panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

lazienka publiczna
lazienka publiczna

Penis do kolan!

| 0 comments

Głupie szkolenie, jak co roku wysyłali ich z pracy na kurs pierwszej pomocy i jak co roku, ktoś ględził w kółko to samo. Tylko tym razem wykładowca był bardzo młody i przystojny, przynajmniej było na czym zahaczyć wzrok. Siedziały we dwie w ostatnim rzędzie i obgadywały go dyskretnie. Obu się podobał ten szczuplutki młodzieniec, więc wytrzymały do przerwy bez większych problemów.

Wyszły na korytarz w poszukiwaniu automatu do kawy i toalety, wtedy jedna z nich zauważyła go wchodzącego do łazienki. W uchylonych drzwiach stała już kobieta, uśmiechnęła się szeroko. Wykładowca odwrócił się do nich, cofnął się o krok i zapraszającym gestem ustąpił miejsca w drzwiach do łazienki.  Weszły, a za nimi on i wtedy wykładowca przekręcił klucz w zamku.

Zdziwione i trochę przestraszone młode kobiety przysunęły się do siebie i oparły o ścianę w rogu pomieszczenia.  Z jednej strony rząd umywalek, z drugiej strony rząd drzwi do kabin toaletowych, na przeciwległej ścianie olbrzymie lustro i krzesło. Kobieta, poprawiła tlenione na blond włosy i siadła na nim w lekkim rozkroku, nie miała majtek i widać było jej rzadkie włoski między nogami. Podciągała spódnice coraz wyżej…

– ta pani potrzebuje pierwszej pomocy, mogą panie popatrzyć jak w praktyce się jej udziela…

Młode kobiety nie wiedziały co ze sobą zrobić, roześmiać się, krzyczeć, odwrócić wzrok, jak tu uciekać, gdy drzwi zamknięte? Chwyciły się za ręce i obserwowały co się będzie dalej działo. Wykładowca usiadł na podłodze koło krzesła kobiety i rozszerzył jej nogi, pokazując gołą cipkę.  Dotykał jej palcami, a później rozszerzył jej szparkę i wbił w nią język.

Lizał jej cipkę namiętnie i często zahaczał językiem o dziurkę w pupie. Kobieta pojękiwała cichutko i unosiła nogi coraz wyżej, jedną stopę oparła o pobliską umywalkę, a drugą nogę przełożyła przez kosz na śmieci. Obniżyła się na krześle, zsuwając zadarte pośladki na sam brzeg. Wykładowca mocno lizał jej tyłek i wyjął z kieszeni coś, co przypominało cumel dla gigantycznego bobasa.  Z tubki wycisnął przeźroczysty żel i rozprowadził go wzdłuż tej rzeczy, która była podobna do dziecinnego smoczka.

Wykładowca wsadził palec do dupki kobiety powiercił się nim chwilkę i władował ten psueudo-smoczek do jej dziurki. Blondyna jęknęła przewlekle i zaczęła cichutko sapać, gdy wykładowca poruszał nim w jej wnętrzu. Na jej twarzy malował się uśmiech i podniecenie, ale wydawała z siebie  tylko cichutkie odgłosy zadowolenia.

Wykładowca podszedł do niej z boku, stanął między lustrem, a koszem. Udo kobiety zasłaniało widok, ale można się było domyślić, że teraz zdejmuje spodnie zresztą zaraz one opadły na podłogę.  Wykładowca chwilkę całował twarz i szyję kobiety, później chwycił za nogę wspartą na koszu, oparł jej stopę na swoim ramieniu, odsłaniając swojego fiuta.

Tak długiego kutasa, prawie po same kolana to chyba rzadko, kto ma okazję zobaczyć.  Stojące w rogu pomieszczenia młode kobiety spojrzały na siebie, ich zszokowane oczy spotkały się na momencik i wróciły do podglądania rozebranej pary.

Wykładowca był odwrócony do nich tyłem, miedzy kolanami kołysał się jego przerośnięty penis, a jego ręka dociskała cumel utkwiony w pupie partnerki. Czubek jego kutasa zahaczał o owłosiona cipkę blondynki i delikatnie zaczął wchodzić do jej wnętrza. Był taki długi, że nie wcisnął się do końca, a facet stojąc z ugiętymi kolanami już posuwał. Delikatnie się przechylił, oparł dłonie o lustro i dopychał fiuta głębiej i głębiej.

Kobieta pojękiwała coraz głośniej, a wielki smoczek w jej tyłku pulsował. Kutas galopował i galopował, ocierając jajkami o uda kobiety, nabrał takiej prędkości, że zabawka wyleciała na podłogę. Wtedy wstali, blondyna oparła się o umywalkę i wypięła dupcie. Wykładowca wsadził jej fiuta w szeroko rozwartą dziurkę i pieprzył jeszcze mocniej. Kobieta jęczała głośniej, a kutas wchodził coraz głębiej…

Wszedł cały, aż po same jajka i wtedy wykładowca go wyjął, poklepał nim otwartą szeroko dziurkę w pupie i wsadził od nowa. Wykładowca ściskał pośladki blondyny i sapał głośno. Rżnął ostro, wchodząc głęboko i znów wyjął, zaczynając wszystko od nowa. Na koniec trysnął na jej zaczerwienione pośladki i rozcierał spermę na brzegu zmęczonej dziurki…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .