panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 48.

| 0 comments

 

No nareszcie na miejscu, bardzo lubię ten hotel. Bierz ten klucz i choć szybko, nie mogę się doczekać! Ciekawe, jaki pokój wybrałeś, zawsze mnie czymś zaskakujesz! Wow… jaki duży, jesteś szalony… i te róże! Leć teraz na recepcję po wiadro, bo do wazonu chyba się nie zmieszczą! Dzięki kochanie, słodki jesteś…

Wielkie to łóżko! Przepraszam, ale muszę spróbować! Hop, hop, ale miękkie, super ! No, co się tak patrzysz, super się podskakuje! Sam spróbuj. Klęczymy ze splecionymi rękami i jak małe dzieci na trampolinie unosimy się w górę i w dół. Opadamy sobie w ramiona kradnąc w drodze pocałunki. Hop, hop…

No, co ty tak od razu! Mieliśmy coś zjeść, wyjść na miasto… ale masz zniecierpliwione dłonie. Tak całuj mnie jeszcze. Rozbierasz mnie tak jak byś robił to pierwszy raz. Chyba zaraz dorwiesz się do moich cycków. Twoje dłonie właśnie je uwolniły z ciuchów i ściskają mocno u podstawy. Twoje usta już je całują, język zaczepia sutki i chciwie liże ich obwódkę, chwytasz za brodawkę i doisz jak mały chłopczyk.

Czuję jak wciągasz coraz głębiej moja pierś, aż delikatny dreszczyk leci od jej wnętrza i biegnie do pępka. Całując twoją głowę, mam nadzieję, że weźmiesz się zaraz za drugiego. Tak, uwielbiam jak delikatnie podgryzasz zębami i bierzesz znów do buzi, głęboko jakbyś go chciał połknąć. Tak zabaw się z drugim, tak zdejmuj moje spodnie, zaraz zedrę z ciebie te jeansy!

Zepchnęłam ci spodnie pod kolana, nie mogę więcej, przygniotłeś mnie swoim ciałem. Powoli przesuwasz się na moją nogę. Wpychasz się między nogi, czuję jak twoje biodra, rozpychają je na boki. Ostrożnie, nie chcę, abyś wypuścił mojego cycka z ust. Ssaj jeszcze lubię ten dreszczyk w dole brzucha.

Leżysz na mnie, dopieszczasz moje piersi, a Twój kutasek zaczepia moje uda. Czuję jak wpychasz ręce pod moje plecy, przesuwasz mnie na środek łóżka i twoje ciało pnie się w górę. Zasypujesz moją szyję lawiną gorących pocałunków. Czuję jak czubek penisa ślizgający się po skórze od wewnątrz mojego uda, twój kutasek wspina się coraz wyżej i znów schodzi coraz niżej. Nie drażnij się ze mną! Teraz to ja już bardzo chcę! Przestań, tylko się bierz do roboty!

Ciągnę twoje pośladki w górę, czuję kutaska jak łaskocze moją pipkę. Twoje gorące usta dosięgły moich warg, czuję twój język otwiera je szeroko i zaczepia mój! Całuj mnie tak! Choć, choć, wejdź głębiej! Nie tylko językiem. Znów ciągnę cię za pośladki, w pościeli kręcę tyłkiem, aby nakierować twojego kutaska na dziurkę. No, wreszcie, czuję go na brzegu!

Tak, tak pchaj się głębiej. Twój kutasek napiera na ścianki pipki i tonie w jej wnętrzu. Tak, tak mi rób głęboko i płytko. Twoje ręce sięgają drewnianej poręczy, ciało się unosi… Uderzasz coraz mocniej i przyśpieszasz. Twój kutasek wychyla się z cipki i wraca z coraz większym impetem.  Widzę jak rozszerzasz ręce i dłonie mocniej zaciskają się na drewnianej ramie łóżka.

Wbijasz się mocniej, twoje ciało napiera rytmicznie, kutasek z pasją wchodzi w cipkę i pieprzy coraz zacieklej. Twoje coraz gwałtowniejsze ruchy doprowadzają moją cipkę na próg ekstazy. Rozszerzasz ręce jeszcze bardziej…  Rama trzeszczy przedrzeźniając nasze jęki i zachrypnięte okrzyki. Tak  mi rób!

Pipka jest już cała mokra, a twój kutasek dalej napiera, posuwając się dynamicznie w górę i dół. Zapieram się rękami o ramę łóżka i tulę w nich moją twarz. Ty wciąż zwiększasz tempo i dyszysz głośniej, ale nie przestajesz. Ledwo mogę złapać oddech, drobne kropelki twojego potu uderzają o moje nastroszone sutki. Wiję się pod tobą w miłosnych konwulsjach i kolejny dreszcz przeszywa moje rozpalone ciało. Cipka zaciska swoje wargi na twoim kutasku i zalewa go swoim soczkiem… Nagle wyskakujesz raptownie i wylewasz swój nektar na moje piersi…

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .