panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

piekne-plecy-faceta

Perła w koronie. Scena 63.

| 0 comments

 

(uwaga ten odcinek w zupełnie innym tonie, absolutnie nie polecam zaczynania czytania tej serii właśnie od niego)

 

Dzień taki byle jaki, szary i mglisty jak pogoda za oknem. Widać, że humor ci nie dopisuje, ciągle się rozpraszasz i pędzisz za trywialnymi sprawami, które wydają się tak mało ważne jak im się przyjrzeć z bliska. Nie jesteś dziś sobą! Podchodzisz do mnie niepewnie, siadasz, spoglądasz spode łba, jakbyś był gotowy do ucieczki w każdej chwili.

Nie śpiesz się tak, a gdzie całusy, przytulania i czułe słówka? Dobierasz się do mnie jakby się paliło. Miło, żeś taki napalony, tylko jakoś nie pasuje mi tak w pośpiechu i popłochu, nie mam nawet kilku sekund, aby nacieszyć się dotykiem twojej dłoni! Czuję się dziwnie prostacko, gdy tak nagle ciskasz rękę między nogi. To nie dobre miejsce i czas na szybki numerek!

Zwolnij, bo zacznę głośno protestować! Chociaż to bez sensu, zrób swoje i zmykaj na górę. Może uda mi się wyciągnąć z tego odrobinę przyjemności. Zabolało jak gwałtownie wszedłeś we mnie, aż bezradnie wstrzymałam oddech, aby nie syknąć z bólu. Nawet nie zauważyłeś, to w ogóle do ciebie niepodobne!

Nareszcie znormalniałeś, może bardzo szybko, ale ładnie pieprzysz, zaczyna mi się podobać. Zamykam oczy, próbuję o niczym nie myśleć, napawać się gładkością twoich ruchów i rytmicznym głośnym oddechem. Przymrużone powieki, izolacja myśli przyniosła spodziewany efekt, nawet udało mi się pomoczyć, ale taki czysto fizyczny seks bez ładunku emocjonalnego jest do kitu. Nie rób mi tego nigdy więcej, wolę nie mieć wcale niż taką karykaturę.

 

 

Wszystkie sceny z cyklu – Perła w koronie.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .