panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 10.

| 0 comments

Lubię tak leżeć nagusieńka z twarzą wbitą w poduszkę. Cicha romantyczna muzyka, półmrok i oliwka tak pięknie pachnie. Twoje ręce błądzą po moich plecach i szukają sposobów jak rozluźnić moje spięte mięśnie. Lubię jak mnie tak masujesz, jak jestem zmęczona lub zestresowana. Twoje delikatne ruchy wymieszane z tymi mocnymi posunięciami i wbijające się od czasu do czasu twoje kostki, gdy piąstką rozcierasz mój kręgosłup.

Gładzisz moje plecy i ręką zajeżdżasz od boku na moje piersi, czasem nawet wciskasz dłoń pode mnie, aby dotrzeć jak najdalej. Specjalnie się lekko przesuwam na bok, aby zrobić ci maleńką szczelinkę, abyś mógł chwycić je bardziej, a nawet całe zamknąć w swojej dłoni. Czasem zajeżdżasz ręką  pode mnie w okolicach mojego biodra, tez robię ci szczelinkę, abyś zjechał palcami głębiej, wtedy twoje palce wędrują w pachwinie, aż do wzgórka…

Tak, jeszcze niżej… Patrz, lekko się unoszę zapraszając twoją rękę… Dawno tego tak nie robiłeś, ostatnio mnie często masujesz od strony tyłka, masujesz pośladki i ręka ci ucieka niżej… Dzisiaj nie, dzisiaj twoja ręka zawędrowała od strony podbrzusza. Leżę z lekko uchylonym boczkiem i cieszę się, że twoje paluszki zmierzają niżej. Popieść mnie właśnie tak!

Najpierw mnie delikatnie dotykasz u samej góry, później twoja dłoń przesuwa się głębiej i trafia w rowek mojej pipki, podciągam kolana, aby moja pupcia uniosła się wyżej i aby zachęcić twoja rączkę niżej. Wiesz, że masz dłuższe palce niż pęknięcie mojej cipki? To dobrze, to bardzo dobrze, bo koniuszek palca trafi wprost do dziurki.

Lubię jak ten twój paluszek zapada się w rowku pipki, pozostałe trzy palce rozchylają jedną  ściankę w stronę uda, a druga ścianka jest taka zaciśnięta wzdłuż niego. Fajnie jak się ten paluszek powoli przesuwa i wchodzi głębiej do wewnątrz, później kciuk wsparty u góry o pachwinę blokuje ci ruch, więc wracasz, aby kciuk pomasował mi wzgórek i pierwszy centymetr szparki. Czasem jak wpychasz paluszek głębiej to kciuk robi jakby szpagat i wtedy swobodnie mogę dotknąć łechtaczką jego podstawę.

Masujesz mnie już całą ręką, bardzo wysoko, pięknie kolistym i zdecydowanym ruchem, palce nie odrywają się za bardzo, są prawie wyprostowane, dłoń zgięta elegancko prawie pod kątem prostym, więc w szerokiej części dłoni trzymasz mój wzgórek. Czasem się przesuwasz, czasem uciskasz, czasem delikatnie poklepujesz, tylko trochę mi brakuje czegoś w dziurce, podciągnę wyżej pupę, masz twarz opartą na moich pośladkach, może zauważysz, że moja dziurka jest trochę smutna i znudzona.

Bingo kochanie! Wspaniały pomysł z tą druga rączką, powiedz jej, żeby nie była taka nieśmiała. Włóż głębiej te paluszki… tak, tak ruszaj szybciej… To jest zajebi… tak masuj u góry… tak, tak prawie rozcieraj… tak, tak rozpędzaj paluszki… tak, tak mi rób obiema rączkami na raz!

Ups… nie wytrzymałam, krzyknęłam na ciebie, abyś mi wreszcie włożył tam swojego hujka.  Między włosami mignęła mi twoja twarz, ale masz zdziwioną minę… Wkładasz go posłusznie… nie mogę utrzymać zamkniętej buzi i na głos zdradzam ci własne myśli… – … popchnij mocniej… no właśnie tak dobijaj! Szybciej!  Błagam cię szybciej…

Nie widzę twojej twarzy, ale twoje ruchy zaczynają być znów swobodne i coraz gwałtowniejsze.  Tak, tak mi rób… tak mocno… tak! Tak, uwielbiam jak się twoje jajeczka obijają z przodu mojej pipki…  obijaj je, obijaj… ups… znów słyszałam swój głos. Mocniej wypinam pupę, a ty mocniej się wbijasz w moją rozpaloną cipkę. Krzyczę za każdym razem, gdy twoje jajka uderzą mnie z przodu, a twoje podbrzusze walnie w moje pośladki… i znów słyszę własny głos – pieprz mnie właśnie tak! Obijaj! …ups… ups… a co mi tam… Teraz już pewnie i głośno dodaje – pieprz mnie tak! Obijaj i pieprz mnie właśnie taaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk!

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .