panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

stara winda

Po dyskotece.

| 1 Comment

 

 

***

Poranek w parku.

Dziewczyna obudziła się na ławce w parku. Nie mogła sobie przypomnieć skąd się tu wzięła, nerwowo rozglądała się dookoła, nic nie wyglądało znajomo. – Obce miejsce, obcy ludzie, co ja tu robię? – Dziewczyna pamiętała tylko, że poszła z koleżankami na dyskotekę, długo tańczyła i jak przez mgłę pamięta faceta, który ją poderwał.  Z trudem przypomniała sobie jak opuszczała z nim lokal.

Padało coraz mocniej, biegli trzymając się za ręce, przeskakując coraz większe kałuże. Wreszcie wpadli do bramy, dziewczyna rozejrzała się dookoła. Korytarz był zimny i brudny, schody szerokie i wysokie, otoczone staroświeckimi poręczami. Młody człowiek poprowadził ją do windy, która też wyglądała obskurnie, do tego była ciasna i otoczona kratami. Drobne krople potu pojawiły się na jej czole, między resztkami ściekającego z jej włosów deszczu.

Winda ruszyła z przeraźliwym zgrzytem i po chwili zatrzymała się na drugim piętrze. Wyszli w ciemny i długi korytarz, mężczyzna dzwonił kluczami i uśmiechał się do dziewczyny. Ona trzęsła się coraz bardziej, patrzyła niepewnie to na niego, to na obskurne ściany klatki schodowej.

W głębi mieszkania, na stoliku przy wielkim łóżku paliła się lampka nocna. Mężczyzna przyniósł drinki, gadali i śmiali się głośno. Dziewczynie szumiało w jej głowie, nie mogła przypomnieć sobie, nic więcej, ani gdzie byli, ani po co tam przyszli.

 

***

W świetle nocnej lampki.

Mężczyzna rozebrał dziewczynę i zaprosił pod kołdrę. Zmarznięta dziewczyna nie zaprotestowała i wskoczyła posłusznie w pościel. On też zdjął ubranie i dołączył do niej. Przytulił ją mocno i całował namiętnie. Najpierw po twarzy i szyi, a później po ramionach. Dziewczyna nie reagowała, ale jego to nie zrażało. Uchwycił w dłonie jej dorodne piersi i zabawiał się szczypiąc jej różowe brodawki. Podszczypywał i krążył palcami wokół jej sutków, aż jego kutasek zaczął twardnieć i prężyć się do przodu.

Jego dłoń powoli przesuwała się w dół, aż dotarła do loczków na wzgórku łonowym dziewczyny. Dziewczyna miała otwarte oczy, ale wzrok daleki, nie protestowała, ani na jej twarzy nie było śladów podniecenia. Facet rozszerzył jej uda i zajrzał między nogi. Zaczął głaskać jej niewygoloną szparkę, powoli badać palcem jej dziurkę. Oblizał palce i wsadził je znowu, wtedy jego fiutek zaczął gwałtownie nabrzmiewać. Znów oblizał palce i znów utopił je w cipce dziewczyny. Ona dalej patrzyła w sufit i nie reagowała.

Młody mężczyzna pochylił się nad jej udami, zadarł kolana w górę i długo lizał jej cipkę. Później wsadził do niej kutaska i ponownie chwycił je piersi. Posuwał swoje ciało regularnie w górę i dół, ciągle przyśpieszając. Od czasu do czasu patrząc na twarz dziewczyny. Jej wzrok był daleki, a twarz zupełnie nieruchoma.

Odwrócił dziewczynę na drugą stronę, przez chwilę bawił się pośladkami i znów utopił kutaska w jej cipce. Później wysmarował jej pupę wazeliną i wdarł się w nią i impetem. Podciągnął tyłek dziewczyny w górę, pieprzył mocno i bez ustanku. Na koniec wyskoczył kutaskiem i gorąca sperma spłynęła na jej plecy.

Facet powycierał wszystko dokładnie, wilgotnym ręcznikiem i ubrał dziewczynę. Zapakował do auta i na wpół przytomną zostawił na ławce w parku, tuż obok dyskoteki. Powoli świtało, ciepłe promienie słońca pięknie błyszczały we włosach dziewczyny. Młody mężczyzna spojrzał na nią jeszcze raz, uśmiechnął się i wyszedł z parku.

 

 

Udostępnij na:

One Comment

  1. smutna historia, ale takich dziewuch wiele,nie pilnują się i kłopoty gotowe, strzeżcie się, bo może sie wam to przytrafić po pastylkach gwałtu!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .