panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ulica3

Oparci o murek.

| 0 comments

 

Zatrzymali się na chodniku i rozglądali przez chwilę, otaczała ich opustoszała ulica, zbyt późno na przechodniów, pojedyncze auto z rzadka przemknęło jezdnią. Przyczaili się przy murku, spore krzaki osłaniały ich od ulicy. Chłopak rozpiął jej bluzkę, wydobył biust ze stanika i chciwie sięgnął po nagie piersi. Ona odchyliła głowę do tyłu, nawet nie miała pojęcia, że pokazuje twarz do kamery zawieszonej nad bramą do budynku.

Menadżer ośrodka z czystego obowiązku w pośpiechu przewijał taśmy, aby sprawdzić, co się działo wokół budynku ostatniej nocy. Zobaczył twarz dziewczyny i zatrzymał nagranie, skądś ją znał, chociaż nie mógł sobie przypomnieć, kto to jest. Menadżer puścił film od początku sceny. Chłopak szybko dobrał się do biustu dziewczyny, widać było wyraźnie jak sięga ustami po jej brodawkę i miętosi drugą pierś ręką.

Po chwili ręka powędrowała w dół, a młodzi przylgnęli do siebie ciasno, obsypując się lawiną pocałunków. Długo nie było widać nic, tylko ich drgające splecione ciała. Po chwili duża torba mignęła na ekranie i opadła na murek, zaraz potem młoda kobieta z zadartą wysoko spódnicą została posadzona na niej na murku.

Menager przesunął taśmę do tyłu, przyglądał się z ciekawością przez dłuższą chwilę jak jej goły tyłek opada na murku i puścił dalej nagranie. Obserwował jak nabrzmiały penis wynurza się ze spodni i kieruje się między nogi dziewczyny. Znów nic prawie nie było widać, ale energiczne podskakiwanie dwóch ciał na murku wymownie świadczyło, co się dzieje.

Widać było tylko wąskie plecy dziewczyny mocno objęte w ramiona i ciała rytmicznie odbijające się od murku, podskakujący koński ogon z włosów dziewczyny i oczywiście unoszące się jej gołe pośladki. Po chwili na kamerze ukazała się znów  buzia dziewczyny, menadżer obserwował jak odchyla głowę, jak się napina i marszczy twarz w chwili uniesienia.

Po chwili chłopak wyskoczył i przesunął się na bok, widać było jak trzyma sobie fiutka w dłoni i gwałtownie go szarpie w górę i w dół, później jak krople spermy wylatują z jego penisa i kapią na cegły. Zebrali się bardzo szybko i zniknęli w szarości zapadającego wieczoru. Menadżer wyłączył nagranie i wyszedł z gabinetu.

Stanął przed budynkiem i spojrzał na murek, na którym działa się scena utrwalona na taśmie. Sięgnął po papierosa, odpalił i wtedy skojarzył skąd zna tą młodą kobietkę z filmu. – Może powinienem jej powiedzieć jak następnym razem będę w kiosku po gazetę i fajki? Może nie, zobaczymy czy jeszcze wrócą? – uśmiechnął się głupio i głeboko zaciągnął papierosem.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .