panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

łóżki_pościel

6. Ups…, ale gorąco. – cykl – Klatka stop.

| 0 comments

 

 

Patrzyłam przez okno jak gałęzie drzewa tańczą na wietrze, zbierało się na deszcz. Zaszedłeś mnie od tyłu, objąłeś w pasie, coś szeptałeś całując moją szyję, nawet nie pamiętam co…  Bawiłeś się moimi włosami, twój policzek przywarł do mojej szyi, później dekoltu. Tak szybko zaczęliśmy się rozbierać! Półnadzy, mocno wtuleni, nie mogliśmy przerwać mokrych pocałunków.

W końcu twoje usta zjechały niżej i jeszcze niżej, na dłużej przykleiły się do moich piersi. Przez chwilę śmiesznie kucałeś, by opaść delikatnie na kolana. Kiedy zdjąłeś spodnie? Na klęczkach ustami zaczepiałeś moje brodawki, ale ręce szybko powędrowały na tyłek. W pośpiechu zsunąłeś mi cuchy, utworzyły jakby kajdanki wokół kostek, kompletnie nie mogłam się ruszyć.

Gdy tak ssałeś moje cycki, czułam jak mały rośnie i ociera się ciut powyżej kolan, instynktownie odrobinę rozszerzyłam nogi, a on natychmiast wskoczył w utworzoną szparkę. Poruszałam nogami, płynnie przesuwając mu skórkę w górę i dół. Chyba to nie był najlepszy pomysł, bo za szybko stwardniał, a ty za szybko się napaliłeś  – przestałeś dopieszczać moje piersi i nim się zorientowałam co jest grane, już leżeliśmy na sofie.

Co ja opowiadam, wcale nie leżeliśmy! Przez chwilę leżałam sama, wepchnąłeś głowę między moje uda, pocałowałeś, a może nawet liznąłeś moja cipkę, nie jestem pewna, bo wszystko działo się za szybko. Sięgnąłeś po oliwkę, szeroko rozstawiłeś moje nogi. Chwilę tam popieściłeś, ale za szybko trafiłeś na mój czuły punkt, w sumie nie zdążyłam się nacieszyć, ani łaskotaniem łechtaczki, ani rozcieraniem guziczka, bo zniecierpliwiony wskoczyłeś we mnie z prędkością światła, nie dając mi żadnych szans , aby zaprotestować.

Wcale nie leżeliśmy, bo później wierciłeś się między moimi nogami tak agresywnie, że trzęsły mi się nogi! Założyłeś sobie moje stopy na szyję i wtedy to już trzęsła się cała sofa. Po chwili pierwsze emocje opadły, znów całowałeś mnie po szyi, twoje ruchy były dużo spokojniejsze, wręcz wyrafinowane z ukosa.

Wchodziłeś powolutku, zjeżdżałeś w dół po wewnętrznej ściance, uciskając główką kutaska centymetr po centymetrze, wciskając się dobitnie do samego końca, aż jajeczka przyklejały się do moich mocno zadartych w górę pośladków. Wychodziłeś nim szybciej, ślizgając się po przeciwnej ściance. Bardzo podniecający masaż wewnątrz cipki, każde powtórzenie w coraz szybszym rytmie, z coraz większym uciskiem, tylko kutasek jakby nie wchodził już całkiem do końca.

Obserwowałeś mnie? Po chwili już wiedziałeś, w którym momencie mnie bierze najbardziej. Szybkość powtórzeń prawie zgrałeś z moim oddechem, kutasek płynie penetrował najczulszą ścieżkę, zmuszając wewnętrzne mięśnie cipki do zacisku, miałam wrażenie, że go wypycham, ale gdy wciskałeś się ponownie pokrzykiwałam z zachwytu.

Moje stopy opadły na sofę i wbiły się kurczowo w poduchy, mała zrobiła się wilgotna, a z podniecenia chyba trzęsły mi się kolana. Chwilę pieprzyłeś mnie klasycznie i trochę narwanie mocno wbijając się i przesuwając się po linii prostej góra-dół. Po chwili znów odchyliłeś w lekkim ukosie twoje ruchy znów stały się wolniejsze, ale bardzo zdecydowane. Wchodziłeś kutaskiem nie wiele głębiej niż do połowy. Z każdym ruchem zwiększałeś ucisk na ścianki, a one znów zaczęły drzeć i zaciskać się jak obręcz wokół twojego kutaska.

Później to już nie wiem, co wyprawiałeś, było mi za dobrze, aby zwracać uwagę na szczegóły. Trzęsłam się jak galareta i popiskiwałam, albo mruczałam z zadowolenia. Nie przestawałeś mnie ruchać kilka razy cię porządnie pomoczyłam, przy ostatnich kilku skurczach popuściłam, co jeszcze bardziej ci się spodobało, aż zacząłeś błagać cipkę o gorącą powtórkę. Zacząłeś mnie pieprzyć mnie jeszcze gwałtowniej, dokładnie uderzając wewnątrz w okolicach cewki. Cipka znów się trzęsła w środku i znów z orgazmem cię posiusiałam, a ty krzycząc, że zajebiście gorąco wyskoczyłeś i spryskałeś mnie całą białym mlekiem, brzuch, piersi i nawet twarz. Gdy mnie po chwili całowałeś oboje poczuliśmy smak spermy na ustach.

 

Wszystkie odcinki z cyklu „Klatka stop”

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .