panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

szczepienie

Zaszczepione brednie.

| 3 Comments

 

 

Szczepienia, które miały pomagać wywołują choroby a nawet zabijają, o tym mówi się coraz częściej, plotki i pogłoski, a nawet całe teorie konspiracyjne powstały wokół tego. Jak jest naprawdę?

Niestety szczepienia wprowadzają burzę w organizmie, dochodzi do infekcji i mutacji genetycznych, wywołują różne nieuleczalne choroby np. nowotwory. Spowodowały epidemie autyzmu i wielu innych chorób neurologicznych, autoimmunologicznych i degeneracyjnych, zarówno u dzieci i dorosłych. No właśnie największą dawkę szczepień dostają dzieci, zgodnie z tajnymi zaleceniami WHO z lat 60-tych. Szkodliwe szczepienia są obowiązkowe i za ich brak wykonania w niektórych krajach mogą odebrać prawa rodzicielskie!

 

Poniżej ciekawe filmy, pierwszy to dokument na temat całej historii przekrętów ze szczepionkami – niestety w j. angielskim. Drugi to wykład dr. A. Wakefielda w j. ang. z polskimi napisami, przedstawia autyzm i omawia problemy szczepień, możecie znaleźć tam objaśnienia, co jest w szczepionkach np. świńska grypa!

 

 

 

 

 

W szczepionkach używa się trucizn i toksyn, które wg teorii konspiracyjnych są po to aby w/Wielki b/Brat mógł realizować plan depopulacji, sterylizacji i zarządzania masami. Nie wiem, może przesadzają, a może nie, ale szczepionki są niebezpieczne z innego powodu też.

Mamy do czynienia z ogromną przestępczością w tym zakresie, co ujawnił British Medical Journal.  Istnieją  kartele farmaceutyczne, które w okresie 1991 do 2012. zapłaciły $30.2bn (£18.5bn; €22bn) kar za korupcję i występki w handlu lekami np. na przekupywanie lekarzy by przepisywali ich leki i szczepionki w sposób medycznie nieuzasadniony lub sprzeczny z potrzebami pacjentów.  Ponad 200 000 ludzi jest rocznie zabijanych w USA toksycznymi lekami i szczepionkami, kary nie odstraszają od kontynuowania  kryminalnej działalności (http://therefusers.com/refusers-newsroom/big-pharma-vaccine-makers-glaxo-and-pfizer-are-pathological-criminals-british-medical-journal/#.Ust0FHl3vVg)

 

szczepionka 2_

 

W społeczeństwie dzieci autystycznych przybywa, obecnie 1 dziecko na 50, a co będzie za kilka lat? Co będzie jak te dzieci dorosną, kto się nimi zaopiekuje, bo oni nie będą zdolni do samodzielnego życia? Jak będzie wyglądało społeczeństwo złożone w większości z osób autystycznych? Kto się tym przejmuje? Ci co czerpią zyski na pewno nie!

Państwo? Politycy? Chyba nie, bo oni już mają tanie i skuteczne rozwiązanie problemu – są spokojni, bo mają protokół z Groningen? Aborcja, eutanazja, a może jeszcze inny sposób… Maluchy, chorzy, starzy na początek, a później może trzeba będzie mieć licencję na życie?

To nie jest tylko problem autyzmu i nowotworów np. badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienia związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera.

Kto by się tym przejmował? Wielcy tego świata chcą, abyśmy dalej się dawali zaszczepić na śmierć nie obawiają się problemu, że ludzie zrobią aferę, czy odmówią szczepień dla siebie i dzieci. Nie muszą, bo już mają sposób jak zaszczepić nas wszystkich bez naszej wiedzy, bez naszej zgody i na siłę, bez użycia wojska czy jakiegoś tam innego środka przymusu!

Sprawdźcie sami, co się obecnie dzieje na tym polu! (polskie napisy)

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:

3 Comments

  1. Sytuacja jest bardzo podejrzana jesli chodzi o te szczepionki, mysle ze szczepionki to tylko inna forma tych tamych substancji ktore sa w jedzieniu czy wodzie.
    Moim skromnym zdaniem to nie chca nas wykonczyc bo mogli by to zrobic bezposrednio, mysle ze chcą na nas ciągle zbijać kasę, a jak chorujemy to moga ja trzepac na leczeniu

  2. Po tym to już na grypę się nie zaszczepię, swoją drogą jak wypuszczą komary i te szczepienia wsadzą do żarcia to i tak nie będzie miało znaczenia!

  3. zabójcy systemu bioograficznego ludnosci dzieci nie dozyja w polowie naszego wieku obecnego 30 lat zycia wymra jak dinozaury

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*