panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ufo_parking

Uważaj UFO nadlatuje

| 0 comments

 

Ostatnio coraz więcej niezidentyfikowanych obiektów lata po niebie. Umownie nazywamy je UFO, bardzo trafna nazwa rzeczywiście są to niezidentyfikowane obiekty latające, nie da się powiedzieć, co lub kto za tym stoi. Najłatwiej wszystko zwalić na obcych, ale czy to na pewno oni?

Powiedzmy sobie szczerze, więcej niż połowa zgłaszanych przez ludzi przypadków okazuje się mieć racjonalne wytłumaczenie, obiektyw zarejestrował dziwne kształty i światła, a później okazuje się, że to ptak, albo policyjny dron, a nawet model-zabawka. Zobaczmy najnowszy film.
 

 

Dziwne światło, wyjątkowo jasne, ale jak rozpoznać, od jakiego obiektu dochodzi, może to dron, albo ktoś nocą puścił swój model latający i świetnie się bawi sterując zabawką gdzieś w ukryciu nocy? Te dziwne kolorowe światła to pasują bardziej do świętowania rozpoczynającego się Ramadanu niż do UFO. A co z pozostałymi przypadkami? Poniżej mamy składankę kilku nagrań najbardziej podejrzanych o działalność obcych.

 

 

Nie mówię, że UFO nie istnieje, niezidentyfikowane obiekty latające istnieją, ale staram się pozostać sceptyczna, czyjej są produkcji, może obcej cywilizacji, a może produkcji amerykańskiej, albo rosyjskiej. Rządy wielu krajów mają specjalnie powołane jednostki do badania doniesień, zbierania rekordów i oczywiście ukrywania ich, aby nie wpadły w niepowołane ręce. Pytanie, dlaczego rządy zajmują się badaniem takich spraw, jak same twierdzą, że podobno, żadne UFO nie istnieje?

Można to wytłumaczyć na kilka sposobów. Pierwszy dobrze wiedzą, że istnieją obcy, obserwują ich tak samo często jak oni nas, chociaż być może nie mają takich możliwości technicznych jak oni. Doniesienia byłych pracowników utajnionych jednostek są prawdziwe i kilku ufo-rozbitków trafiło do wojskowych laboratoriów. Oficjalnie mydlą nam oczy, bo … No właśnie, moglibyśmy się bać najazdu obcych, czy zwolennicy teorii spiskowych mają rację, twierdząc, że rządy potajemnie z nimi współpracują?

Druga możliwość, nie mają pewności czy inna cywilizacja kosmiczna istnieje i odwiedza Ziemię. Naprawdę nie znaleziono żadnych dowodów, wszystkie zdjęcia obcych i ich statków są sfingowane, świadkom wszystko się przewidziało, a na filmach nagrano zupełnie pospolite obiekty, tylko nie zidentyfikowano, że to np. ptak. Służby sprawdzają te zjawiska, ale wynika to z faktu, że spanikowani obywatele domagają się odpowiedzi, a nie z samego zainteresowania, czy wiary w pojawienie się obcych.

Zawsze zastanawiam się, czy to co lata, to nie jakieś maszyny wojskowe w ramach tajne projektów. Ufo najczęściej pojawia się nad bazami wojskowymi np. często jest fotografowane w sławnej strefie 51. Wojsko zaczęło budować latające spodki już w latach 50-tych.

Na ściśle tajny projekt Avrocar wydano 10 milionów dolców. Latający spodek miał 2 osobową załogę, udźwig 450 kg, trzy turboodrzutowe silniki, osiągał prędkość 480km/h, miał być jednostka uzbrojoną, największą rewolucją wojskową w pod koniec lat 50-tych. Ok nie wyszło im, projekt nie wypalił, maszyna była bardzo niestabilna itd. Co teraz potrafią i ile pieniędzy na to wydają? Nie wiadomo, bo oficjalnie się o tym nie mówi, pewnie odtajnią za 20-30 lat.

 

avrocar_model_VZ-9

 

 
Skoro odgrzebałam już historię, to Hitler też miał swoje spodki, pamiętacie  projekt niemieckiego rolnika i modelarza, Arthura Sacka? Rozwój samolotu Sack AS-6 V1 uniemożliwiło zakończenie wojny. Nazistowski spodek był jeszcze większą porażką, bo wcale nie latał.

 

nazistowski_latający_spodek

 

Natomiast zastanawiają mnie takie doniesienia o UFO jak poniżej, może jednak otwarto nowy projekt i wzmożono ćwiczenia wojskowe?

 


 
Jakie pojazdy latające pojawiły się ostatnio nad Ukrainą, statki UFO czy maszyny wojskowe  – film http://netu.tv/watch_video.php?v=8RBB1U897SNO

 

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*