panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 40.

| 0 comments

 

Leżysz nagi na łóżku, ja obok ciebie z policzkiem wspartym na twojej klacie. Całujesz moje włosy na czubku głowy, a ja całuje twoje włoski na torsie i patrzę w dół między nogi, twoja ręka delikatnie już zabawia kutaska. Jest jeszcze taki niewyrośnięty, że aż trudno na niego spokojnie patrzeć, więc przesuwam głowę niżej. Parę razy ucałowałam twój pępuszek i zsuwam się niżej, delikatnie zaczepiając języczkiem czubek twojego penisa.

Twoja ręka zjechała na jajka, tylko dwa palce zostały zaciśnięte wokół kutaska. Biorę go do buzi, jest miękki i wchodzi łagodnie. Nie wiem czy to dobrze, tak od razu brać go głęboko, ale poruszam buźką w górę i dół i mam radochę jak on rośnie. Staje się coraz grubszy i twardszy, i chyba się bardzo wydłużył, bo droga do twojej dłoni zaciśniętej na jajkach jest coraz trudniejsza. Na leżąco już prawie tam nie sięgam!

Siedzę bokiem do ciebie, jedno kolano wepchnęłam pod twój pośladek, kutaska mam głęboko w buzi, podnoszę głowę i przesuwam wargi w górę, ukradkiem zaglądając ci w oczy. Twoje dłonie bawią się moimi włosami, jakbyś chciał je wszystkie zebrać razem, aby odsłoniły moją twarz. Przyglądasz się jak go doję i zaczynasz popychać moją głowę, aby szybciej schodziła w dół, aby na końcu drogi, moje usta mocniej zaczepiały twoje jajka.

Ciągle wkładam kutaska głęboko do ust i wracam do góry, prawie wypuszczając jego czubek. Stoi wtedy prężnie i końcówką szturcha moje wargi, jakby prosił o więcej. Uchylam usta i lekko je obniżam, czuję jak wchodzi i dotyka podniebienia, wtedy twoja ręka popycha moją głowę i on wbija się głęboko w moje gardło. Palcami bawię się twoimi jajkami, trochę je zgniatam, a trochę masuje, czasem ciągnąc w dół, a czasem pchając w górę.

Teraz poliżę ci te jajcenta, tak najpierw czubkiem, a później całym i szerokim języczkiem, najpierw dookoła i środkiem, a później possam twój woreczek. Widzę, że twoja ręka pomaga kutaskowi nie myśleć o tym, że uciekłam polizać cię niżej. Lubię jak się pieścisz, jak przesuwasz skórkę palcami i jak z pomiędzy nich wychyla się naga główka kutaska. Przesunę się niżej, poliżę twoje jajka od dołu, będę lepiej widziała jak bawisz się swoim sztywniaczkiem.

Fajnie rozszerzyłeś nogi, poszły bardzo na bok i wypiąłeś dupcie, jajeczka zasłaniają twoją dziurkę, a gdy biorę je do buzi to ona ukazuje się w przelocie. Wiesz co, chwycę cię pod kolana, podciągnę nogi do góry, będziesz miał tyłek zadarty wysoko, tak jak ja czasem mam, gdy mnie wylizujesz. Podoba mi się twoja pupcia, taka naprężona i wypięta tuż przed moją twarzą.

Baw sie nim dalej, nie przerywaj, ja jeszcze chwilę cię połaskotam tu języczkiem. Nie biorę już twoich jajek do buzi, liżę je płasko położone na twoich pośladkach. Co chwilę przesuwam językiem na bok, aby móc polizać w przelocie twoją dziureczkę. Nie, nie będę już dopieszczać twoich jajek, poliżę teraz twoją pupę! Brzeg dziurki jest taki miękki i gładziutki… Pieść kutaska dalej! Podciągnę ci kolana wyżej i zatopię czubek języczka w twojej dupci…

Fajnie tak wyglądasz z nogami szeroko na bok i wysoko w górze, kutasek naprężony stoi na sztorc, twoja ręka biega po nim jak w szalonym tańcu, a ja liżę cię pod jajkami i niżej, wpychając języczek, albo czubeczek paluszka do twojej dziurki. Poczekaj wsadzę drugi, nie ściskaj pośladków! Włożę tylko na głębokość paznokcia… No właśnie tak… pieść kutaska dalej, nie zwracaj na mnie uwagi…

Wsadziłam obydwa paluszki na wysokość kostki i lekko rozpycham na boki, liżę cię namiętnie wokół nich, a teraz włożę koniuszek języczka pomiędzy nimi i wyliżę twoją dziureczkę od środka. Twoje jajka i włoski łaskoczą moje czoło, policzki i czasem nos… Ale jest tam gładziutko i dziurka jest taka ciepła…

Co robisz? Siadasz?… co popychasz mnie tak nerwowo na dół… Co mnie tak chwytasz? No, to dopadłeś mnie… Ustawiłeś mnie prawie na pieska, no prawie, gdyby nie to, że tak szeroko klęczysz między moimi nogami… Moje nogi tracą oparcie na łóżku i pupa prawie wisi w powietrzu jak tak nadziewasz moją cipkę na kutaska. Wchodzi tak głęboko, mam wrażenie, że zaraz wyjdzie przez pępek. Moje cycki boleśnie się zderzają… ale jest mi dobrze… tak mi teraz rób!

Szarpiesz mnie strasznie nerwowo, takimi zrywanymi ruchami, kutasek wychyla się czasem tyko do połowy, a czasem prawie po czubek i znów głęboko nabijasz. Będę miała poodbijane ślady twoich palców na biodrach, czuję twoje paznokcie na brzegach kości…

Opadamy, moje nogi znów klęczą na łóżku, za to twoje się unoszą… Nie wiem jak mnie pieprzysz czy na kucąco, czy prawie na stojąco, a może siedzisz mi na pupie, bo często czuję uderzenia twoich pośladków… Nie wiem, głowa mi całkiem opadła i wbiła się w pościel, aż trudno mi się oddycha… ale jest mi dobrze… tak mi teraz rób! Czuję jak wbijający się kutasek, mocno obija się na boki głęboko wewnątrz mnie…

Wyszedłeś, gwałtownie obróciłeś mnie na plecy, spojrzałeś na moje cycki, dotknąłeś policzkiem sterczącej brodawki, przywarłeś na moment całą twarzą i chyba nawet twoje usta musnęły mnie między piersiami… Raptownie rozepchałeś nogi i wszedłeś kutaskiem głęboko w moją cipkę. Uderzasz mocno i regularnie. Wkładasz dłonie pod moje kolana i unosisz moje nogi wysoko na bok.

Tyłek mam teraz zadarty wysoko nad pościelą, nogi na bok, dokładnie tak jak ty na początku naszej zabawy… Pieprzysz moją cipkę zaciekle, a twoje jajka poklepują moją dziurkę w dupce… Uderzasz kutaskiem mocniej … tak mi teraz rób! … tak, tak mi teraz rób!

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .