panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 36.

| 0 comments

 

Wczoraj siedzieliśmy tak długo, nie cierpię jak mnie gonią terminy, nie ma nic gorszego jak pisanie nocą na ostatnią godzinę… Wczoraj jednak było dużo lepiej niż zwykle, bo jak nigdy pomagałeś mi w papierach. Podawałeś dokumenty, wertowałeś sterty makulatury i wkładałeś gotowe wydrukowane strony do teczek.

Parszywy poranek, jestem taka niewyspana, zmęczona do granic, leżę w naszym wielkim łóżku sama i nie mogę usnąć, ale bym się teraz przytuliła do tych włosków na twojej klacie. Ubrałam nawet ten twój szary sweter, teraz przynajmniej czuję twój zapach… A może jednak zasnęłam, bo widzę ciebie otwierającego drzwi i w pośpiechu wskakujesz pod kołderkę…

Nie to nie sen, już opieram policzek o twoją klatkę, już mnie tulisz w ramionach… Naprawdę wziąłeś urlop? No kochanie, rzeczywiście masz niesamowite wyczucie, kiedy cię potrzebuje zawsze pojawiasz się spod ziemi, jak dżin z czarodziejskiej lampy…Może jak się uda potrzeć nie-lampę-miedzy-nogami, to inny dżin też wyskoczy i będzie chętny do spełniania życzeń?!

Opieram głowę o twoją klatkę języczkiem zaczepiam jej czarne loczki, a ty całujesz mnie czule moją dłoń, która zabłądziła na twoim policzku. Jak milutko mieć cię tak blisko… Chwilkę turlamy się, a może kołyszemy w uścisku… Siedzisz na łóżku, twoja ręka zawędrowała miedzy moje nogi, a moja bawi się twoim nabrzmiałym kutaskiem.

Jakoś tak dziwnie na mnie patrzysz, raz w oczy, a raz miedzy nogi… Tak patrz tam! Patrz na moją cipkę! Tak dopieszczaj ja szybciej! Tak nie wkładaj paluszków tylko głaskaj i rozcieraj! Tak chce, aby twoje palce tam kręciły się w kółko! Tak patrz na nią! Tak pochyl tam głowę! Tak rozszerzaj wargi palcami! Tak rozcieraj drugą ręką!

Nie wiem, kiedy tak mocno rozszerzyłam nogi… nie wiem, kiedy obiema rękami, aż tak mocno rozciągnęłam ją… nie wiem, kiedy przesunąłeś się tak nisko…Tak patrz tam i rozcieraj moją cipeczkę tak wysoko, takim okrężnym ruchem jak teraz! Tak powtórz to jeszcze raz! Tak powtarzaj jak bardzo chcesz zobaczyć jak pipka odpływa! Patrz tam, patrz!

Taaaakkkkkkk… tak  mnie rozcieraj…. Taaakkkkk… tak patrz… rozcieraj!… tak błagaj moja cipkę, aby się popłakała z radości… tak rozcieraj i proś, aby ci natychmiast pokazała! …taaaaaaaakkkkkkkkkkk… tak mów jak ci się podobają te białe kropelki… tak mów jak uwielbiasz obserwować jak płyną moje soczki… jak byś chętnie je zlizał… ale mi wepchnąłeś głęboko paluszki… Tak kochanie mam ochotę na kutaska, niech się tam powbija to dreszczyk orgazmu dłużej się utrzyma!

Leżysz pod bokiem między moimi nogami, nasze ciała chyba znów ustawiły się pod kątem prostym… Rozciągnięta jestem płasko, a moja noga, przełożona przez twoje ciałko, twoje biodro zaczepia mnie pod w kolanem, wpychając kutaska do mojej rozochoconej cipki.  Wkładasz go jak w zwolnionym filmie, takim równym ślimaczym tempem, wyciągasz powoli i wracasz.

Oj zaczynasz przyspieszać… przesuwasz się bardziej do góry… twoja twarz i ramiona wyłaniają się między moimi nogami… jesteś nade mną… pieprzysz mnie mocniej i szybciej… twoje ręce coraz gwałtowniej się zginają… Patrzysz na mnie niepewnie, najpierw w oczy, a później na moje dłonie ściskające moje roztańczone cycki… znów patrzysz mi pytającym wzrokiem w twarz… Jęczę i sapię na przemian! Ściskam piersi coraz mocniej… Tak kochanie, tak zrób to teraz… nie mam już siły i chcę abyśmy popłynęli równocześnie… Tak jeszcze kilka uderzeń… Taaaakkkk… polej moje cycki… Tak pokaż mi jak otwiera się maleńka dziureczka na twoim kutasku… taaaaaaaakkkkkkkkkkkk!

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .