panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

nagi facet

Orgazm męski – oczami kobiety! Część II – Jakie są rodzaje orgazmu?

| 1 Comment

To, jaki facet ma orgazm zależy od tego, jaki on jest dla kobiety!

Panowie dawno minęły czasy Soranosa! Dla nie wtajemniczonych pan Soranos z Efezu to był pierwszy ginekolog starożytności, napisał mniej więcej to, że nie liczy się czy kobieta odczuwa rozkosz seksualną, czy nie, najważniejsze jest, aby mężczyzna szczytował!  Większość mu uwierzyła, i przez tysiące lat faceci się dziwili, że mają oziębłe kobiety, które leżą jak kłoda, heblowali i heblowali, aby usłyszeć udawany okrzyk podniecenia.

W świadomości społecznej, było to tak dobrze zakorzenione, że prowadzono statystyki ile kobiet na świecie w ogóle przezywa orgazm, a ile go finguje! Biedne kobiety i biedni faceci, którzy sprawdzali swoje partnerki! Do dziś śmieszą mnie mity, że jak kobieta krzyczała i jęczała głośno, to miała orgazm. A niech sobie ma, jaki chce, niech sobie sapie, krzyczy, czy płacze, każda niech sobie przeżywa po swojemu!

Jedno jest pewne, baba nie udaje robiąc szopkę achów i ehów, jak orgazm jest ciągle inny i naturalny. Musi być inny, bo intensywność odczuwania u kobiety zmienia się, w zależności od cyklu, więc to normalne, że w połowie między okresami będą mocne seryjne orgazmy (czas jajeczkowania), a w innym czasie mogą być prawie niezauważalne.

Tym, co muszą się dowartościować i niedowierzają, że kochanka miała orgazm, bo zaledwie westchnęła, najchętniej powiedziałabym – Chłopie nie zwracaj uwagi czy się darła, czy nie! Jak musisz po męsku sprawdzać, czy twarde sutki sterczą, to sobie sprawdź, ale jak chcesz wiedzieć na pewno to…

Tylko patrz czy się czerwieni, nie ze wstydu bynajmniej, tylko z podniecenia. Jak się twarz, dekolt, czy cipka się rumieni to jesteś na dobrej drodze! Po dobrym orgazmie zaczerwienienie szybko ucieka, a gdy był płytki lub się nie udało – kolor ustępuje bardzo po woli! Jeżeli wszystko nadal nabrzmiałe i rumiane to bierz się do roboty i rozpieszczaj dalej!

Na szczęście coraz więcej panów, obudziło się i wie, że doprowadzenie partnerki pierwszej do orgazmu, prowadzi do chęci zrewanżowania w dwojaki sposób. Odkryli, że kobieta po dobrym orgazmie zrobi dla nich wszystko, spełni najbardziej ukrywaną fantazję, nawet jeżeli nie dziś to jutro na pewno! A to, że technika „mamy dla siebie całą noc”(nie ponaglamy, tylko pieścimy) i „system ósemek” ( palec w dziurkę, języczek na cipkę i kręcimy ósemki w środku, a na zewnątrz jeździmy malując ósemki) działa  i jest najprawdziwszą prawdą, a nie mitem!

No dobra ta część była łatwa, co zrobić, aby kobieta zrobiła dla faceta wszystko, a teraz zaczynają się schody, bo mamy dwa problemy. Pierwszy to mit, że facet może dojść tylko raz, gówno prawda widziałam to nie raz i może chlapać spermą raz po raz! No i drugi problem, nie jestem facetem, więc nie mam pojęcia z autopsji co jest grane, ale mogę się podzielić spostrzeżeniami widza.

Dojście do granicy i orgazm z wyrzuceniem spermy to kwestia sekund, dlatego facet zatrzymuje się na progu rozkoszy i trzyma konika na lejcach, po chwili może dalej pieprzyć. Nauczyciele miłosnego TAO nazywali to „punktem bez odwrotu”, trzeba go poznać w drodze ćwiczeń, czyli rozpoznaje go sam facet i tylko on wie, kiedy się zatrzymać. No cóż, im facet częściej uprawia seks (albo jak zalecali mistrzowie TAO masturbuje się) tym więcej razy może się powstrzymać, a czas na granicy się wydłuża, odczucia na granicy są coraz bardziej podobne do tych na szczycie.

To by było na tyle, co mi znane z obserwacji i teorii, nic więcej nie wycisnę, bo kutaska nie mam, najlepiej pytać tych co go mają i wyciskają kilka razy pod rząd!

 

Część I. Orgazm kobiecy.

Część III. Orgazm analny.

 

 

Udostępnij na:

One Comment

  1. Stan meskiego orgazmu jest dużo bardziej złożony niż kobieta może sobie wybrazić, to tak jak by opisywac świat widziany oczami dziecka z poziomu osoby dorosłej.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .