panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

odchudzanie

Odchudzanie ekspresowe

| 0 comments

 

Ekspresowe odchudzanie to seria w odcinkach, nie tylko o tym jak stracić na wadze, ale jak zabezpieczyć się czy pozbyć się niemiłych efektów ubocznych odchudzania np. obwisłej skóry.

 

Część 1 – Motywacja, cel i to czego o odchudzaniu głośno się nie mówi (motywacja i wizualizacja celu, nadmiar kilogramów i efekt jo-jo, przybieranie na wadze w trakcie leczenia, falbanki ze skóry – ratowanie skóry przed zwisaniem po odchudzaniu)

Część 2 – Zmiany w codziennym jadłospisie, zamiast męczacej „cudownej diety” na odchudzanie (jak pozbyć się średnio 2kg na tydzień, precz z dietą cud – modyfikacja jadłospisu, suplementy i inne wspomagacze (od ziół do narkotyków)

Część 3 – Aktywność ruchowa, aby pozbyć się 2 kg na tydzień (ruch i aktywność fizyczna, alternatywy dla wrogów siłowni i nielubiących gimnastyki, inne rzeczy topiące tłuszczyk i wagę o ponad 2kg tygodniowo)

Część 4 – Co zrobić, aby skóra nie wisiała po odchudzaniu i redukcja rozstępów. (SOS luźna lub obwisła skóra po odchudzaniu, recepta jak poprawić wygląd i skutecznie zwiększyć elastyczność skóry.)

 

Cykl ekspresowe odchudzanie – odcinki specjalne:

Odchudzanie ekspresowe, jaki sport, jaką aktywność fizyczną wybrać?

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*