panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

strzykawka

Szczepionka MMR zwiększa o 340% ryzyko autyzmu!

| 0 comments

 

 Ujawnionio szkodliwość szczepionki MMR

NaturalNews ujawnia oszustwa naukowe w celu zakamuflowanie związeku między szczepionką MMR a autyzmem. O serii tych przestępstw wiedziano już w 2002 roku, 2004 wszystko zatuszowano, a dokumenty wypłynęły dopiero teraz. Niedawno opublikowano pracę Briana Hookera, która określa na 340% zwiększenie ryzyka autyzmu u dzieci afroamerykańskich po przyjęciu  szczepionki MMR, wyniki niemal identyczne jak u producenta tego specyfiku (badania z 2002r).

NaturalNews przedstawia e-mail wysłany do Departamentu Sprawiedliwości, który domagał się „szerokiego zakresu dokumentów związanych z MMR, Thimerosal i autyzmem.” List znajdziecie pod tym linkiem http://www.naturalnews.com/images/CDC-DOJ-Investigation-MMR-Vaccine-Autism-NN-Watermark.jpg

Przez całe 12 lat stosowano MMR szczepionki  i tuszowano ich wpływ na autyzm, a  naukowcy, którzy brali udział w tym procederze otrzymywali prestiżowe stanowiska i liczne nagrody w dziedzinie Zdrowia i Opieki Społecznej.

 


 

 
To mamy dowód, że szczepionka MMR truje i krzywdzi dzieci afroamerykańskie, pozostaje pytanie, czy nie wpływa na dzieciaki innych ras? Na to odpowiedzcie sobie sami, bo dla mnie odpowiedź jest oczywista!
 

Generalnie czego nie mówi się na temat szczepień.

Rządowa propaganda stara się, aby ludzie nie pamiętali, że z mlekiem matki niemowlę uzupełnia swoje przeciwciała, czyli jeżeli jest karmiony piersią to wcale nie potrzebuje szczepień nawet gdyby one nie były szkodliwe. Jeżeli nie pyta się matki jak dzieciak jest karmiony i nie wykonuje się żadnych badań, aby sprawdzić czy szczepienie jest potrzebne, to jak można je podać?

Działanie od sztancy i traktowanie wszystkich tak samo, a nie dobieranie działań do indywidualnych potrzeb TO BŁĄD I DZIAŁANIE NA SZKODĘ PACJĘTA. Przykra prawda, że lekarzy i rodziców zmusza się do stosowania szkodliwych procedur, pewnie w związku z planowania od lat depopulacji i zamiłowaniem do przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach.

Ludzie boją się o tym myśleć, bo sami zaszczepili swoje dzieciaki i boją się wyrzutów sumienia? A może czas sobie uświadomić, że to cena za niewiedzę i ją szerzyć, aby więcej ludzi nie padło jej ofiarą? Zaszczepione brednie zbyt mocno pokutują w społeczeństwie, a skrupulatnie ukrywana prawda o szczepieniach święci swoje żniwo?

Po co ludzi drażnić informacjami, że aluminium wspólnie z rtęcią w szczepionkach zwiększa wielokrotnie toksyczne działanie na mózg? Lepiej mówić, że aluminium jest wydalane przez nerki , niż ze aluminium odkłada się w komórkach naczyń mózgowych, czyli synapsach, a to zaburza przekazywanie informacji, czyli prowadzi do zaburzeń funkcji poznawczych!

Może warto wskazać palcem odpowiedzialnych za ogrom nieszczęść? Kto na liście Ministerstwo Zdrowia, a może poszukać dalej co uwarunkowało decyzje urzędasów? A może lepiej szybko zapomnieć i udawać Greka? Jeszcze by weszło na niewygodny temat, a przecież Nowy Porządek Świata to tylko durna teoria spiskowa.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*