panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

wanna

Ochota na kąpiel w piance.

| 0 comments

Mówisz, że masz ochotę na wannę pełną piany… Wchodzę do łazienki i odkręcam kran, wlewam płyn do kąpieli. Mam nadzieję, że lubisz ten zapach. Wanna nie jest zbyt duża, a ty jesteś wysoki, ale jak będzie ciasno to chętnie siądę ci na kolana!

Jest jeszcze bardzo mało wody, ale ja mimo to rozbieram się, obwijam krótkim ręcznikiem biodra i siadam na zimnym siodełku w rogu półokrągłej wanny. Moje stopy są zanurzone w wodzie i z nudów rozchlapują pianę, a ta zabawnie przykleja mi się do kolan i wolniutko spływa w dół.

Wchodzisz do łazienki, moje dorodne cycki od razu przyciągają twój wzrok,  spuszczasz głowę w dół i patrzysz na moje stopy bawiące się spienioną wodą i mokre kolana, które zaczynam uchylać dla ciebie. Teraz twoje oczy są skupione między moimi nogami.

Szybko się rozbierasz i nagi siadasz na brzegu wanny. Przyglądam ci się i podoba mi się to, co widzę. Mam  ochotę wargami pozaczepiać twoje włoski, zasypać cię pocałunkami i wolniutko zsunąć twarz między twoje nogi, ale tylko patrzę i czekam na twój pierwszy ruch. Twoje stopy  już są coraz bliżej moich, też bawią się pianą, pewnie za chwilkę nasze nogi się spotkają.

Twoja stopa dotknęła mojego kolana i przesuwa się po udzie, lekko je rozchylając. Delikatnie się przesuwasz, próbując poluzować ręcznik i bardziej rozszerzyć mi nogi.  W końcu ręcznik  nie wytrzymuje naporu twojej stopy i spada, odsłaniając sekret między  moimi udami…

Podnosisz mnie i sadzasz na brzegu wanny, całujesz mnie namiętnie, ale szybko schodzisz niżej i niżej, nawet moje piersi nie są w stanie cię zatrzymać, rozszerzasz nogi i topisz twarz miedzy nimi. Czuję twoj języczek, jest coraz bardziej napalony i rozbiegany. Palcami rozsuwasz moją szparkę i języczkiem zmierzasz do dziurki…

Zanurzamy się w wodzie, siedzę w twoich rozchylonych nogach, kątem oka widzę jak  twoje plecy  opierają się o ściankę wanny, pod pachami mam twoje kolana, twoje dłonie rozcierają żel na moich plecach, czasem  lecą na bok i od dołu podmacują moje piersi. Coraz bardziej przyciągasz mnie do siebie, twoja głowa opada na mój kark, a wilgotne usta całują moją szyję, przywierasz do moich pleców, wtedy czuje twojego nabrzmiałego kutaska  w przedziałku na dupce.

Kołyszemy się leciutko, moja głowa leci w twoja stronę i nadstawiam policzek do całowania. Twoje usta pieszczą go namiętnie i co chwilę wracają do mojej szyi. Twój kutasek zaczepia mój tyłeczek coraz bardziej, a on zaczyna się leciutko unosić i opadać. Tak nie odrywając całych pośladków od dna wanny ocieram się o twojego hujeczka.

Twoje ręce zabawiają moje piersi, głaskasz je i ściskasz i wypuszczasz, aby delikatnie posmyrać moje sutki. Znów mocno chwyciłeś mój biust, popieściłeś go namiętnie i znów podszczypujesz moje brodawki.  Nagle twoje dłonie wsuwasz mi pod pachy i podciągasz całe ciało wyżej, powolutku sadzasz mnie na sobie.

Czuję czubek twojego kutaska na brzegu mojej cipki, ściskasz mnie w biodrach, lekko kręcę dupcią i nawet się odrobinkę unoszę aby ustawić się dziureczką prostopadle do twojego sztywniaczka. Ty delikatnie zsuwasz się do pozycji półeżącej, moja dziurka już jest tuż nad twoim kutaskiem, cipka delikatnie łapie jego czubek.  Nagle ściągasz moje biodra w dół i wbijam się na niego!

Ujeżdżam go dość szybko, widzisz moje długie włosy uderzające o mokre plecy i unoszące się rytmicznie pośladki.  Przyśpieszam, moja pupa wciąż unosi się w górę i opada na ciebie, tylko szybciej i głębiej, bo aż się przechylam do przodu. Wanna blokuje ruchy moich nóg! Wychodzimy…

Nie masz ochoty, ani tego przerwać, ani iść do pokoju, opierasz mnie o brzeg wanny i bierzesz od tyłu. Jesteś wysoki, a ja trochę do ciebie za mała, więc kładziemy  po jednej stopie na brzeg i posuwasz mnie od boku.

Pieprzysz mnie mocno, a ja zaglądam między nasze nogi, patrzę jak na dobijającego głębiej kutaska, na uderzające jajeczka i zastanawiam się czy przez dupcie też mnie przerżniesz…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .