panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 61.

| 0 comments

 

 

Rzadko mamy okazję poleniuchować w ciągu dnia, jak miło leżeć w twoich ramionach i nie robić nic. Delektuje się chwilą, bo zaraz się skończy, twoje ręce już się niecierpliwią i zaczynają krążyć po całym ciele. Wilgotne usta przesuwają się za uchem i krążą po szyi. Niech zgadnę, zaraz zaczniesz mnie rozbierać?

Całujesz mnie pożądliwie i zdzierasz z nad ciuchy. Hej, co się tak śpieszysz mieliśmy spokojnie poleżeć! No i zostaliśmy oboje w majtkach. Nie ruszam się, będę tak leżeć na boczku i słuchać muzyki, a ty sobie rób, co chcesz, ja odpoczywam!

Przełożyłeś nogę ponad moim tyłkiem, klęczysz nade mną delikatnie ocierając się o moje udo i biodro. Całujesz dekolt, wracasz do szyi, sięgasz do ust, rozchylam je, lubię te twoje głębokie pocałunki. Schodzisz głową niżej, usta wędrują bokiem szyi, językiem już okrążasz brodawki i ostrożnie wciągasz sutka do buzi.

Czuję jak ci rośnie w majtkach, napręża się i wstaje, zaczepiając mój pośladek, coraz częściej dotykasz mnie czubkiem, który wyrywa się spod gumki od majtek. Krążysz nim po udzie i prowokujesz. Hej przestań, bo nie uleżę spokojnie!

Trzymasz cycusia w buzi, delikatnie zahaczasz zębami i koniuszkiem języka, ale coraz częściej ssiesz delikatnie. Chwyciłeś pierś od spodu w rękę i leciutko ugniatasz, robi się przyjemnie. Leżeć na boku to może nie był najlepszy pomysł, nie bardzo mam się jak ruszyć i uwolnić, oplotłeś całe moje ciało.

Czuję twój gorący dotyk i zapach skóry, kręcisz się na de mną i ocierasz jak mały kociak, to klatką, zabawnie łaskocząc włoskami, to udem i oczywiście sztywnym kutaskiem jeździsz bokiem pośladka aż do bioder, próbując mnie przechylić na plecy, zaczepiać dół brzucha i pachwinę. Twoje usta coraz bardziej rozzuchwalone dopieszczają piersi. Przekręcam się coraz bardziej na plecy. Uśmiechasz się cieplutko. Podoisz drugiego  cycusia?

Tak, mocno, ale nie boleśnie. Ręka ściskasz u podstawy i wciągasz głęboko powyżej brodawki. Widzę jak na moment zapadają się policzki, gdy ciągniesz i wracają do naturalnego kształtu, gdy popuszczasz.

Jak to dziwnie, gdy szturchasz mnie kutaskiem w majtkach. Materiał blokuje ci ruchy, ale trafiasz w łechtaczkę, przesuwasz się wyżej i przez materiał rozchylasz wargi, ciągniesz do zwieńczenia wzgórka łonowego i cofasz się, aby zacząć od początku.

Nie wytrzymałeś! W pośpiechu ściągasz bokserki, siadasz w moich nogach i zdzierasz majtusie. Zaczynasz ręką jeździć po cipce, głaskasz delikatnie, końcówki palców przesuwasz wzdłuż szparki i zaczepiasz dziurkę.

Rozchylasz mi nogi i prowokujesz moją rękę, aby dołączyła i razem z tobą pieściła pipkę. Patrzysz już tylko na nią, mruczysz, że to bardzo podniecające jak przesuwam palcami po cipce. Kładę na niej dłoń i u góry rysuje palcami kuleczka. Oczy ci błyszczą, nie odrywasz ich od mojego krocza.

Jedną dłoń wysłałeś na kutaska, widzę jak zabawiasz go posuwistymi ruchami, czubek wystaje u góry, ściągasz dłoń nisko i wyłania się do połowy, dłoń przepycha jajeczka mocno w dół i wraca ciągnąc skórkę do góry. Przyśpieszasz, ciężko dopatrzyć się szczegółów.

Druga ręką błądzisz po mojej cipce, coraz niżej, moja dłoń dopieszcza górę, a właściwie utknęła u podstawy łechtaczki i palce coraz odważniej masują i dociskają guziczek. Który z twoich palców wylądował w dziurce? Kręcisz się i uginasz w środku, coraz rzadziej wychodząc, jakbyś go wpychał do połowy i wracał mocnym pchnięciem z powrotem.

Czuję twoją dłoń pod pośladkami, kręcę się delikatnie ocierając o nią. Klęczysz w moich nogach, twoja ręka coraz szybciej biega po kutasku i patrzysz mi między nogi. Rozcieram górną połówkę cipki i coraz bardziej czuję twoje palce pod dupcią! Już wiem! Siedzę na twojej ręce, a ty rozrabiasz kciukiem w dziurce.

Rób tak dalej! Drugą ręką otwieram palcami cipkę i lekko ciągnę wargi w górę, cipka napina się niemiłosiernie, nadal palcami rozcierając podstawę łechtaczki, a ty nadal pieprzysz mnie kciukiem. Cholera ten egzotyczny taniec na trzy ręce, za bardzo mi się podoba! Robi się coraz bardziej wilgotno… Zaczynam zaciskać nogi…

Niespodziewanie wbijasz dłonie w moje uda i rozkładasz je na boki, wpychasz się między nogi jednym gwałtownym pchnięciem. Ogromna fala dreszczy ściska od środka cipkę i rozchodzi się w górę, cały dół brzucha się trzęsie i uda też. Gorące soczki zalewają kutaska, a mięśnie szparki zgniatają go u podstawy.

Kolejne mocne uderzenie i dreszcz rozprzestrzenia się po całym ciele, chyba pomoczyłam ci jajeczka. Uwielbiam jak mnie pieprzysz podczas orgazmu! Po chwili tracę kontrolę nad pipką, wiem tylko, że co chwilę robi się nieznośnie ciasna i rozsuwasz ją na boki, wbijając się ostro kutaskiem, kolejna fala wilgoci z którą spływasz na dół, prawie go wysuwasz, zamyka się za tobą i otwiera gdy napierasz do przodu. Znów robi się gorąco i wilgotno, całe nogi mi drżą, a dreszczyk zbliża się do cycków, brodawki znów się kurczą i zabawnie sterczą, rozluźniają odrobinę, gdy wysuwasz się z cipki i znów spinają prawie do bólu.

Wyskakujesz gwałtownie i zalewasz gorącym mlekiem moje cycki, część kropel uderza w policzki, wpada do mojej rozkrzyczanej buźki i spływa dolną wargą na brodę. Szarpiesz nim ręką, widzę otwierającą się ponownie dziurkę na czubku i białe krople wylatują w powietrze. Kiedy się przesunąłeś, kiedy wsadziłeś palce do cipki?

Pieprzysz mnie ręką, już nie patrzysz na moją twarz, znów wlepiłeś oczy między nogi. Drugą dłonią rozchylasz mi uda i blokujesz uda łokciem, aby się nie zamykały. Chwyciłeś go ponownie, twoja zaciśnięta ręka szarpie go gwałtownie i przyśpiesza, przy takiej prędkości nawet nie widać gdzie znajduje się czubek, jakby się rozmywał w powietrzu.

Dołożyłeś jeszcze jeden palec i wpychasz się do dziurki w równie zabójczym tempie. Zaciskam nogi, obficie mocząc i zgniatając palce, czuję gorące krople na udzie. Drugi raz, czy poszło na raty? – pytam zaskoczona.

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .