panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

serce

Erotyka.

| 0 comments

 

Romantyczne – erotyczne opowiadania, nowele erotyczne są publikowane w dziale Erotyka, zainteresowanych zapraszamy  serdecznie do tamtej kategorii.

ROMANS:

Gorąco polecam romans erotyczny Szkocka krata, jest pisany jako romantyczna powieść przygodowa, która opowiada zaskakujące losy kochanków, a przy tym zawiera sporo pikantnych scen erotycznych. Poznacie główną bohaterkę, tancerkę Ninę, i jej życiowe perypetie, zapoznacie się również z jej intymnym światem, gdzie ostry seks odpowiada na potrzeby wytrawnych kochanków.

EROTYKA:

Tym co preferują krótkie i lekkie opowiadania erotyczne z fabułą na pewno spodoba się Dziewczyna w szpilkach, albo Biały van.

W dziale Po godzinach znajdziecie krótkie opowiadania o seksie, albo relacje z rozmów o seksie w pracy. Warto też wejść  do kategorii – Pikantnie i nieprzyzwoicie, gdzie znajdują się historie  erotyczne o bardziej zróżnicowanej tematyce, pojawiają się tu zarówno romantyczne erotyki jak i dość mocne kawałki.

Najostrzejszy seks znajdziecie w cyklu – Perła w koronie, gdyż każda scena to opis erotycznego zbliżenia kochanków. Sceny opisują różne momenty intymne, jedne prezentują akt od początku do końca, a inne jedynie grę wstępną, niektóre zaczynają się w trakcie i prowadzą czytelnika, aż do chwili orgazmu.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*