przez wszczepione słuchawki, wszystko inne cichnie, nieważne czy głośno słucham muzykę, gdy oni sie odzywają uszy są zagłuszane, bo ktoś sie odzywa… a oni bez przerwy gadają, coś odtwarzają.. muzykę mi nawet włączają ktora służy do sterowania, psychologiczne operacje są prowadzone bez przerwy, zajmują czymś umysł, zeby podprogowo podszyć się pod moją podświadomość…

     • admin

      Echelon przede wszystkim służy do przechwytywania i kontroli nośników komunikacji np. transmisji satelitarnej, czy sieci telefonicznych, ale faktycznie wykorzystują mikrofalowe łącza i da się z jego pomocą manipulować ludźmi.

      System Echelon jest wszędzie, można by wymieniać jakie stacje i gdzie na świecie są. Tutaj w Wielkiej Brytanii najbardziej znana jest Menwith Hill, do którego prowadzą kabele optyczne British Telecom.

      Chętnie poszperam wokół tego na Mazurach, w ogóle dzięki za przypomnienie, aby na problem kontroli umysłu spojrzeć pod kątem Echelon. W sumie mnie i innym Echelon bardziej kojarzy się ze światowym szpiegostwem, a przecież już wykorzystywano ten system do manipulowania snami w fazie REM i eksperymentowano z mapowaniem mózgów pacjentów podczas EEG.

      Możesz wysłać na maila jagoda@moje3po3.com

 9. Wiesz, gdyby przejść sie do psychiatryka z urządzem wykrywającym podłuchy radiowe, lub zorganizować osobom tam przebywającym skanowanie wykrywaczem podsłuchów w klatce farradaya lub innym ekranowanym środowisku, z grupą kontrolną, okazało by sie coś czego nie chcą dopuścić do świadomości opinii publicznej. Bezprawne implantowanie wielu tysiecy osób, jeszcze wiecej jest osób świadomie stosujacy jezyk perswazji by sterować nieświadomymi najczęściej osobami, którzy „wierzą” w swoją chorobę, tak silnie siega ingerencja psychotroniki, presja grupy, rodziny, która często świadomie bierze w tym udział, napisałem o rodzinie ponieważ inni którzy to czytaja powinni wiedzieć ze nie są to ich własne spostrzeżenia jeśli doszli do podobnych wniosków, jeśli też jesteś ofiarą, może sie okazać że obcy ludzie szczerze chcą dla ciebie dobrze, prawdę wam mówią, lecz wielu ulega rodzinie, niestety w psychotronice nie ma wyjątków, rodzina czy nie, ktoś włączył program a rodzina nie może go wyłączyć, znajdują jakieś sposoby by też brali w tym udział, jakkolwiek narażam sie na krytykę, mam nadzieje że nie wszyscy mają tak posłuszną rodzinę, a pamietaj ze niektorzy członkowie rodziny są tak samo niszczeni, zwalczani, alkoholem i innymi wyniszczającymi sposobami jak same świadome ofiary, często szybko odchodzą z tego świata doprowadzani do samobójstwa, wielu sie nie przyzna do takich myśli, to jest też element naszego programowania, zauważalny u wielu ofiar, doprowadza sie do depresji, wykluczenie, derealizacja..

 10. admin

  Na podsłuchu to są zwykli ludzie , w sumie nie trzeba odwiedzać psychiatryka.

  Istnieje wyjątkowo silna tendencja do depresji, samobójstw , nawet można zaryzykować stwierdzenie, że wszystkie statystyki wykazują wzrost wykrywalności zaburzeń psychicznych w obecnym społeczeństwie, ale przyczyną nie zawsze przecież jest narzucona kontrola umysłowa.

  Rodzina i znajomi najczęściej reagują tak jak im lekarze, poradniki i media podsuną, więc w sumie łatwo ich zmanipulować, ale chwytają sie czego mogą, bo sami do końca nie wiedzą, co z tym zrobić…

  Jagoda

  • Ta tendencja jest wg mnie i nie tylko mnie, sztucznie narzucana, ludzie oszaleją bo na świecie dzieje się niesamowita przemiana, ludzie walczą z ludzmi z ukrycia, z tym potencjałem który otrzymują z własenj cząsteczki Boga w sercu. Depresja i samobójstwa są dlatego ze ludzie jacy ich otaczają nie potrafią udzielić im pomocy, wolą być bezpiecznie za jego plecami i kierować życiem, hipnozą, patrząc jakby oczami ofiary, ale nie czując tego bólu. Nie twierdzę że wszyscy sa ofiarami psychotroniki, ale liczby stalekerów ktorych widziałem w wiekszych miastach w Polsce mnie po prostu przeraża, przecież oni wszyscy nie są tak dobrze przeszkoleni, dlatego, że naoglądali sie filmów z instruktażem, oni sie szkolą w praktyce… w każdym wieku, są zorganizowani bo wiedzą jakie mają cele, ofiara jeśli chciałaby normalnie funkcjonować, po prostu nie ma na to szans, oni są wszędzie, obserwują swoje ofiary jak na silmie „Oni Żyją!”, jak kosmici w przebraniu, można, a nawet trzeba z ich punktu widzenia porządnie się tego przebudzenia wystraszyć….

   Rodzity także są szkolone, przykro mi jest burzyć cały światopogląd kochającej, troskliwej rodziny, ale jeśli wśród nich znadzie sie ofiara poddawana temu prigramowi, nie będą chcieli przy tej osobie przebywać nie sterując, kontrolując sytuacji, bo inaczej sami będą sterowani tymi samymi komendami, bedą zapadać w trans… także z własnego doświadczenia.

   Podziwiam tych którzy czytając to dotarli do tego momentu, to jest trudne, nie negujcie odrazu, bo pierwsza myśl tak tobą steruje, zastanów sie czemu miałbym to pisać, przecież nie chce nikogo straszyć, jestem szczery, że aż przeźroczysty, można ze mna porozmawiać żeby to zweryfikować, jestem normalny, ale przeszedłem trochę za wiele jak na swój wiek.

   • admin

    Jak są szkolone rodziny i czy bliscy mają świadomość, że są poddani kontroli umysłu? Co masz na myśli: manipulację przez media, czy doradctwo lekarzy, grupy wsparcia?

    Z drugiej strony to niewyszkolona rodzina też może być okropna i nie dać wsparcia, ludzie są różni, np. czasem rodzinka może chcieć się pozbyć kłopotliwego członka rodziny i wysłać go do zakładu opieki, dla własnej wygody.

    Jagoda

 11. admin

  Krzysiek, apropos implantów RFID, nie wiem jak duża jest skala obecnie, jak dużo ludzi jest w to zaangażowane, obawiam się, że nie da się określić. Nie zaprzeczam, że ludzi czipują, że ludzie wiedzą, że są manipulowani i cierpią z tego powodu.

  Z danych dotyczących US wynika, że 30% populacji ma założone implanty z różnych powodów najczęściej zdrowotnych. Obama oficjalnie zapowiedział, że zaczipuje wszystkich do końca 2017r, a ludzie bez implamntu nie będą objęci opieką medyczną. Może zdecydowali się zainwestować w implanty dla wszystkich bez względu na cenę. Można mieć tylko nadzieję, że tego planu się nie uda wdrożyć.

  Owszem wielu ludziom, poza ich wiedzą zaaplikowano czipy, ale w wybranych miejscach np w konkretnym szpitalu, czy określonym zakładzie dentystycznym, co jest potwierdzone zarówno w oficjalnych statystykach jak i w pismach medycznych. Zgadzam się, że są czasem akcje nieoficjalne i może do końca nie mamy świadomości ile ludzi w ten sposób potraktowano.

  Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj i w Ameryce są specjalne punkty, w których możesz sprawdzić, czy Ci poza Twoją wiedzą implantu RFID nie wpakowano. Sporo ludzi miało wprowadzony implant w zeby pod plombami i w mostki, ale także wykryto implanty w lewym płucu.

 12. Ja sie raczej zastanawiam kto nie jest jeszcze zaimplantiwany…, czytałem gdzieś o planach by w UE implantować noworodki i to miało wejść od maja br. Dalej tej sprawy nie śledziłem. Motorola dostała bardzo duże zamówienie na mikroimplanty, do czego implanty średnicy linii papilarnej i w takich ilościach? Słyszałaś o Josefie Delgado?

  • admin

   W Unii nie przeszło to były pogłoski, że będzie to obowiązkowe, tzw. plotka kontrolowana, aby zbadać nastroje społeczne. Owszem zakłada się implanty noworodkom, ale tylko za zgodą rodziców (przynajmniej oficjalnie)

   Jasne, że słyszałam o Jose Delgado, zapewne chodzi Ci o neurofizjologa z Yale University, to nawet cytuje fragment jego zeznań jako motto tej serii. Delgado w roku 1966 ogłosił, że „człowiekiem można sterować jak robotem, poprzez naciśnięcie odpowiednich „przycisków”. Doktorek wszczepiał elektroniczne implanty, aby wywoływać u ludzi odpowiednie stany emocjonalne i prowadził badania nad wpływem mikrofali na fale mózgowe.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*