panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

palec_wielbłąda_1

Nadal afera o camel-toe!

| 0 comments

 

 

Co to jest camel –toe?

Camel-toe (palec wielbłąda) to slangowe określenie uwydatnionej cipki przez ściśle dopasowane ubrania, tak, że widać zarys wzgórka i oczywiście warg sromowych. Ludziom taki widok przypomina stopę wielbłąda, stąd taka nazwa.

Efekt camel-toe  powstaje w wyniku noszenia ciasnych ubrań, szczególnie: szortów, obcisłych leginsów lub stroju kąpielowego, przy czym jak nie podgolimy włosów łonowych to trudniej go uzyskać. Uważa się, że najlepiej wyglądają wypukłe wzgórki łonowe i większe wargi, co uwarunkowane jest genetyką jaki i masą ciała, ilością i rozkładem tkanki tłuszczowej.

 

palec_wielbłąda_1 camel-toe

 

U mężczyzn odpowiednikiem „camel toe” jest „moose knuckle”(golonko łosia), czyli uwydatnienie męskich organów przez ubranie w kroczu.

 

 Awantura o camel-toe

Kolumbijskiej drużynie rowerowej uszyto kostiumy, które sprawiają wrażenie, że kobiety są rozebrane i publicznie świecą pipką. Zrobiła sie niezła awantura, ponieważ jedna grupa społeczna uważa to za ekshibicjonizm i brak przyzwoitości. Drudzy się wściekają, że to największa porażka camel-toe, które zamiast rozpalać to wkurza, bo nie dość, że zarysu warg nie widać (przerwę ukryli, pewnie im wszyli tzw. Smooth Groove, czyli zasłonkę z polimeru) to odraża (tworzą się zniechęcające wałeczki w okolicach bioder).

Oceńcie sami tą prowokację, bo przecież takiego stroju nie szyje się sportowcom, nie mając na myśli kontrowersji i zwrócenia uwagi mediów.  A polowanie na camel-toe u gwiazd nie tylko sportowych, jest bardzo modne już od lat.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .