panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

angielska_budka_telefoniczna

Przełom w życiu seksualnym pana Gnoma.

| 1 Comment

 

Facet, który u nas pracuje jako złota rączka – jest od lat wolontariuszem.  Gdyby nie brak garba zapewne nadałby się dzwonnika z katedry w Notre Dame.  Zaczęliśmy go nazywać Gnom, bo jest niski, krępy i obleśny. Ciągle robi głupie miny i do tego się ślini, szczególnie na widok atrakcyjnej dziewczyny. Ma kilka rozebranych panienek w telefonie, jest na bieżąco z pornografii no i ciągle chodzi na dziwki .

Do tej pory płacił dychę tej pijaczce, co zaczepia wszystkich przy budce telefonicznej. Ponieważ  wczoraj wypłacili mu specjalny dodatek do zasiłku, ma wyjątkowo odświętny nastrój i w prezencie postanowił wziąć coś z wyższej półki .  Zamiast jabcoka kupił wódkę i nie poszedł pod budkę telefoniczną.

Pani kosztowała go fortunę, bo aż 30, ale ponieważ koleś między nogami bywa szybki w te klocki, a kolega do butelki też był  seksu spragniony to  odstąpił panią po 5 minutach i połowa kosztów się wróciła. Teraz złota rączka marzy o tym, aby jego flet też był złoty, bo wtedy tak jak kolega będzie mógł pieprznie grać prawie 20 minut.

Udostępnij na:

One Comment

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .