panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 38.

| 0 comments

 

Co się tak tłuczesz tam na dole? O sprzątasz piwnicę… Nie będę ci przeszkadzać, zabiorę tylko to, co potrzebuje i już zmykam! Gdzie teraz będzie stała kosiarka i przedłużacz na kółku? Co ty nie trzeba, lubię sobie pobuczeć wózeczkiem… ale ty jesteś uparty! No dobrze tylko początek, tylko miedzy rabatami kwiatów, a ty skończysz spalinową…

Podchodzisz bez kosiarki? Wyciągasz ręce w moim kierunku… Tak przytul mnie i pocałuj… Uwielbiam jak mnie całujesz tak po całej twarzy, nawet w zamknięte powieki… Co się tak przechylasz, zaraz się wywrócę… Zwariowałeś nie kładź mnie na tak brudnej i zimnej podłodze! Nie potargaj mi ciuchów! No dobrze potargaj tylko się już nie zatrzymuj i zacznij to, na co oboje już mamy ochotę.

Wdarłeś się tak bez rozgrzewki, mocno rozpychasz mi nogi, twój kutasek rżnie bez opamiętania jakby dawno tego nie robił! Mojej cipce coraz bardziej się podoba ten szaleńczy wyścig… wysoka góra i głęboki dół… mocno i szybko… tak, tak szybki numerek oto – czego nam potrzeba… tak, tak pieprz mnie właśnie tak… ale będą poprawiny na wieczór? … Tak, tak mocno mnie rżnij!

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .