panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 46.

| 0 comments

 

 

Dzisiaj masz wyjątkowo cycusiowy dzień. Ciągle coś majstrujesz przy moich piersiach, a to ustami łapiesz i podszczypujesz brodawki, a to okrążasz je czubkiem języka, albo bierzesz moje piersi w dłonie. Twoje ręce nie mogą się zdecydować, co z nimi zrobić, ściskasz między palcami, podrzucasz, gnieciesz i patrzysz jak reagują. Znów się do nich dossałeś i ciągniesz, kręcąc głową na boki, doisz tak łapczywie jakbyś się obawiał, że zaraz zabiorę ci je i schowam pod bluzką. Spokojnie, nie podgryzaj tylko za mocno, a będzie mi się podobał taki przypływ czułości do moich piersi.

Rękę włożyłeś między uda, łaskoczesz pipkę, ale cyckom dalej nie odpuszczasz i ciągle miętosisz je wargami. Teraz wepchnąłeś całą twarz między moje piersi, oparły się o twoje policzki, a jedna nawet drży, czując jak przesuwasz nosem u jej nasady.  Liżesz i przesuwasz się, powoli wspinając się na szczyt  mojego cycka, aby znów utopić brodawkę głęboko w buzi. Twój kutasek pięknie rośnie ciekawe czy jego też wsadzisz między cycki?

Nie, na to nie masz ochoty! Wsadziłeś kutaska między uda i wbijasz się regularnie w moją cipkę. Rozchylasz mi nogi coraz mocniej, ściskasz ugięte kolana i pchasz je coraz niżej, dociskasz całym swoim ciężarem. Kolanami dotykam już podłoża, nogi mam rozwarte tak szeroko, ze kości miednicy przeszywa dziwny dreszczyk. Ty wbijasz się we mnie wytrwale, kutasek rozpycha się i wysuwa, by po chwili wrócić jeszcze raz i uderzyć mocniej. Tak jest dobrze, lubię jak jesteś napalony i mnie tak ostro bierzesz!

Nadal nie odpuszczasz moim cyckom, za każdym razem, gdy kutasek wchodzi głębiej w cipkę chwytasz wargami moje cycki, czasem uda ci się złapać całą brodawkę i pociągnąć mocno, a czasem tylko muśniesz ją w przelocie wargami, czasem tylko zahaczysz ciepłym oddechem. Siła i prędkość twoich powrotów nabiera mocy, aż cipka się samoczynnie kurczy i próbuje cię wyhamować, ale twojego kutaska nic nie jest wstanie zatrzymać!

No chyba, że tak jak teraz, sam wyjmiesz go i pozwolisz mu wypocząć! Co teraz zrobisz? Mogłam się spodziewać, znów dossałeś się do moich piersi! Tak ciągnij sobie za cycusie! Tak wkładaj rękę między nogi i dopieszczaj moją pipkę! Tak, tak mi teraz rób! Głaskasz i coraz częściej wkładasz paluszki… Oj, oj… oj…Naprężę się trochę bardziej, bo zacząłeś rozcierać guziczek! Ale się zrobiło milutko i gorąco…

Wskoczyłeś na mnie jeszcze raz, czuję jak zwiększasz tempo, widzę ten grymas na twojej twarzy, oj niedobrze, on zapowiada, że chyba będzie bardzo krótko dziś… Kurczę znów wyszedłeś rozsiadłeś się wygodnie i patrzysz na moją pipkę. Długo się będziesz ze mną dzisiaj droczył?  Wepchnąłeś mi paluszki i smyrasz w dziurce, twój kciuk zaczepia guziczek i przesuwa się po zewnętrznej stronie szparki.

Co ty wymyśliłeś, kręcisz się paluszkami w mojej cipce, położyłeś moją rękę na pipce i żądasz, abym ją sobie sama popieściła. Leniuch! Nie chce mu się! No dobra, skoro cię to podnieca, niech ci będzie! Dopingujesz mnie i dopingujesz, abym się nią bawiła, tylko, że mnie bardziej się podoba jak ty to robisz, więc zwalniam i widząc twój karcący wzrok zaczynam od nowa. Oby ci się za bardzo to nie spodobało, chce się kochać, a nie onanizować!

Nareszcie wszedłeś hujkiem do mojej cipki i pieprzysz ostro. Jak przyjemnie mieć znowu kutaska tam, gdzie dla niego najwłaściwsze miejsce! Co się tak dzisiaj śpieszysz? Nie rżnij tak ostro, bo znów będziesz musiał wyjść i pipka nie będzie zadowolona, że ją opuszczasz!  No nie, tak szybko odpłynąłeś… Krople gorącej spermy już zalały moje cycki… Kurczę, nie dość, że wyszedłeś to już nie wrócisz tak szybko! Świntuch! Egoista!

No, od razu lepiej… Pieścisz cipkę rączką… Staraj się staraj, bo nie odwołam tego egoisty! Tak, tak jest dobrze! Tak mi rób!

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .