panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

para_kochanków

Bardzo szybki numerek.

| 0 comments

 

 

Całowałeś mnie tak niewinnie w czółko, a teraz tak się rozzuchwaliłeś! Od razu wbijasz się językiem w moje usta, po chwili już jesteś już na szyi i pędzisz w dół. Trochę zabawiasz się moimi cyckami i lecisz niżej. Już jesteś między moimi nogami, czuję jak rozpychają się tam twoje palce i wilgotne wargi krążą po szparce.

Przesuwasz się i kręcisz, po chwili wyłazisz na mnie bez ogródek, zaczepiając kutaskiem łaskoczesz po twarzy. Francuza ci się zachciało?! To fajnie, daj go tutaj! Lubię ta pozycję z widokami na twój tyłek i jajeczka, chociaż pewnie za moment się to zmieni, bo wolisz być na dole.

Wciąż mnie liżesz tylko jakoś za szybko, żeby nie powiedzieć wyjątkowo agresywnie, ale jesteś napalony! O niespodzianka, tylko ty się obracasz i znów pchasz go do buzi. No tak to ci pasuje najbardziej, kutasek wchodzi głębiej pod tym kątem. Nie przesuwaj się tak, już mi siedzisz na buzi, twoje jajka kołyszą się i co chwilę potrącają moją szyję.

Pochylasz się coraz bardziej, wbijasz się zachłannie do gardła. Hej, nie bądź takim egoistą, a ja to co? Odrobina zabawy by się przydała, a nie tak od razu startować do pieprzenia buźki. Zaczynam się pod tobą wiercić, uważaj, bo cię ugryzę 😉 . Ok jeszcze trochę, tylko nie kończ na tym i zwolnij. Napalony facet – to miłe, ale samolub mi już nie pasuje.

Nareszcie się zsuwasz, nie patrz na mnie tak nie pewnie. Lepiej mnie przytul. Ile leżeliśmy spokojnie, tylko delikatnie się pieszcząc? Chwilkę i znów zaczynasz ostra jazdę. Wbiłeś się kutaskiem między nogi i posuwasz w zawrotnym tempie. Bardzo przyjemnie posuwasz i coraz mocniej wbijasz się palcami w moje cycki. Auuu… Przestań, za mocno! Aaaa…

Czego szukasz, co tam schowałeś pod poduchą? Brrr, coś zimnego czuję przy biodrze. Co mi tak gmerasz między pośladkami? Chyba żartujesz? Puszka wazeliny? Aaaaaaa… Wbiłeś mi się do tyłka, nie zasłaniaj mi buzi… Aaaaaaaaaaaaa…

– Co to było?

– Szybki numerek!

– Ty…

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .