panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

hitler

2. W spadku od Hitlera. – Cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 1 Comment

 

Wszystkie odcinki z cyklu –  Prawdy Zdumiewające.

 

Jak każdy biorę udział w wyścigu szczurów, tylko nie wiem gdzie i czy w ogóle jest jakaś meta. Wiecznie się śpieszę, dlatego teraz mam urlop i próbuję wyhamować… Przyzwyczajenie robi swoje i dalej zasuwam jak zabawka nakręcona kluczykiem. Dziś postanowiłam, że będzie inaczej, wszystko będę robić przemyślanie i dużo wolniej. Będę robić wszystko, na co normalnie nie mam czasu.

Z rana jak zwykle poszłam do łazienki myć zęby. Zrobiłam coś, czego normalnie nie robię – przeczytałam wszystko, co było wydrukowane na opakowaniu – i przemyślałam wszystko dokładnie tzn. ulotkę i całą czynność mycia zębów. Wniosek był następujący: Pijąc wodę i używając pasty do zębów usuwasz bakterie i kamień z mózgu.

 

Pełny raport poranny

Pasta do zębów zawiera fluor, który podobno wybiela zęby, ale o ile pamiętam z historii to Hitler dodawał fluoru do wody w obozach koncentracyjnych.  Fluor był stosowany, aby namieszać więźniom w głowach. Do dnia dzisiejszego jest powszechnie używany jako składnik środków psychotropowych.

Fluor faktycznie wzmacnia i wybiela zęby, ale jest też środkiem do wywołania zmian genetycznych. Fluor podobno jest bardziej szkodliwy od ołowiu. To całkiem możliwe, bo udowodniono, że powoduje odwapnienie kości, raka i przyśpiesza proces starzenia. Hitler oczywiście nie prowadził badań nad szkodliwością fluoru, tylko nad użytkowaniem fluoru do kontrolowania zachowania więźniów. Wyniki były zadowalające tylko, dlaczego Hitler i naziści odeszli do historii, a trucizna nie. Czyżby Hitler w spadku zostawił nam fluor w wodzie i teraz jest on w każdym domu nawet w paście do zębów.

Nie to nie spadek dla zwykłych ludzi, to spuścizna dla ambitnych i pragnących władzy jak on. W końcu nie ma lepszego sposobu na pranie mózgu – fluorki skutecznie wywołują zmiany w mózgu, powodują uległość i podatność na manipulacje; dlatego Rosjanie i nie tylko oni, uwielbiali go nadużywać podczas przesłuchiwania świadków i agentów, fluor skutecznie pomagał w krzewieniu komunizmu.  Mimo, że jest to szokujące, nie polecam teraz zażywać środków uspokajających! A gdy odkryjesz następną alergię, której dotychczas nie miałeś, zastanów się, czy ostatnio nie zwiększono dawki fluoru w wodzie pitnej.

Wiadomo powszechnie, że powinno się unikać wszelkiego kontaktu fluoru ze skórą lub oczami, ale o tym się nie pamięta. Co ciekawe fluoru nie przechowuje się w szkle. Fluor w niewielkich ilościach jest pierwiastkiem potrzebnym dla prawidłowego rozwoju kości i zębów, ale  dawka, którą my zazwyczaj otrzymujemy jest kilkakrotnie za duża. Związki fluoru obecne są np. w żywności.

 

Wnioski szczegółowe: Fluor stosowany w nadmiarze może wywołać białe plamy w mózgu czyli zaniki pamięci, jest to skuteczny środek wybielający mózg z trudno-spierających się plam np. zdolności samodzielnego myślenia. Jedno jest pewne usuwa osad i wszystko to, co elicie rządzących nie wygodne przepada jak kamień w wodę. Co zawiera najwięcej fluoru? Pasta do zębów, woda i gazowane napoje. Do czego służy pasta? Do wybielania zębów. Działanie uboczne zawartego w niej nadmiaru fluoru: wybielanie mózgu. A do czego służy woda? Do wypłukiwania z organizmu substancji szkodliwych i niepotrzebnych np. toksyn.  Działanie uboczne nadmiaru fluoru: usuwa szkodliwe wiadomości i niepotrzebne myślenie. Do czego służą gazowane napoje? Do szybkiego zaspokajania pragnienia. Działanie uboczne: do zaspakajania pragnienia – niemyślenia.

 

 Wniosek ogólny: Pijąc wodę i używając pasty do zębów usuwasz bakterie i kamień z mózgu.

Po południu ugotowałam obiad. Od porannego myślenia wciąż jeszcze bolała mnie głowa, więc wzięłam aspirynę. Jak już połykałam to przypomniałam sobie, że aspiryna to też spadek od Hitlera i …  Zrobiłam coś, czego normalnie nie robię – położyłam się spać i bałam się myśleć.

 

Na minutę przed zaśnięciem

… Zrobiłam coś, czego normalnie nie robię – postanowiłam przeanalizować cały dzień i ocenić, czy był on dobry czy zły; i przemyślałam wszystko dokładnie.

Wnioski były następujące: Ci, co nie zastanawiają się nad tym, co robią nawet nie wiedzą jak bardzo są szczęśliwi.

Udostępnij na:

One Comment

  1. Można prosić o źródła z których były czerpane informacje? Chętnie się zagłębie w temat.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*