panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

restauracja_w_hotelu

Małe cycuszki.

| 0 comments

 

Po kolacji szybko opuścili lokal, Darren objął ją ramieniem i poprowadził na parking przy restauracji. Loren bez słowa wskoczyła do auta i po chwili odjechali w stronę jej domu. Ulica była zatłoczona, zatrzymali się dość daleko na dole ulicy. Było wyjątkowo ciemno, jak zwykle nie wszystkie latarnie oświetlały wąski chodnik. Powolutku szli w górę, dom Loren majaczył w oddali.

Darren miał nadzieję, że tym razem zostanie zaproszony do środka. Pochylił się i pocałował je długie i ciemne włosy. Młoda kobieta uśmiechnęła się i przyśpieszyła kroku. Gdy dotarli Loren bez słowa otworzyła drzwi i weszli do przedpokoju, a stamtąd do salonu.

Słabo oświetlone pomieszczenie przypominało zagracona norę w stylu retro. Loren włączyła telewizor i cicha muzyka zalała pokój. Bez słowa sięgnęła po papierosa. Usiedli na wielkiej sofie i Darren patrzył na jej spiętą twarz, ciągle próbował odgadnąć o czym myśli. Objął Loren i zaczął całować, ale ona spięła się jeszcze więcej i więcej, więc w końcu zapytał o co chodzi.

Loren spojrzała mu w oczy i wyszeptała „ nie mam takich cycków jak ci się wydaje, noszę tylko taki nadmuchany stanik”. Darren wydawał się zaskoczony, ale szybko odparł „lubię małe cycuszki”. Gdy ją rozbierał był jeszcze bardziej zaskoczony, jej stanik okazał się ciężki i galaretowaty w dotyku. „Wkładki silikonowe” – wyszeptała Loren i spojrzała mu głęboko w oczy. Darren udawał, że nie widzi jej wlepionego w niego, mocno niepewnego wzroku…

Darren położył twarz na jej biuście, nigdy nie widział tak małych piersi, w sumie to Lorren była taka płaska jak dziewczynka w okresie dojrzewania, której dopiero pojawiają się „wypryski”… Całował jej fałdki delikatnie i rozbierał dalej. Jej zgrabne nogi w czarnych pończochach, jej okrągłe bioderka w koronkowych majtusiach przyciągały jego wzrok.

Szybko zaczął całować jej pępek i zębami bawić się koronkową gumką. Po chwili zdjął jej majtki, przez chwilę całował uda okryte nylonem, aż uniósł nogę Loren, odsłaniając sekret i natychmiast dotarł ustami między nogi. Lizał jej cipkę pożądliwie, podnosząc nogi coraz wyżej, aż obie złączone zawisły nad jego głową.

Chwilkę patrzył na jej wypiętą pupę i cipkę zapraszającą do pieszczot. Pochylił się i wetknął język do szparki. Chciwie lizał wargi, rozszerzał je palcami i wpychał się do środka. Ciągnął wargami łechtaczkę, falbanki warg i czasem prawie pół cipki ssał i pociągał ustami w górę.

Loren pojękiwała, jego rozpalone ręce krążyły po wewnętrznej stronie jej ud, a buzia tańczyła pośrodku. Dłonie zjechały w stronę jej cipki, jedna podciągnęła ją do góry, a druga na dole, na samym brzegu dziurki zaczęła przeć w dół. Loren westchnęła głośniej, co za niespodzianka, nie rozciąga  cipki na boki, tylko góra dół i liże tak ostro, co chwilę wkładając język do środka…

Darren ruszał językiem coraz szybciej, mocno przesuwał się z góry do dołu, to do środka to obejmował cipkę wargami i ciągnął delikatnie w górę. Rozszerzał szparkę w różne strony i lizał szerokim językiem lub poszturchiwał czubkiem, czasem doił łechtaczkę, czasem wetknął palec do dziurki i wylizywał całą cipkę namiętnie.

Loren zaczęła się dotykać u góry, więc Darren schodził językiem coraz niżej, aż po dziurkę w pupie. Lizał jej pośladki, po chwili wracał do którejś z dziurek i zabawiał je dalej. Nogi Loren drżały coraz bardziej…

Darren wstał, rozpiął spodnie i wychylił z nich nabrzmiałego kutaska. Loren szybko uchwyciła go ustami. Ujęła jego główkę wargami i zaczęła się przesuwać niżej. Delikatnie zaczęła wbijać go mocniej do ust. Darren odgarnął jej włosy i uśmiechnął się. Lorren brała go głębiej i szybciej lekko kolistym ruchem przesuwała wargami w górę i w dół.

Jej stawały się bardziej energiczne, Darren znów odgarnął włosy, patrzył jak jego kutasek coraz głębiej tonie w jej ustach, a drobne kropelki śliny kapią na podłogę. Loren wyciągała go i krótkie pasemko śliny ciągło się jak guma do żucia i brała go znów głęboko, aż tak czuł jej wargi na jajkach. Po chwili zaczynała sekwencję od początku, doiła, wciągała mocno do środka i pięła się ustami w górę, wypuszczała z buzi na kilka sekund, wciąż utrzymując na strużce śliny i powtarzała od początku, znów docierając do jajek.

Darren przytrzymał jej głowę i zaczął popychać kutaska do jej ust. Rozpychał się na boki, to wpychał głęboko i falował rytmicznie biodrami. W końcu delikatnie popchnął Loren na sofę i unosząc się nad jej twarzą zawzięcie zaczął pieprzyć jej buzię. Często wychodził i kątem oka widział rękę Loren jeżdżącą po cipce. Wkładał penisa ponownie i posuwał jej usta. Świadomość, że Loren dopieszcza się ręką dodawała pikanterii i podniecała go jeszcze bardziej. Czuł jak jej ramiona ocierają się o jego uginające się kolana i czuł jak jej ręce przyśpieszają.

Po chwili zsunął się nisko i wskoczył między jej nogi, Kutasek wbił się do cipki i rozpoczął wyścig do krainy rozkoszy. Narwane, ale wciąż regularne ruchy coraz bardziej zbliżały ich do upragnionej chwili. Mocny dreszcz szarpnął ciałem Loren, w momencie gdy gorące krople Darrena spryskały jej cipkę i podbrzusze.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .