panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 43.

| 0 comments

 

Co mnie tak szturchasz? Która godzina? Jesteś szalony, wstawać dwie godziny wcześniej niż zwykle! Zostaw tą kołdrę, zimno się robi! Jesteś szalony szarpiesz mnie za rękę i całujesz namiętnie po twarzy! Co mówiłeś? Cieplutka woda na dole… a to co innego! Gdzie moje pantofle? Już je przygotowałeś? Teraz zakładasz mi je na nogi i ciągniesz mnie półprzytomną, trzymasz za rękę i kierujemy się do łazienki. Lubię jak budzisz mnie wcześniej, bo masz ochotkę na wspólną kąpiel i pewnie jeszcze większą ochotkę na seks. Picie porannej kawy w pachnącej łazience rozbudza błyskawicznie, bo zapowiada dzień zaczynający się od seksualnych uniesień.

Jesteś szalony nastawiasz budzik, na wszelki wypadek, abyśmy się nie zasiedzieli, bo nie chcesz się spóźnić do pracy. Zanurzyłam się w wodzie, popijając kawkę patrzę na ciebie jak się golisz. Jak pochylasz się do lustra, to fajnie wypinasz pośladki, ale to co odstaje z przodu też by było interesujące, gdybyś chociaż czasem najpierw się rozebrał, a później golił twarz. Ale ty nie, zawsze w majtkach, albo spodenkach! Zazwyczaj zasłaniasz go wtedy, kiedy mam ochotę popatrzeć jak rośnie.

Już siedzisz między moimi nogami, smyrasz mnie po kolanach i policzkiem przesuwasz po piersiach. Lawina mokrych pocałunków o wschodzie słońca jest ekscytująca, szkoda, że nie jesteśmy na plaży. Za oknem jesień, a tu jest tak ciepło, aż szyby trochę zaparowały. Każesz mi już wstawać, teraz gdy się rozmarzyłam się, bo nic nie mówiłeś, tylko wtuliłeś głowę w moje piersi i twój oddech jak delikatny wietrzyk pieścił moją brodawkę!

Jesteśmy w pokoju sadzasz mnie na fotel, rozchylasz szlafrok, głaskasz mój pępek i nagie ciało coraz niżej… Otworzyłeś moje nogi i języczkiem zaczepiasz cipkę. Najpierw delikatnie samym czubkiem, a później coraz bardziej się rozkręcasz. Jeździsz języczkiem po całej mojej szparce, to pieszcząc ja u góry, to wciągając moja łechtaczkę do buzi, albo wbijasz się języczkiem w dziurkę. Liżesz mnie coraz bardziej zawzięcie i dociskasz całą twarz do mojej cipki.

Siedzę na brzegu fotela, coraz bardziej się do ciebie przybliżam. Pieścisz mnie dłonią i wkładasz palec co chwilę do mojej cipki. Obniżam pośladki, aż pół mojej pupy wystaje poza fotel, szerzej rozkładam nogi, a ty zaczynasz mi dogadzać dwoma raczkami, jedną głaskasz i masujesz, a paluszki drugiej ręki kręcą się w środku pipki. Ciągniesz moje nogi, aby tyłek opadł jeszcze bardziej w dół, już prawie kucam bezwstydnie wypinając wilgotną cipkę.

Pieścisz mnie tak intensywnie, że opieram plecy na siedzeniu fotela i wzdycham głośno. Twoje palce stają się szybsze, a pieszczoty coraz bardziej urozmaicone. Tak mi rób! Tak mnie okrężnymi ruchami rozcieraj, tak wierć się palcami w środku mojej cipki i trzymaj tak blisko swoją głowę, patrz jak się pipka podnieca… tak chce czuć twój oddech na rozgrzanej szparce!

Podnosisz mnie, wtulasz w ramiona i całujesz namiętnie. Twoje dłonie chwyciły moją pupę i przyciągają moje ciało tak mocno, że czuję twoje twarde jajeczka na wzgórku łonowym i jak kutasek zaczepia mój pępek. Zacisnąłeś swoje ręce na dole moich pośladków i unosisz mnie w górę. Oplatam nogami twoje biodra i czuję jak pipka dotyka twojego kutaska. Podrzucasz mnie do góry i znów moja pipka się o niego otarła. Chcę go mieć w środku! …

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .