panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

zakopane

Trylogia – Prawiczek cz.3 – Dzień wyjazdu.

| 0 comments

W Zakopanym zostali jeszcze kilka dni, między czasie zdążył spaść śnieg, a ich długie spacery stawały się coraz bardziej romantyczne, a seks coraz bardziej urozmaicony i oczywiście coraz dłuższy. Może dlatego, że oboje nie byli na urlopie, a pierwsza praca bywa dla młodych bardzo stresująca i oboje potrzebowali rozluźnienia, a może że kochali się kilka razy dziennie, albo dlatego, że już-nie-prawiczek dochodził w seksie do coraz większej wprawy.

Dziewczyna szybko odkryła, że najbardziej go bierze jak ona go ujeżdża, a on siedzi lub leży pod nią, więc jak się bała, że za szybko się spuści, to przekręcała się, często zmuszając jego kutaska, aby prawie wypadł, albo aby z niej całkiem wyszedł. Wtedy to chłopak musiał na nią wyleźć, a to miało dwie zalety. Pierwsze chłopak trochę ochłonął i mógł seksować dłużej, po drugie bawiło ją jak nieporadnie szukał ręką dziurki, w która miał się wbić, a nim ją wymacał to dobrze dziewczynie cipkę wypieścił.

Pewnej nocy nawet ją zaskoczył, bo sam się do niej dobrał, a poza tym wydarzeniem na hali, to on tego nie robił, zawsze sama musiała go zachęcić, aby ją przeleciał. Tej nocy to on jął objął, jego usta przywarły do jej szyi, ręce same się wepchały między nogi. Długo się pieścili, on wygłaskał i wpychał palce do dziurki, a ona ręką doprowadziła jego kutaska do szczytu. Popłynął dość szybko, ale nie zabrał ręki z jej cipki, aż ta zrobiła się zmęczona i wilgotna.

Samochód był już spakowany, weszli na piętro bacówki i ostatni raz sprawdzili pokój. Nic nie zapomnieli, ale chłopak zapomniał się i prawie ją rozebrał. Na wpół nagi przywarł dziewczynę do ściany, podciągnął jej nogi na swoje biodra i pieprzył zapamiętale. „ Teraz nie rżniesz już jak prawiczek” – pomyślała dziewczyna – „szkoda, że nie nauczyłeś się całować” – dodała i zamknęła oczy, całkowicie poddając się tej cudownie namiętnej chwili.

Chłopak otworzył dziewczynie drzwi auta od strony pasażera, ona zarzuciła mu ręce na szyję i pocałowała namiętnie, mimo że bez języczka to jej dolna, mocno wilgotna i obniżona warga zrobiła na chłopaku wrażenie. Dziewczyna widziała to w jego twarzy, w rozpalonych błyskiem jego niebieskich oczach i poczuła znów jego rękę na swojej cipce.

Jego ręka tym razem weszła w dresowe spodnie, prosto pod majtki i dotknęła jej nagiej cipki. Przesunęła się niżej i leciutko się poruszała schodząc głębiej, po chwili chłopak jednym ruchem wbił palec w jej dziurkę i zamarł w bezruchu. Stali dłuższą chwilę, ale nie rozmawiali jak zwykle udając, że się nic nie dzieje, tylko patrzyli na siebie, prosto w oczy, lekko się uśmiechając i po chwil odjechali.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .