panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

mętna_woda_i_tajemnica

Najdziwniejsze zjawiska paranormalne

| 0 comments

 

 

To nie powinno się zdarzyć, a jednak od czasu do czasu dowiadujemy się, o czymś co zapiera dech i co na logikę na pewno nie da się wytłumaczyć. Dziś jednak nie będzie o duchach, dziś napiszę o bardziej przyziemnych sprawach. Niektórzy ludzie wykazują zupełnie niwiarygodne zdolności i ponad ludzka siłę. Małe dziewczynki latają nad ziemią, na autostradzie znikąd pojawiają się dwie kobiety i zaczynają się cyrki. Nie wiedziałam, że ludzie potrąceni przez auto, mogą bez problemu zerwać do biegu i zaliczyć kolejne uderzenie pojazdu i wyjść z tego bez szwanku. Widocznie to dotyczy tylko ludzi pojawiających się znikąd! Ale auta widmo, nie wiadomo skąd, coraz częściej bywają na naszych drogach.

Lewitacja, unoszenie się nad ziemią, brzmi prawie jak sztuka latania i każdy by chciał spróbować, ja też. Na Internecie pokazują sporo cudów, które najczęsciej są sztuczkami iluzjonistycznymi. To, że przedmioty się unoszą nie budzi wielkiej sensacji, ten efekt uzyskuje sie  najczęściej przez strumień gazu skierowany na obiekt, aby równoważyć siłę grawitacji. Można ewentualnie wykorzystać lewitacje akustyczną i  umieścić przedmiot w węzłach stojących fal ultradźwiękowych, czy pokusić się o lasery, nie wspominając o zabawach z elektromagnesem.

Natomiast lwitacja u ludzi wzbudza wielkie zainteresowanie, pomijając już wszelkie triki hopsztaplerów, lewitacja podczas medytacji, czy innego stanu skupienia umysłu, że ludzkie ciało unosi się w powietrze, a nagła i spontaniczna zwykłych ludzi wprawia w zadume i podziw, jak np. ta mała dziewczynka na filmie poniżej. Takie pokonanie grawitacji siłą umysłu?

 

 
Pamiętacie film o dwóch kobietach, nie wiadomo skąd się wzięły na autostradzie, nie wiadomo dlaczego rzucały się pod nadjeżdżajace auta i nie wiadomo na jakiej zasadzie przeżyżyły te wypadki! Sprawa śmetrdząca, film oficjalny na pewno edytowany, co nie zmienia faktu, że Sabina i Ursula Eriksson pokazały, co potrafi czasem ludzkie ciało. Teraz tylko maleńki fragmencik, niedługo link do chyba najmniej ocenzurowanej wersji tego filmu. (Wracam do tego tematu w artykule o specjalnych  programach rządowych Kontrola umysłu)

 

 
Zresztą ciała zmarłych też potrafią różne rzeczy. Pomijając, że pewne ciała wcale się nie rozkładają i wyglądają jakby tylko spały, to niektóre potrafią nas zadziwić otwierając oczy, tak jak mumia dziewczynki z Włoch.

 

 
Pozostaje jeszcze kwestia nagłego pojawienia się znikąd jakiegoś pojazdu, którego nie da się wytłumaczyć, bo niby skąd sie tam wziął?

 

 

 
Skoro czasem pojawiają się znikąd rzeczy to nie powinniśmy być też zdziwieni, gdy nagle jakieś znikają bezpowrotnie, nie wiadomo gdzie.

 

 
Jeżeli to prawda, co rejestrują taśmy kamer, nie jakieś triki techniczne dla sensacji, to pytanie jest dlaczego, czyżby jednak istniały światy równoległe i czasem dwie rzeczywistości na moment przebijają się wzajemnie i po chwili wszystko wraca do tzw. normy? Dziwny jest ten świat, czy my po prostu nierozumiemy co się tu dzieje?

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*