panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 49.

| 0 comments

 

Siedzę obok na sofie, a jakbym siedziała ci na kolanach, wtulona w twe ramiona, chłonę twój zapach i dotyk, nie myśląc o niczym, poddając się chwili. Jak dobrze być tak blisko z policzkiem ufnie przyklejonym do twojej nagiej klaty, zatrzymać czas w uścisku nieokreślonego uniesienia miłości. Muszę się tą chwilą, tobą nacieszyć nim nasze ręce pobiegną za głosem swojego pożądania.

Nasze ciała już się delikatnie kołyszą, twoja dłoń już błądzi na dole brzucha, a moja ręka pędzi w stronę twoich nabrzmiałych klejnotów. Zsuwam twarz z pod twojej pachy i już jestem między twoimi nogami. Całuję czubek kutaska i przeciągam językiem po całej jego powierzchni, aż usta zatrzymają się na chwilę pieszcząc twoje jajeczka.

Wciągam go do buzi i wypuszczam, a ty coraz odważniej ruszasz ręką między moimi nogami. Lubię jak tam buszujesz dłonią, a ja mogę sobie podoić hujka. Patrzysz na mnie, twoje oczy podążają za każdym ruchem moich warg, reagują na każde głębsze wciągnięcie, na język bawiący się skórką i błyszczą, gdy zaczynam go ssać. Będziemy musieli zmienić pozycję, bo tak od boku nie mogę wziąć go całego do buzi…

Leżę na sofie, próbujesz lizać moją cipkę. Przepraszam kochanie nie mam ochoty, wolę twoje stanowcze i rozbiegane palce. Klękasz na dywanie, a twoje długie palce dopieszczają moją cipkę. Przesuń się troszkę nie mogę go dosięgnąć ustami. Jak dobrze, że nic nie muszę mówić, a wystarczy jedno, dwa spojrzenia i dobrze wiesz, o co mi chodzi.

Przesuwasz się i z pobłażliwym uśmiechem podstawiasz mi kutaska blisko twarzy. Teraz śmiejesz się szerzej, niech zgadnę, wiem, że to lubisz. Znam cię równie dobrze jak ty mnie. No daj go wreszcie. Przesuwam głowę niech trochę opadnie z sofy i zatrzyma się do połowy w powietrzu między twoimi rozszerzonymi nogami.

Doję go i liżę, twoje palce już pchają się do wnętrza mojej cipki. Pożądanie rośnie, podniecenie ogarnia powoli nasze ciała gotowe do większych harców. Pochylasz się nade mną i zaraz dotkniesz wilgotnymi wargami moich ust. Tak całuj mnie teraz, wiem, że twój kutasek wypadnie z mojej buzi, ale gdy cipkę ogarniają pierwsze dreszczyki, nie mogę doczekać się twojego mokrego języka pędzącego na spotkanie z moim.

Całujesz mnie głęboko, wchodzisz na sofę, a właściwie na mnie! Czuję jak kutasek wdziera się do mojej pipki, mocno i zdecydowanie. Tak mnie właśnie pieprz, uderzaj ostro chowając go całego w moim wnętrzu. Do przodu, do tyłu i jeszcze raz! I od nowa tak samo mocno i jeszcze raz!

Uwielbiam jak to robisz, jak we mnie wchodzisz, gdy zaczynam z podniecenia łączyć, albo skręcać nogi, jak je na siłę rozchylasz i popychasz kutaskiem tak mocno. Całym ciałem napierasz, aż nogi same odskakują na boki, a ty je wtedy mocno chwytasz rękami i ciągniesz do góry, wciąż posuwając ostro moją cipkę. Tak ostro, że zaraz odleci…i o to chodzi, wyślij mnie tam na szczyt na samym początku, a później poleci jeden za drugim!

Tak, tak jeszcze raz, dwa… i jeszcze raz… ooooooooooooooooo… o to chodziło… Teraz rób ze mną, co chcesz, teraz cokolwiek zrobisz będzie się podobało i mnie i pipce. Wow, ale klasycznie! Co dziś nie masz ochoty na żadne ekscesy? Po takim wstępie, gdy doprowadzasz mnie do mokrego orgazmu w sprinterskim tempie, to bym się spodziewała, że masz ochotę trochę powydziwiać. No widzisz tyle lat razem, a ty ciągle robisz niespodzianki! Super nie znudzi nam się przez następne kilka lat…

Zaraz, a co ty tam robisz? Co mnie tak samym brzegiem bierzesz? Czuję tylko twój czubek ledwo wejdzie do połowy, a ty go wysuwasz i kręcisz się jakbyś języczkiem pieścił moją pipkę. Wiesz, to fajne jest kutasek mocniej dociska, a jednocześnie jak język pieści bardzo płytko i kręci się w piętkę. Zamknę oczy bo mnie rozprasza twoja widok twojej klaty…

Ruszaj nim tak jeszcze, chcę tak dziwnie na pograniczu pieprzenia i ostrego oralu, rozcieraj moją pipkę właśnie tak. Tak mi właśnie rób! Tak… Zaciskam nogi pod twoimi pachami… Tak mi rób! Jeszcze odrobinkę, aż do granicy, gdy nie będę mogła doczekać się jak wepchniesz go głęboko i uderzając głęboko w moim wnętrzu doprowadzisz mnie na  mokry szczyt i zerżniesz ostro podczas orgazmu.

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .