panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 32.

| 0 comments

 

 

Sofa znów nas zaprosiła na zabawę, więc kochamy się na niej  dzisiaj, tak bardziej tradycyjnie, mam nogi do góry, stopy splecione na twojej szyi, albo wsparte na twoich ramionach. Wykonujesz gwałtowne ruchy całym ciałem i wpychasz kutaska głęboko, aż pod same jajka.  Nie jesteś klatką tak wysoko jak zwykle, ona łaskocze włoskami moje cycki, albo opada całkiem do niej przywierając i mocno zagniata moje sterczące sutki. Miło cię mieć tak blisko i dzięki temu całujesz mnie więcej niż zwykle. Dzisiaj twoje wargi są takie gorące i namiętne, tak często liżesz mnie po twarzy…

Słyszę klaskanie twoich jajek o moje pośladki, wiesz za co ci biją brawo? Kręciłeś się coraz bardziej na boki, wbijałeś się nie tak gwałtownie, tylko ostrym i przeciągniętym w czasie ruchem, pod lekkim skosem, coraz głębiej, aż nabiłam się do końca na twojego kutaska. Jajka biją ci głośne brawo, bo dalej mnie tak bierzesz tylko szybciej dociskasz pod tym samym kątem. Pieprz mnie tak uderzając delikatnie pod bokiem, ale z coraz większym impetem… tak szybciej, tak głębiej! …tak …właśnie tak mi rób!

Nie bywałe! Tego jeszcze nie było! Ty… ty… ty masz zadyszkę! Bawisz się moimi włosami i pieścisz mnie drugą rączką i głęboko oddychasz, a twój kutasek… Twój kutasek jest chyba bardzo niezadowolony, że przerwałeś mu zabawę, bo sam sobie rucha moje udo, opada w dół i sam się podnosi, główką ociera moją nogę! Patrzę na niego i aż mi go żal…

O znów widzę to twoje dzikie spojrzenie… Zaraz wrócisz do akcji… Równo oddychasz, delikatnie marszczysz skronie i oczy znów ci się palą… Sadzasz mnie na brzegu sofy i klękasz… oj… oj… ale jesteś napalony! Tak kochanie… tak mi rób! Uwielbiam jak jesteś taki natarczywy, jak mnie ciągniesz za biodra, całujesz moje zbliżające się do ciebie cycki i rżniesz mnie na kolanach! Tak, tak często podaj na kolana i tak mi rób! Tak, tak mi rób… tak mnie dzisiaj rżnij!

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .