panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 2.

| 0 comments

Uwielbiam tak siedzieć na twoich kolankach, twoje ręce są splecione na moich plecach tak wysoko, aż twoje długie palce sięgają mojego karku. Twój policzek przywiera do moich ust, lubię twój świeżo-ogoloną twarz, ślizgam się wargami po twojej gładziutkiej i pachnącej skórze. Czasem przesuwam się całą twarzą wzdłuż twojego policzka, całując namiętnie szyją tuż pod twoim uchem. Czasem wilgotnymi ustami kradnę twój uśmiech, przyczajony w kąciku ust.

Twoje palce przesuwają się coraz niżej, z każdym powolnym moim ruchem pośladków. Stopy mam wsparte na krześle, wiercą się rytmicznie na subtelnie rzeźbionym drewienku, poprzecznie łączącym obie nogi krzesła. Nasze nogi też są połączone misternym splotem ciał. Moja pięta na barierce opada głęboko w dół, gdy rozgrzana pipka ściąga twoją skórkę w dół, aby nagi czubek wbił się głęboko do wnętrza. Razem schodzą coraz niżej, aż dół moich pośladków lekko ląduje na twoich dwóch okazałych koralach. Chwilę kręcę się na twoich klejnotach, rozkoszując się okrężnym ruchem w moim wnętrzu i drażnieniem łaskotających twoich włosków poniżej. Dociskam stopy i pośladki, aż słychać jęknięcie krzesła i nasze pomruki.

Powoli moja pięta unosi się w górę, wraz z całym ciałem, odsłaniając twoje klejnoty i dumnego pana między nimi. Oboje patrzymy jak się powoli wyłania, na sekundę nawet widzimy zgrubienie zapowiadające się pojawienie czubka… Twoja twarz zmienia się, jest  spięta w namiętnym grymasie, a oczy jakby prosiły, abym go nie upuściła. Twoje ręce delikatnie pomagają mi opaść, dbając o równiutkie i delikatne tempo przesunięcia skórki z powrotem w dół.

Twoje ręce, coraz bardziej niecierpliwe, przesuwają się coraz szybciej w kierunku moich pośladków i nagle ściskają mnie mocniej, gdzieś poniżej moich bioder. Nie możemy już utrzymać powolnego tańca, wewnątrz ciał muzyka przyspiesza, a moja pupa przesuwa się szybciej próbując dotrzymać jej kroku. Już nie błądzę ustami po twoim policzku, mam odchylona głowę, a moje długie włosy już dotykają twoich kolan, ścierając pojawiające się kropelki potu z moich pleców.

Mogłabym tak godzinami podskakiwać na twoich kolankach, unosząc się  nad nimi wysoko w górę i rozpalona upadać w dół, aż nasze wilgotne uda znów się spotkają w uścisku, ale moje zmęczone nogi, każą mi się zatrzymać gwałtownie, gdy lawina mokrych dreszczów, przesuwa się od dołu brzucha i w zawrotnym pędzie dociera do punktu łączenia między naszymi udami.

Siedzę znów spokojnie na twoich kolankach, przechylam głowę na twoje ramię, zasypując je lawiną moich jasnych włosów i gorących pocałunków. Całujesz moją głowę, a twoje korale drżą, gdy kolejna kropla moich miłosnych soków zmierza wzdłuż nich, aby opaść bezgłośnie na podłogę. Nasze przyśpieszone oddechy powoli uspakajają się i wracają do rytmicznego oddechu.

Unosisz mnie do góry, trzymasz swoje dłonie łagodnie i stanowczo na moich nagich pośladkach. Przekładam delikatnie nogę, przez chwilę czujesz palce mojej stopy na granicy pępka i dolnej części brzucha. Pomagasz mi gładziutko przekręcić ciało, aby twój pan nie opuścił mojej pani, a stopy delikatnie wsparły się na podłodze…

Powoli znów się unoszę, obserwując twoje delikatne loczki na klejnotach. Patrzę jak twoje jajeczka powoli znów się ściągają w sobie i prężą, unosząc się i opadając, w tym samym rytmie co, nabijam się na twojego pana. Widzisz moje plecy wśród rozwianych nieobecnym wiatrem szerokich pasemek splątanych już włosów.  Moje dłonie coraz gwałtowniej wbijają się w twoje kolana, a stopy znów wyrzucają pięty w górę i ściągają je z powrotem w dół.

Twoje dłonie nie wytrzymują, palce chwytają moje roztrzęsione piersi i zamykają w gwałtownym uścisku pożądania…

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .