panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 45.

| 1 Comment

 

Całowałeś mnie namiętnie i pieściłeś ręką między udami, a teraz czuję jak ostro się wbijasz w moją cipkę. Czasami widzę w oczach gwiazdki, gdy tak głęboko uderzasz, ale nie przestawaj, podoba mi się! Nogi mam szeroko rozłożone, a ty wchodzisz i prawie wychodzisz z mojej cipki. Niby tak klasyczne się ułożyliśmy, ale nie, bo zazwyczaj podciągasz moje nogi i pupę wysoko, a dziś  wszystko leży prawie płasko. Do tego skręciłeś ciałem i kutaskiem zupełnie w lewo, więc gdy wbijasz się głęboko, to nasze ciała spotykają się też inaczej niż zawsze. Dziś mocno uciskasz mój brzuch i twoja klata prawie ląduje na moim ramieniu, w ogóle nie dotyka moich cycków, no może zahaczasz o nią przelotnie.

Obracam się i wystawiam pośladki, od tyłu wejdziesz głębiej! Teraz bierzesz mnie na pieska, chociaż wciąż posuwasz moją pipkę, to boję się, że narobiłam ci ochoty, na co innego i spróbujesz się wbić w drugą dziurkę. Jednak nie! Nie masz natchnienia na anal, albo znasz mnie tak dobrze i doskonale wiesz, że nie mam humoru na pieprzenie dupki. Stanowczo, ale delikatnie pieścisz brzeg dziurki w pupie. Za to nie tylko głaskasz moje biodra, ale mocno je ściskasz, a czasem gwałtownie rozchylasz pośladki. Wchodzisz tak głęboko! Teraz chwyciłam się oparcia sofy, aby nie opaść na łokcie i wypinam się jeszcze mocniej.

Dzisiaj co chwilę zmieniamy pozycje i chyba to mi się najbardziej podoba. Klęczę już na oparciu sofy, trochę tu niewygodnie, ale bardzo przyjemnie. Zsunę kolana z oparcia i spróbuję wstać, wypinam pupę, stoję zgięta w pół, ty też stoisz. Miałam nadzieję, będziesz stał na wyprostowanych nogach, a ty dalej zginasz kolana! Nie przejmujesz się tym tylko słodko powtarzasz „moja mała, dziewczynka! moja mała, dziewczynka!…” Tak, twoja mała dziewczynka, taka trochę za mała, abyś swobodnie stał prosto,  chyba już zawsze się już będziesz nade mną pochylał, albo zginał kolana! Rób tak dalej! Nie przerywaj! Tak, twoja mała dziewczynka, chce więcej i szybciej! Taaakkkk…

Stoję na sofie z nogami rozwartymi, pochylam się i patrzę na ciebie, tzn. podziwiam widoki między udami. Rozszerzam stopy szeroko, nie uginając kolan, coraz bardziej, jakbym chciała zrobić męski szpagat. No nareszcie splot ciał pozwalający swobodnie regulować położenie cipki względem twojego kutaska. Rozsuwam stopy o jeszcze kilka centymetrów, nasze kolana są na tej samej wysokości i wreszcie widzę coś, na co czekałam tak długo, twoje proste nogi!

Jest cudownie, pieprzysz mocno, a właściwie to przyciągasz mój tyłek i nabijasz cipkę na kutaska, a ja widzę twoje proste nogi i nareszcie połączone kolana. Przybliżasz się bardziej do mnie, też fajnie, tylko mocno obijam się o oparcie sofy. Cholera, tak mi się widoki spodobały, że za bardzo się pochyliłam, moja głowa ugrzęzła miedzy nogami i sofy, ale i tak wypinam tyłek coraz mocniej.

Teraz to się napaliłeś się i zepsułeś mi cały widok. Patrzę na twoje rytmicznie uginające się kolana i podskakujące jajka, gdy dobijasz kutaska głębiej.  Tak mi rób! Wolę ostre rąbanko niż satysfakcję, że pierwszy raz posuwasz mnie stojąc na prostych nogach! Wbijaj się głęboko i ściskaj moje pośladki. Nogi mi się rozjeżdżają coraz bardziej, a długie włosy utknęły między poduszkami, jak będziesz mnie tak pieprzył jeszcze chwilę, to ściągniemy z mojej głowy skalp! Boli… aaaaaaaa…

Zauważyłeś, że coś jest nie tak… Wyciągasz kutaska, pomagasz mi wstać i siadasz na sofie, ciągnąc mnie za sobą za rękę. Klękłam obok ciebie, ochoczo odpowiadam na twoje całuski. Liżemy się chwilę, twoja ręka zawędrowała między moje uda. Wbiłeś palec głęboko w pipkę, więc ruszam biodrami i ocieram się cipką o wewnętrzną część dłoni. Dalej się całujemy, ale wiem, że dopieszczasz sobie kutaska, czuję jak coraz szybciej ocierasz rękę o moje biodro. Twoje kostki przesuwają się w górę i w dół, to znaczy, że twoje palce robią to samo, ściskając mocno twojego kutaska!

Nie wytrzymałam i wskoczyłam na twoje kolana. Mam w pipce twoją wielką pałeczkę zamiast chudego palca i od razu bardziej chce mi się podskakiwać! Co robisz?  Łapiesz ustami sutki i droczysz się z moimi roztrzęsionymi cyckami.  Ściskasz moje biodra tak mocno, że czuję twoje palce wbijające się do kości miednicy. Co robisz, tam z tyłu?  Podciągasz stopami fotel i opierasz na nim stopy, wyprostowałeś nogi! Kurczę, masz nogi tak mocno złączone, że twoje jajeczka jakby siedzą na twoich udach i czekaj, aż na nie opadnę, a to jest takie… takie podniecające!

Mogłabym tak skakać całą wieczność, gdyby nie to, że cipka jest już taka wilgotna i uda palą. Twoje ręce podrzucają mnie regularnie, twoje ciało jak moje, co chwilę przeszywa jakiś dreszcz, nie pozwolisz mi odpocząć. Tak, poskaczę jeszcze…

Narzuciłeś taki galop, że kilka razy kutasek wyszedł całkowicie, nawet nie wiem, jakim cudem nabijałam się tak celnie, aby z powrotem wskoczył do cipki. Podejrzewam, że to dzięki precyzji w twoich rękach, bo ja nawet nie pamiętam ile razy odleciałam. Gdy zrzuciłeś mnie z kolan i spojrzałam na strzelającego spermą kutaska, zobaczyłam jak twoje gęste krople opadają na strużki mojego śluzu rozbiegane po twoich udach, dopiero wtedy dotarło do mnie jak mokro mam między nogami.

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

One Comment

  1. Harlequin przyprawiony erotyka i to w bardzo smaczny sposob.

    Bardzo sie podoba :)

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .